דניאל ליטמן

צילום - יותם שוורץ

דניאל ליטמן – שחקן ישראלי,כוכב הסדרות תאגד, החממה, המדרשה, שלטון הצללים, צפוף ועוד.

, זכה בקטגוריית שחקן השנה בטקס נבחרי הילדים, זכה בפרס פרוגי לשנת 2017, 2018 ו2019.
הרצאה מרגשת על התמדה והגשמה עצמית.

הנושאים בהרצאה:

בשיא הקריירה הצעירה, עם אודישנים ותפקידים בכל הערוצים ובהצגות ילדים תוקפת את דניאל תסמונת גיליאן ברה. דניאל מגיע לבית חולים כשהוא בקושי יכול לזוז, שם מאבחנים את התסמונת, שבה המערכת החיסונית תוקפת את מערכת העצבים. דניאל הופך לאט לאט למשותק.

דניאל משתף את הקהל בדרך בה למד לעשות שוב הכל, לאכול, ללכת, לדבר, ואיך גילה בדרך את החוסן הנפשי שלו, איך למד להיעזר באחרים ולסמוך על אחרים ולגלות את הכוחות שחבויים בתוכו.

הקשיים מלווים אותנו כל החיים לא רק ברגעים של מצוקות קשות. את דניאל ליוו הקשיים גם בתור ילד ביישן ונמוך, שחווה הצקות יום יומיות ועד לחרם. דניאל מספר איך הוא חווה את התקופה הזו ואיך הצליח כנגד כל הסיכויים, מילד ביישן ודחוי, להפוך לשחקן אותו אתם מכירים היום.

מה לקח דניאל מהתקופה הזו ואיך המשיך? הכל בהרצאה מעוררת השראה ובלתי נשכחת.

"אתמול הייתי בהרצאה שלך אחרי הרבה מאמצים אפילו דיברתי עם שירי ובסופו של דבר זה קרה , הייתה לי הזכות להגיע ולשמוע את המילים המחזקות אתה מדהים ועושה עבודת קודש ! בתור מישהי שגדלה עלייך לפני עשור בגיל 8 והיום שאני כבר בת 18 לשמוע אותך על הבמה מספר את הסיפור שלך אין מחזק מזה ! זו זכות שאני מודה על כך , כל כך ! דיברת בגובה העיניים הכי אמיתי הכי כנה והמילים שאני אישית הכי הייתי צריכה לשמוע , לפני יומיים קראתי את כל מה שעברת בכתבה ואתמול שמעתי את זה ממך ישירות , זה לגמרי לא מובן מאליו ! לשמוע מבן אדם כלכך גדול וענק בתעשייה הזו גם את הצד ״הפחות זוהר״ זה להוריד את המסכות ולדבר אמת , זה היה מרגש אני רושמת לך עם דמעות בעיניים והלוואי וכל אחד היה את הזכות לשמוע את ההרצאה הזו כמו שאני שמעתי , אין ספק ששינית לי את הפרספקטיבה ואת צורת המחשבה ואת הדרך שלי הלאה ( בתור ביישנית נורא רציתי לומר את המילים האלה אתמול ולהודות אבל לא ידעתי איך .. כולנו חכמים בדיעבד ) אז אם לא הודתי לך אתמול , היום זה לגמרי הזדמנות ! תודה ! תודה ושוב תודה על הרצאה באמת משנת חיים ! משתתפת בהרצאה נתניה 2020 שריגשה אותנו במיוחד"
משתתפת בהרצאה נתניה 2020 שריגשה אותנו במיוחד!
לאחר תקופה לא קלה והרבה חוסר פעילות הגיע אלינו לנוער בישוב דניאל ליטמן זכינו לשמוע הרצאה מדהימה ממש בגובה העיניים הנוער נהנה מאוד, המפגש היה מעורר השראה ושיתוף הפעולה של בני הנוער עם האמן היה פשוט מרתק לראות ולשמוע!
מתנ"ס רמת ישי, 2020
היה מאוד מעניין בזום שם דניאל ליטמן זה לימד אותי הרבה על החיים, אם אני לוקחת משהו מהמפגש זה שאסור לוותר לעצמי אף פעם אם אני רוצה להצליח במשהו באמת אני צריכה לתת מאתיים אחוז כי זה יקרה רק בזכות עצמי ולא אף אחד אחר.
מיכל
נוער בהוד השרון, 2020
הייתי במפגש עם דניאל ליטמן ושמעתי את הסיפור שלו התרגשתי מאוד, זה סיפור מאוד לא רגיל, היו לו המון אתגרים, למדתי שצריך לשמור על חיוביות, לדעת להאמין ולהיות אופטימי, היה מדהים תודה רבה.
נעמה
מפגש לנוער משגב, 2020
דניאל חשף בפנינו סיפור אישי שלו, איך התחיל ממקום נמוך וצמח להיות מי שהוא היום. לקחתי מהמפגש המון השראה, תודה שנתת לנו לראות דברים קצת אחרת.
גל
מפגש לנוער בירושלים, 2020
הייתי בהרצאה של דניאל ליטמן, ההרצאה מאוד חיזקה אותי, גם אני עברתי בריונות ביסודי ובחטיבה והתרגשתי לשמוע אותך מספר את הסיפור שלך, תודה רבה.
לינוי
מפגש נוער חדרה, 2020
"היה מ ה מ ם !!! הילדים נהנו מאודדד ואמרו שהמסרים היו מעניינים....התרגשתי שזה שימח אותם מאוד. דניאל היה מקסים!!! מפגש מעולה ואמליץ בחום!"
דורית
מנהלת יסודי רחובות
"היה היום מדהים!! הילדים בהיי עד עכשיו! היחס של דניאל ותשומת הלב שלו לתלמידים היו מעבר לכל הציפיות. הוא הצליח להכיל את ההערצה ואין מרשים מזה!
רוגוזין קריית אתא

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press