הרצאות העצמה שכבתיות בית ספריות העצמה וחוסן

בונים מצוינות בית ספרית.

הרצאות פיתוח אישי וחוסן עבור תלמידי בית הספר חטיבות ביניים ותיכונים.
תכנית שנתית ליצירת מרחב חברתי בלתי פורמלי בבית הספר, לחיזוק מיומנויות אישיות ובין אישיות בקרב התלמידים, קידום חוסן ומיצוב דמות הבוגר. התכנית מורכבת מהרצאות העצמה השראה וחוסן, המתקיימות במליאה מרכזית של שכבה או יותר.

אנו מאמינים כי מפגשים משמעותיים המועברים ע"י מובילי דעה מעולם התוכן של תלמידים ונוער, יכולים להשפיע לקדם ולחזק את חוסנם של תלמידים בהתמודדות יום יומית לעיתים עם מצבי חיים משתנים.

הפעילות נבנית בשיתוף פעולה עם בית הספר לאחר מיקוד צרכים מדויק, לפי הנושאים של התכנית החברתית והתכנית היעוצית של בית הספר.
בין הנושאים מנהיגות אישית, תרומה לחברה ושירות משמעותי, התמודדות עם מצבי משבר, דימוי עצמי, בריונות ושיימינג, מיגור אלימות וקידום סובלנות, שייכות וזהות יהודית וישראלית, מיומנויות תקשורת בין אישית, קבלת החלטות, מצוינות ומיצוי פוטנציאל אישי, דמות הבוגר ועוד.

לקראת כל פעילות נשלח לכם הזמנה עם פרטי הפעילות עבור התלמידים, שיוכלו לקבל מידע לווטסאפ הכיתתי ולהתכונן. בנוסף נקיים שיחה עם הצוות החינוכי ונשלח מערך שיעור מלווה כהמשך לפעילות השכבתית , שיח כיתתי מקדם לעיבוד הנושאים שהועברו.
חשוב לנו לשמוע מכם גם אחר כך לכן נשלח משוב מסודר עבור התלמידים לשמוע מה למדו ממה נתרמו ואיך השפיעה הפעילות על העמדות שלהם בכל נושא.

משוב זה הנו גם עבורנו וגם לשימוש צוות בית הספר.

בכל פעילות ניתן לשלב נציג/ת מועצת תלמידים וכן תלמידים להם תרצו לתת במה ואחריות, להצגת התוכן לניהול השאלות והשיח לאחר הפעילות לתיעוד האירוע בצילום וכתיבה והעלאת התוכן לאחר מכן לרשתות החברתיות של ביה"ס. את ההדרכה בנושא ניתן לתלמידים הנבחרים לקראת כל פעילות.


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press