סדנאות לנוער

כיתות אמן לנוער | ידע במדיה

קיץ 2024 הולך להיות קיץ מדהים!

 

אנחנו בידע במדיה יודעים ומבינים כמה חשוב לתכנן את הקיץ בצורה נכונה.
בפני מנהלי ומנהלות מחלקות הנוער עומדת משימה אדירה, לספק תוכן חווייתי עבור הנוער כך שיגיע לפעילויות הקיץ, תוכן שיהיה גם ערכי, גם משמעותי, גם חווייתי, גם אטרקטיבי, וגם שיעמוד במסגרת תקציבית שתאפשר הצלחה!
השנה אחת המטרות המרכזיות לנו היא להביא כמה שיותר בני נוער למרכזים במועצות ובעיריות, עם תכנים איכותיים, כך שבני הנוער יגיעו ויהנו מתוכן מצעים לכל אורך הקיץ.

האתגר הוא עצום!

איך מספקים תוכן מספיק אטרקטיבי כדי שבני הנוער יגיעו למרכזי הנוער?
המשימה לא פשוטה בכלל לכל אורך השנה, ובקיץ המשימה קשה עוד יותר, באווירה בקיץ הרבה יותר פתוחה ומשוחררת, ברמה הזו החופש הגדול מהווה אתגר ענקי לנושא.
לאפשר לבני הנוער להגיע למרכזי הנוער, להבין שמרכז הנוער מהווה עבורם בית גם בחופש, ולשלב בין חופש, קיץ, ים, פאן וערך זו משימה אדירה.
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.
 
בנינו עבורכם, מנהלי אגפי נוער, רכזי ורכזות נוער בכל רחבי הארץ, תכנית סופר איכותית ועדכנית שלוקחת בחשבון את כל האתגרים שבדרך.
אנחנו מאמינים שאם מספקים לנוער, באופן עקבי, תוכן איכותי, חווייתי, עם מיטב האמנים המובילים בתחומם, שבני הנוער מכירים מהרשתות החברתיות, מהטלוויזיה, מהמדיה, מתחומי הספורט והחברה, בני הנוער יגיעו ויקבלו גם פאן וגם ערך.
מניסיון שלנו זה עובד.
 

מודל הפעילות של תכנית הקיץ:

סדנאות אמן וכיתות אמן מתחלפות

הרצאות לנוער

חבילת סטנדאפ המתאימה ומותאמת לבני נוער
חבילת הקיץ מורכבת מ 5-4 תכנים, המשלבים פעילות קיץ מגוונות, ומאפשרים לבני הנוער לקבל תוכן איכותי, מעצים, העומד במטרות מנהלי התחום וחשוב לא פחות בתקציב הקיץ!
את כל הפעילות ניתן לקיים במקום סגור או פתוח וכמובן און ליין במידה ולא תתאפשר התכנסות.

השנה האחרונה טרפה את הקלפים של כולנו. פתאום הפעילות כולה הופסקה, מרכזי הנוער בהם מבקרים בני הנוער כל השנה הפסיקו ביום אחד את הפעילות ועברו לפעילות חלופית. חלק ממרכזי הנוער הפעילו מתנדבים, וכולם ללא יוצא מן הכלל היו צריכים להמציא את עצמם מחדש ולחשוב איך אפשר לייצר תקשורת חדשה טובה עם בני הנוער.
כל הפעילות עברה לאון ליין ולמרות האתגר יכולנו להיפגש עם הרבה מאוד בני נוער שביום יום בוחרים לא להגיע למרכזים, כאלה שלא תמיד רואים אותם. גם בזום הגיעו לפעמים עשרות ומאות בני נוער לפעילות. וזה היה מרחיב לב ומשמח לראות שגם במהלך משבר הקורונה עדיין אפשר היה להגיע לבני הנוער בדרך חדשה ומאתגרת.

הקיץ הזה יהיה שמח במיוחד, הפעילות תהייה מגוונת ומשלבת תוכן ייחודי שנבנה באופן מדויק עבור בני נוער. התוכן נבנה יחד עם האמנים שלנו על מנת שיתאים בדיוק לפעילות הנוער.


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press