תכנית גפן 3772 של משרד החינוך

תכנית גפן 3772 של משרד החינוך, עוסקת בהעצמה אישית וחברתית במצבי חיים משתנים.
התכנית כוללת סל פעילות בית ספרי ומענים חברתיים חינוכיים, המאפשרים למנהל/ת ביה"ס והצוות החינוכי לתכנן שנה עשירה בתכנים ופעילות.

הרצאות העצמה שכבתיות בית ספריות העצמה וחוסן

סדנאות כיתתיות השראה וחוסן

הרצאות סדנאות ופעילות העצמה השראה וחוסן עבור הצוות החינוכי

פעילות העצמה הורים ותלמידים

תכנית גפן בבתי ספר בישראל 

בבתי הספר שלושה מוקדי פעילות הוראה: למידה, זהות והתפתחות. במסגרת תכנית גפן 3772 של משרד החינוך, אנחנו בידע במדיה נותנים מענה על שני מוקדי פעילות: זהות והתפתחות. זהות אישית חברתית שייכות והתפתחות עם דגש על מוטיבציה חוסן והעצמה.

המרצים שלנו בתכנית גפן 3772

אנו מאמינים שבאמצעות מפגשים מעוררי השראה מעוררי מחשבה ומעצימים, עם אנשים מובילים מעולמות התוכן של נוער ותלמידים, ניתן להשפיע על ערכים מובילים אלו ניתן לממש את החזון שלנו. בין המרצים שלנו ניתן למנות את דין מירושניקוב, זיו שילון, דניאל ליטמן, מאור שוויצר, תקווה גדעון ועוד..

קראו עוד על המרצים שלנו 

זה דורש מאתנו להיות כל הזמן עם היד על הדופק, להבין בעולם הנוער והצעירים, לדעת מה הן ההשפעות החברתיות והשפעות המדיה, ולדעת כיצד לקחת את ההשפעות המשמעותיות לשלב בהן מסרים ערכיים ולהגיע לתלמידים ונוער באופן המדויק היעיל הנכון.

הפעילויות שלנו בתכנית גפן 3772

הפעילות נותנת מענה לתלמידים, צוותי חינוך והורים, בהלימה לצירים המובילים בתכנית החברתית והתכנית הייעוצית של ביה"ס, לפי מטרות הנהלת ביה"ס והצוות. התכנים מאושרים בתתי הסלים במערכת גפן סל חברתי ערכי וסל חיים בשותפות.

בין היתר נותנת התכנית מענה לצירים הבאים:

יום פתיחת שנה

מה כוללת תכנית גפן 3772:

העשייה החינוכית הנה מגרש פעילות המלווה אותנו מזה 15 שנה ויותר.

החזון שלנו הוא חברה ישראלית חזקה דמוקרטית סובלנית ושיתופית, והדרך שלנו כאנשים היא להשפיע על מימושו של חזון זה. הכל מתחיל בחינוך, ואם הכל מתחיל בחינוך בתי הספר הם המקום הנכון להשפיע להטמיע ולקדם ערכים וחזון זה.

זה מה שהלקוחות שלנו אומרים עלינו !


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press