לאון שניידרובסקי

לאון שניידרובסקי הרצאה
צילום - טוונטי טוונטי

לאון בן 32, נולד ברוסיה, לפני האח הגדול עבד שנים רבות כסטייליסט ומעצב חלונות ראווה

בגיל 22 התקבל לתוכנית הראשונה של האח הגדול והגיע לגמר, מיד אחרי האח הגדול החליף את דורין אטיאס בפינת מבקר האופנה בתכניתו של גיא פינס.

במקביל הנחה פינות אופנה בעשרות תכניות- ערוץ 24, רשת, קשת ועוד.

לפני בחמש שנים  הקים יחד עם יואב מאיר עסק להרצאות וסדנאות אופנה בשם "פאשניסטייל". יחד קיימו השניים אין ספור סדנאות לכל הגופים הגדולים בארץ: בנק מזרחי, כלל ביטוח, דואר ישראל, יו פי אס ועוד. בנוסף, פתחו השניים ערוץ יוטיוב מצליח עם למעלה ממאה אלף עוקבים ויחד יצרו שורה של פורמטים מצליחים בתחום בנוער" "נכנסים לארון" ששודרה בערוץ יס קידז , "די איי וואי" שמשודרת היום בעונתה ה-6 בערוץ זום, התוכנית "סטייל אפ" שמשודרת בערוץ האופנה הישראלי ועוד.

בין היתר כיכב שניידרובסקי בהצגות ופסטיבלים רבים: ביניהם פסטיבל "פלייקון", הפסטיבל הגדול ביותר לכוכבי רשת בחנוכה ומופע ה- "נקסט פסט" שרץ בהצלחה בחנוכה.

כיכב בשתי עונות של תוכנית הדוקוריאליטי המצליחה "גולסטאר"

כיום גם מנהל את סוכנות "טאלנטין" המתמחה בייצוג ובנייה של כוכבי הרשת הגדולים ביותר בישראל.

 

מה במפגש:

לאון מגיע בהרצאה מעוררת השראה ומרגשת על סיפור החיים שלו, ומדבר על ביטוי עצמי, קבלה עצמית, חשיבותה של המשפחה בקבלה של כל אחד ואחת, ללא קשר ליופי מידה או מגדר, 

לאון מדבר על סובלנות ייחודיות ואחדות, על רב תרבותיות, על הסיפור האישי שלו, על הקהילה הגאה, מפגש מעורר השראה איכותי ומרגש מאוד.

מן העיתונות >>


בר כוכבא 14, בני ברק | office@yeda-bamedya.com

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press