דין מירושניקוב – זהות ישראלית והגשמה עצמית

דין מירושניקוב
צילום - עידו לביא

דין מירושניקוב

המסע לזהות ישראלית וקבלת החלטות

האם גם לכם יש חלום שמחכה שתגשימו אותו אבל הפחד מושך בחוטים?

דין מירושניקוב, שחקן טלוויזיה כוכב "תאג"ד, פולמון, השמינייה, מתים לרגע, גולסטאר ועוד, בהרצאה סוחפת ומעצימה עבור תלמידים, נוער, חיילים ומפקדים, שוטרים בכל רמות הפיקוד, עובדים בחברות וארגונים, מנהלים ומנהלות בתיכונים, מנהלים ומנהלות בחברות וארגונים, הרצאה בלתי נשכחת.  

מה עובר על ילד שעולה לארץ בגיל 9 מאוקראינה? מה מעצב את הזהות שלו? עם אילו דברים הוא מתמודד בדרך להסתגלות ובדרך למסע לזהות ישראלית?
לאחר שסיים תיכון התגייס דין לשירות קרבי בשייטת 13, יחידת הקומנדו הימי של צה"ל, נפצע בפעילות מבצעית ולאחר חודשי החלמה יצא למסע ששינה את התפיסה שלו
וגרם לו לחשב מסלול מחדש, מסלול שהכתיב לו החלום, הפחד, הלב.

דין מרצה בארץ בחברות וארגונים, עיריות, תלמידים בתיכונים, מפקדים בכוחות הביטחון, וכן בחול לקהילות יהודיות ברחבי בעולם. ההרצאה מועברת בשפות עברית אנגלית ורוסית

לכתבה על דין מירושניקוב בחדשות N12 לחצו
על התמונה >>

דברים שכדאי לדעת על דין:

דין עלה לארץ מאוקראינה מהעיר ניקולייב בגיל 9, שמו היה דימה (איך שינה את שמו ועל החיפוש אחרי הזהות- בהרצאה)
כנער היה דין אלוף הארץ בקפיצה על טרמפולינות
לפני שהפך שחקן למד לימודי מנהל עסקים אבל החליט ללכת אחרי החלומות האמיתיים והחזקים ביותר שלו, ללמוד לימודי משחק
דין השתתף בהרצאות הסברה יחד עם ארגון נכי צהל בארה"ב ונפגש עם קהילות יהודיות רבות.
דין חוגג שני ימי הולדת, אחד היום בו נולד, והשני היום בו נפצע וקיבל את חייו שוב במתנה.

לדין חשוב להראות בהרצאה שגם לוחם קרבי יכל להשתחרר מהצבא ולהגשים את כל חלומותיו,
בין אם זה להיות שחקן או כל חלום אחר, דין מעביר את המסר של החשיבות ללכת אחרי הלב והחלומות,
לדעת שאנחנו חופשיים להחליט ולבחור בצורה מודעת ולבחור באושר שילווה אותנו בחיינו.

דין מעביר את המשתתפים במסע חייו, בחיפוש אחרי הזהות, בדרך חווה קשיים ומהמורות, במסע החיים פוגש דין בשורשים שלו מחדש, מגלה את עצמו ומקבל את עצמו ואת שורשיו בגאווה. ההרצאה של דין מציגה את הקשיים של עולים לחברה חדשה, עולים מברית המועצות, וקשיים של כל אדם מול חברה חדשה, כאשר המרכז הפנימי שלנו חזק, כאשר הרוח איתנו, נוכל להתגבר גם על הקשיים הגדולים ביותר.

בשנת 2018 הוזמן דין בכבוד גדול להתארח בבית נשיא המדינה ראובן ריבלין להרצאה במסגרת פרויקט "מגן הכבוד"
 
 

למי מיועדת ההרצאה

 • בני נוער במרכזי נוער עיריות ומועצות במסגרת פעילות בנושא זהות ישראלית.
 • בני נוער במרכזי נוער עיריות ומועצות במסגרת פעילות בנושא מנהיגות אישית וגיוס משמעותי לצה"ל
 • תלמידים בחטיבות ביניים ותיכונים במסגרת פעילות חינוכית וחברתית בנושא זהות אחדות שוויון וסובלנות ההרצאה מאושרת בסל תרבות
 • חיילים בכל רמות הפיקוד
 • צוותי חינוך מנהלות בתי ספר והורים
 • עובדים בחברות וארגונים
 • שוטרים ומפקדים במשטרת ישראל
 • תלמידי כיתות יב במסגרת פעילות גיוס לצה"ל
 • תלמידי מכינות צבאיות
 • פורום מנהלים בחברות וארגונים
 • ימי עיון לעובדים המחפשים הרצאה מעוררת השראה
 • קהילות יהודיות בעולם

10 המפתחות להצלחה של דין – סדרה און ליין מלווה להרצאה

הרבה פעמים אנחנו מקבלים הודעות שיחות ופניות לגבי פעילות המשך עם דין. אחרי שמגיעים להרצאה תמיד נשאר טעם של עוד. בשל העניין הרב החלטנו להוסיף סדרה און ליין משלימה של שעה לכל מי שמזמין את ההרצאה, 10 המפתחות להצלחה של דין מירושניקוב.

כל משתתף בהרצאה מקבל לינק אישי לצפייה עם נושאים ותובנות המחזקים את המסרים של ההרצאה של דין. הסדרה תהיה פתוח לצפייה לשנה ותעצים את תוכן ההרצאה עבורכם, מורים תלמידים ומנהלים.

הקמפיין של דין נגד גזענות בחברה הישראלית

בשנה האחרונה יצא דין בפרויקט אחדות ושוויון נגד גזענות בחברה הישראלית
במסגרת הפרויקט יוצר צמיד תחת הסלוגן "עזוב אותך אחי אני ישראלי"
המשתתפים בהרצאות מוזמנים לתייג את עצמם עם הצמיד ולקחת חלק בפרויקט החשוב
של מיגור תופעת הגזענות בחברה הישראלית ועידוד הסובלנות והשוויון

לא משנה איזו עדה אתם
לא משנה איזה צבע אתם
לא משנה היכן אתם גרים
לא משנה אם עשיתם צבא, שירות לאומי, או התנדבתם בכל דרך אחרת למדינה.
לא משנה אם אתם טיפוסים של פלאפל או בכלל אוהבי סביח עם בולגרית.
לא משנה מאיפה באתם,
לא משנה לאן אתם הולכים…
כולכם ישראלים.
#עזוב_אותך_אחי_אני_ישראלי

צמיד-אחי אני ישראלי

תמונות ווידאו מההרצאה של דין

חוות דעת והמלצות

ליאור וצוות ידע במדיה היקרים! תודה רבה לכם ולדין המקסים. שמחנו מאוד לארח אתכם במרכז הנוער שלנו! הייתה שיחה מרתקת ומשמעותית מאור לבני הנוער שלנו, דין קיבל המון תגובות חיוביות מבני נוער שהיה להם מאוד משמעותי לשמוע על הסיפור האישי, ההתמדה והמסירות של דין לעצמו ולמדינה שלנו. ניפגש בהרצאות נוספות בהמשך! כיף לנו לעבוד איתכם!
שירה
מתנ"ס רחובות
היום, במסגרת כנס חשבות, הבאנו הרצאה/מופע בהקשר של רב תרבותיות ובהזדמנות זו גם ציינו את יום העלייה שצויין אתמול: ״אני לא רוסי. אני אוקראיני״ שהעביר דין מירושניקוב ( כן, השחקן המוכר). האולם היה מרותק, למרות שעת הצהריים הקשה. שעה של מנעד רגשות של צחוק ודמעות. סיפור חייו מהיותו ילד באקראינה ועד היום. מומלץ ביותר
הילה
המכללה לשוטרים
כ 100 בני נוער הגיעו בתחילת חודש אפריל ליום תאטרון עירוני באגף הנוער והצעירים בראשון לציון. הרגשתי צורך לכתוב מכתב תודה והוקרה על הרצאתו המדהימה והמרתקת של דין. זאת ההודעה שקיבלנו למחרת ההרצאה למחלקת הנוער: "אחד הדברים שחיכיתי לו במהלך היום היה דין מירושניקוב, שעלה לבמה עם הרצאה שנתנה לי מוטיבציה להמשיך ולטפח את לימודי, אשמח אם תעבירו לדין את תודתי". כנראה שההרצאה עשתה את שלה, לא סתם קיבלנו את ההודעה למחלקת הנוער. תודה רבה.
שי
מנהל התנדבות נוער רשותי
דין מושניקוב העביר אצלנו בר"ג כיתת אמן מאוד מוצלחת! הוא שיתף, ריגש והצחיק והכל בהרצאה אחת על חייו המעניינים. הילדים נהנו מכל רגע והתרגשו לראות את הכוכב, בעיקר הופתעו מכמה שהוא נגיש ונענה לרצון שלהם להצטלם. תודה רבה לידע במדיה שארגנו כזו הרצאה!
עומר
רכזת נוער רמת גן
דין הרצה היום בפני תלמידי חטיבה עליונה. הרצאה חשובה,ערכית,מדברת על נושאים חשובים-אהבת הארץ,גיוס לצה״ל,קבלת השונה,עלייה וקליטה,התמודדות עם קשיים.התלמידים היו מרותקים!דין ביכולותיו המרשימות ובאישיותו הסוחפת הצליח לעורר את התלמידים לחשיבה, התלמידים שאלו שאלות ערכיות וחשובות,המפגש פתח פתח לשיח מעמיק וחשוב בנושאים החשובים לכולנו!
עדה
מגדל העמק
שמענו היום בבית הספר שלי, אורט גוטמן בנתניה, את ההרצאה המדהימה של דין מירושניקוב, על נושא שהוא בעייני אחד החשובים שיש, והוא ככ חשוב, רלוונטי ובוער בימינו. בסוף ההרצאה נאמר לנו שנוכל לכתוב לכאן אם נרצה להוסיף משהו ולצערי לא יצא לי להגיד לדין באופן אישי בסוף ההרצאה - היא הייתה אחת ההרצאות החזקות, אם לא החזקה ביותר (!) מבין אלו ששמעתי, בטח ובטח מאלה שהגיעו אלינו לבית הספר. הייתי מרותקת לסיפורים ולרגע לא הורדתי את העיינים מדין. תודה רבה על ההזדמנות ועל החשיפה הכלכך אישית, זה היה לחלוטין מעורר השראה וזו זכות גדולה! אני בטוחה שהוא הצליח לגעת ולדבר לליבם של המון המון חבר'ה מהשכבה שלי, גם הקשוחים שבהם, ולגרום להם אולי לחזור היום הביתה ולשים לב לדברים שנאמרים גם בלי משים. (זה היה אפילו יותר מיוחד לשמוע את החוויות ולזכות לראות את דין מזווית אחרת, הזווית שאנחנו לא נחשפים אלה בטלוויזיה) נהנתי מכל רגע, תודה 🙂
מיכל
תיכון גוטמן נתניה
הייתה הרצאה מעניינת ומרתקת. תודה רבה רבה דין עושה עבודה חינוכית מדהימה ומצליח להגיע ללב של התלמידים. שרק ימשיך עם זה ולא יפסיק..
סיגל
רכזת מור מכבים

בר כוכבא 14, בני ברק | office@yeda-bamedya.com

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press