הרצאות לצוותי חינוך

הרצאות לצוותי חינוך
פרט לתלמידים ובני הנוער, המשאב הנוסף המשמעותי בעולם החינוך הוא צוותי החינוך, המורים בבתי הספר היסודיים, בחטיבות והתיכונים, צוותי החינוך העירוניים במחלקות הנוער והחינוך, מנהלי מחלקות הנוער המדריכים והרכזים, שעושים לילות כימים כדי לעבוד בתחום החשוב והמשמעותי ביותר כיום, תחום החינוך. אם התלמידים הם הסטארטאפ שלנו, צוותי החינוך הם המנהלים בחברת ההיטק שנקראת בית ספר, שנקראת אגף נוער, שנקראת העתיד. בידע במדיה שמנו לנו מטרה לחזק את המשאב החשוב הזה בכל דרך אפשרית, להעניק תוכן מעורר השראה, משמעותי ויעיל, המחזק את עבודתם של צוותי החינוך בכל רמות הפעילות. יחד עם ארגונים כגון ההסתדרות, תכניות לאומיות ומנהלים אנו מובילים שינוי בתפיסת המורה את עצמו, את המקצוע, ותפיסת האחרים אותו.

הדואג לשנה זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך ילדים

השאירו פרטים או התקשרו עכשי
03-6720668

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

הרצאות וסדנאות למורים

הרצאות למורים עם מיטב המרצים, בעלי שם והשפעה בישראל, המתמחים בתוכן המתאים לעולמו של המורה. פעילות משותפת עם הסתדרות המורים – עמותת המורים, מיסודה של הסתדרות המורים, מחזקת את המורים בישראל ברמה המקצועית ומעניקה לחדר המורים פעילות של הרצאה/ סדנה פעם בשנה, מתוך מבחר ההרצאות שלנו, המותאמות לרמה הפרופסיונלית של המורים. חדרי מורים, חברי ההסתדרות, מוזמנים לצור עמנו קשר לקבל את רשימת ההרצאות לבחירה ולתאם פעילות מול ההסתדרות.

לצוות המרצים ונושאי ההרצאות >>

פעילות חדר מורים סיום שנה

זו ההזדמנות של מנהל/ת ביה"ס להגיד תודה לצוות המורים שעובד קשה כ"כ כל השנה, אנחנו נציע לכם את המופעים הכי טובים עבורכם, ברמה הגבוהה ביותר, מופעי סטנדאפ, מופעי צחוק, סדנאות ייחודיות שמתאימות לרמת התקציב של חדר המורים ולמסגרת הפעילות שתבחרו.

לרשימת המופעים לבחירה >>

פעילות צוותי חינוך והדרכה עירוניים

עבור צוותי החינוך העירוניים בנינו מאגר תוכן, העוסק בהעצמת המדריכים, הנחייה והדרכה, המעוררים השראה ברמה האישית, ברמת המדריך, וכן תורמים לגיבוש הצוות העירוני כצוות חזק, השותף למטרות ודרך אגף הנוער העירוני. מנהלי מחלקות הנוער מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת רשימת התכנים המשפיעים ביותר עבור צוות המדריכים העירוני, ולהודות להם גם בדרך זו על ההשקעה המאמץ ודרכם המקצועית בעיר.

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press