תקווה גדעון

תקווה גדעון
צילום - פיני סילוק

תקוה גדעון, אחת ממובילות הדעה המובילות ברשת, זוכת תכנית הראליטי "האח הגדול", שחקנית בסדרה זיגי 2021, במפגש אמיתי עם המון תובנות.

תקוה נכנסה לתודעה בשנת 2020 לאחר שנחשפה וניצחה בתוכנית הריאליטי האח הגדול.

באותה שנה נבחרה לאחת מ 5 הנשים המשפיעות של עיתון לאישה על כך שהביאה את השיח על דימוי גוף חיובי לקהל הרחב.

כיום היא מתחזקת עמוד אינסטגרם של 200 אלף עוקבים, משחקת ומדגמנת.

בשיחה פתוחה היא מספרת על המקום ממנו הגיעה, על חוסר הביטחון שהתגברה עליו, תקרות הזכוכית שניפצה, גזענות, על אמונות מגבילות, דימוי הגוף שהפך ״מדפקט״ לאפקט ובעיקר על כמה הכל תלוי באמונה עצמית.

מה קורה כשמורידים מסיכות, מה קורה כשמחליטים פשוט להיות מי שאתה. 

במפגש מעצים מלב אל לב נדבר על דימוי עצמי , על להיות אותנטי ולהביא את עצמך האמיתי לקדמת הבמה, לאהוב את עצמך כמו שאתה, בלי פילטרים ובלי מסיכות.

נדבר על הרשתות החברתיות, הצורך שלנו להיראות ולהיות הכי נכונים שיש, מה זה נכון ולא נכון, מה זה משקף עלינו כאנשים וכחברה, ואיזה מחיר אנחנו משלמים ומשלמות על הצורך האדיר להיות  מושלם כל הזמן.

על סובלנות וקבלת האחר, איזו חברה נרצה להיות בעתיד, וכיצד נקדם רב תרבותיות שתאפשר זאת.

בהרצאה יעלו הנושאים של סובלנות, שוויון והערכה עצמית בשבירת המחסומים המונעים מיחידים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. תקוה משתפת על התמודדות עם אתגרים חברתיים ואישיים ובאירועים בהם נתקלה בדעות קדומות ואפליה. ההרצאה מעוררת השראה באחרים ומעודדת את המשתתפים להתגבר על המכשולים ולא לתת למגבלות חברתיות או אישיות להגדיר אותם.

אחד הנושאים המרכזיים בהרצאה הוא הרעיון של "לשבור את קיר הזכוכית". הכוונה כמובן למחסומים העומדים בפני נשים, במונחים של גישה לחינוך, תעסוקה והזדמנויות אחרות. מחסומים אלו עומדים מול קבוצות נוספות בחברה, נושא חשוב ומשמעותי בשיח העוסק בסובלנות שוויון דמוקרטיה ורב תרבותיות בחברה הישראלית.

תקוה מדגישה גם את החשיבות של הערכה עצמית וביטחון עצמי בהשגת הצלחה. אמונה בעצמנו וביכולותינו משמעותיות מאוד ככלי להצלחה והגשמה.

ההרצאה היא תזכורת רבת עוצמה לחשיבותם של שוויון, הערכה עצמית וסובלנות בשבירת מחסומים ובהשגת הצלחה. החוויות והתובנות האישיות של תקוה מספקים השראה והדרכה משמעותיות עבור המשתתפים המעוניינים להתגבר על אתגרים ולהשפיע לטובה על קהילות ועל החברה הישראלית.

נגן וידאו

כתבות נבחרות על תקווה גדעון

חוות דעת והמלצות

הרצאה מעולה , כל נערה צריכה לשמוע אותה. היא מדהימה!
נוער קרית עקרון
תקוה מרתקת מעוררת השראה, התלמידים עדיין מדברים על ההרצאה תודה רבה
ביה"ס צור יצחק
"תקוה הגיעה להנחיית טקס טד נערות בעיר היה מרגש מאוד הנערות מתחברות אליה אל הסיפור שלה ותקוה שיתפה בסיפור חייה בצורה פתוחה ואותנטית"
נוער יוקנעם
תקוה היתה אצלנו בחטיבת הביניים אלוני יצחק וכולם התעלפו! תודה ענקית, התלמידים אמרו לצוות וגם כתבו שזו היתה ההרצאה הכי טובה ששמעו, ישר כחח.
חנה מנהל חטיבת הביניים

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press