הרצאות לחברות וארגונים

הרצאות לחברות וארגונים

תכנון אירוע הנו דבר מרגש ומשמעותי, בין אם מדובר בעובדי חברה או הרצאה לארגון, בין אם מדובר בהרצאה עבור קבוצת חברים וחוג בית, אנו מציעים לכם את ההרצאות המובילות האיכותיות שירימו לכם את האירוע לגובה!
חברות וארגונים רבים שוקדים כל השנה על גיבוש צוות העובדים ומשקיעים רבות במשאבי האנוש בחברה. עובדי החברה מהווים את הבסיס עליו בנויה כל חברה וארגון.
חלק מפעילויות ההעשרה וההעצמה לעובדים וההשקעה הרבה בעובדים באה לידי ביטוי באירועים כנסים וימי עיון המוקדשים להעצמת והעשרת העובדים במהלך כל השנה. הרצאה טובה איכותית ומעשירה היא דרך מעולה להפוך את האירוע שלכם את יום העיון שלכם לאירוע מגבש ומשמעותי עבור העובדים.
הרצאה מעניינת היא דרך נהדרת לחבר בין אנשים, בין עובדים, בין חברים שרוצים לבלות זמן איכות ולהעשיר את הפנאי בתוכן הרצאה חשוב ומעניין.
הרצאה מעניינת תאפשר לכם לקחת פסק זמן להעשיר את הידע שלכם ולהבטיח שהאירוע שלכם יצליח בדיוק כפי שאתם מצפים.

  • הכל
  • העצמה ומצוינות אישית
  • יום האישה
  • כללי
  • מופעים וסדנאות
  • ניהול ומנהיגות
  • קטגוריה לעמוד חברות וארגונים

אנחנו מציעים לכם:

הרצאות לחברות וארגונים עם המרצים המובילים בכל התחומים
הרצאות לחברות המותאמות לימי עיון בנושאים מגוונים
הרצאות מרתקות לחוגי בית ומפגשים
הרצאות מעניינות לכנסים ואירועים 
סדנאות הדרכה יומיות או ארוכות טווח לעובדים
הרצאות מותאמות ללקוח לפי תקציב

מה הכי חשוב לדעת כשמזמינים הרצאה מעניינת?

הניסיון של המרצה –

הותק והניסיון של המרצה המבוקש משמעותי ביותר להצלחת האירוע. מרצה בעל ניסיון יכול לעשות את כל ההבדל בין אירוע מוצלח יותר לפחות. כשמזמינים מרצה מעניין ליום עיון או אירוע חברה חשוב לדעת מה הניסיון הקודם, לקבל המלצות ורשמים מלקוחות אחרים, המרצה חייב לדעת להתאים את ההרצאה לקהל היעד, למטרות האירוע, לדעת לעמוד מול קהלים של 300 משתתפים או 50 משתתפים. המרצה חייב לדעת לרתק, לסחוף ולהשאיר טעם של עוד.
מרצה בעל ניסיון יודע לרגש, לרתק, לצור קשר אישי עם המשתתפים, להרגיש את הקהל, להתאים את עצמו ולהיות בלתי נשכח.

כישורים מקצועיים –

המרצים שלנו כולם בעלי ותק של 10 20 ואפילו 30 שנה בתחומם. כולם אנשי שטח, שחיים את עולם התוכן עליו הם מרצים, לכולם ותק על במות וכישורים מוכחים בתחום.

צוות משרד –

לפני כל הזמנת הרצאה מעניינת חשוב לקבל את מירב הפרטים על האירוע, מה המטרות, מי קהל היעד, מה התוכן המעניין אתכם, מה התקציב, כך יוכל צוות המשרד לדעת להתאים עבורכם את ההרצאה הטובה ביותר. כל לקוח מקבל יחס אישי ואמין מהצוות במשרד, מרגע קבלת הפנייה ועד סיום האירוע אנו מלווים אתכם בהזמנת הרצאות לחברות, כל לקוח מקבל הכוון ומפרט טכני מסודר לטובת הצלחת האירוע מהפרטים הקטנים ביותר, במידת הצורך אנו מספקים את המפרט עבורכם, אנו מלווים אתכם גם לאחר האירוע ומוודאים שהכול היה לשביעות רצונכם. הצוות עוזר לכם בבחירת ההרצאה המתאימה לאירוע מנצח.

כיצד נדע מה להזמין לאירוע שלנו?

חשוב מאוד לקבל משובים מחברים, ממכרים, מלקוחות אחרים, חשוב להתייעץ לפני בחירת ההרצאות כדי שתוכלו לוודא מעל כל ספק כי ההרצאה שאתם מזמינים היא המתאימה לכם לאירוע ולקהל היעד שלכם.
לאחר בחירת ההרצאה תוכלו גם לדבר עם המרצה כדי להתאים ולדייק את התוכן לאירוע שלכם. אנו מתחייבים לספק לכם תמיד רשימת לקוחות שיוכלו לתת לכם משוב מהשטח בהתאם לאירוע אותו תבחרו.


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press