סדנאות לנוער

קיץ 2019 הולך להיות קיץ מדהים!

 
אנחנו בידע במדיה יודעים ומבינים כמה חשוב לתכנן את הקיץ בצורה נכונה, בפני מנהלי ומנהלות מחלקות הנוער עומדת משימה אדירה, לספק תוכן חווייתי עבור הנוער כך שיגיע לפעילויות הקיץ, תוכן שיהיה גם ערכי, גם משמעותי, גם חווייתי, גם אטרקטיבי, וגם שיעמוד במסגרת תקציבית שתאפשר הצלחה!
השנה אחת המטרות המרכזיות לנו היא להביא כמה שיותר בני נוער למרכזים במועצות ובעיריות, עם תכנים איכותיים, כך שבני הנוער יגיעו ויהנו מתוכן מצעים לכל אורך הקיץ.

 

האתגר הוא עצום!

איך מספקים תוכן מספיק אטרקטיבי כדי שבני הנוער יגיעו למרכזי הנוער? המשימה לא פשוטה בכלל לכל אורך השנה, ובקיץ המשימה קשה עוד יותר, באווירה בקיץ הרבה יותר פתוחה ומשוחררת, ברמה הזו החופש הגדול מהווה אתגר ענקי לנושא. לאפשר לבני הנוער להגיע למרכזי הנוער, להבין שמרכז הנוער מהווה עבורם בית גם בחופש, ולשלב בין חופש, קיץ, ים, פאן וערך זו משימה אדירה.
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.
 
בנינו עבורכם, מנהלי אגפי נוער, רכזי ורכזות נוער בכל רחבי הארץ, תכנית סופר איכותית ועדכנית שלוקחת בחשבון את כל האתגרים שבדרך.
אנחנו מאמינים שאם מספקים לנוער, באופן עקבי, תוכן איכותי, חווייתי, עם מיטב האמנים המובילים בתחומם, שבני הנוער מכירים מהרשתות החברתיות, מהטלוויזיה, מהמדיה, מתחומי הספורט והחברה, בני הנוער יגיעו ויקבלו גם פאן וגם ערך. מניסיון שלנו זה עובד.
 

מודל הפעילות של תכנית הקיץ:

סדנאות אמן מתחלפות
סדנאות מוסיקה מתחלפות
חבילת סטנדאפ המתאימה ומותאמת לבני נוער
 
חבילת הקיץ מורכבת מ 5-4 תכנים, המשלבים פעילות קיץ מגוונות, ומאפשרים לבני הנוער לקבל תוכן איכותי, מעצים, העומד במטרות מנהלי התחום וחשוב לא פחות בתקציב הקיץ!
 
עם כל האמנים אנחנו נפגשים ובונים את התוכן בצורה מדויקת עבורכם לפי מודל תוכן משמעותי לבני הנוער!

בר כוכבא 14, בני ברק | office@yeda-bamedya.com

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press