נועם לוגסי

נועם לוגסי בהרצאה מעניינת
צילום - שי פרנקו

נועם לוגסי, בת 26 , שחקנית. בת לשני הורים והאחות הקטנה ל2 אחיותיי. אחת זיכרונה לברכה. בגיל 17 השתתפה בסדרה "השמיניה", עם שחרורה מהצבא שיחקה בסדרות "נעלמים" 3 עונות בניקולודיאון, "משפחה שולטת" בערוץ הילדים, "בתולות" בהוט, הרמון ברשת, "פאנץ'" יס, ובסרטים "פוקסטרורט" ו "והנשף". בימים אלו עובדת על מספר פרויקטים לשידור.

זהו סיפור על מסע של ילדה בת 17, שלא ידעה שקיים "לא" בעולם. לא ידעה שיש תקרת זכוכית. אך מהרגע שהתוודעה לקיומה של תקרת הזכוכית, החליטה לשבור אותה כל פעם מחדש, בכל תחום בחיים. גם כשהחיים הפנו לה עורף, אושפזה בבית חולים פעמיים עקב מחלה זיהומית בשיא הצלחתה, איבדה את אחותה הגדולה בגיל 21, לא וויתרה לעצמה ונצחה את עצמה ואת החיים כל פעם מחדש.

"אין דבר כזה, אין דבר כזה" "never say never"

הרצאה מעוררת השראה על לקיחת אחריות ושינוי תפיסת המציאות שלנו. הרצאה על אמונה, על ההבנה שהכל אפשרי. על שבירת תקרת הזכוכית של עצמנו מתוך לקיחת אחריות אישית, הצבת מטרות, אמונה בעצמינו. אנחנו נמצאים איפה שהמחשבות שלנו נמצאות. מיקוד ובהירות. סנכרון בין המחשבה, פעולה ואמונה מבפנים. אם אתה יכול לדמיין את זה, אתה יכול להשיג את זה. התמודדות עם אתגרים.

כל קושי הוא הזדמנות לשינוי.

הנושאים במפגש:


⦁ שבירת תקרת הזכוכית שלנו

⦁ שינוי תפיסת המציאות שלנו

⦁ הסוד שטמון בהצלחה

⦁ כוח רצון ואמונה עצמית

⦁ היכולת לנצח את עצמינו כל פעם מחדש, גם כשקשה

⦁ איך מתמודדים עם משברים בחיים, עם אבל, עם כישלונות

⦁ איך בוחרים בחיים למרות הכול

⦁ גישה חיובית לחיים

השגת תוצאות טובות יותר על ידי שינוי מערכת האמונות שלנו.
במפגש נעשה גם ניסוי של טוני רובינס שמדגים שברגע שמדמיינים משהו, מנטרלים את מערכת האמונות שלנו, ומגיעים לתוצאות טובות יותר, למרות שהפוטנציאל היה קיים עוד קודם לכן.

מפגש מעורר השראה עם שחקנית צעירה שחוותה כל כך הרבה, בדרכה הייחודית מעבירה נועם את המסרים המשמעותיים לחיים, באמצעות כשרונה מעולם המשחק כל הנוכחים יוצאים נפעמים.

למי מתאים המפגש:
תלמידים בבתי ספר חטיבות ותיכונים
בני נוער במתנסים מרכזים קהילתיים ותנועות נוער
צעירים במרכזי צעירים במועצות מקומיות וישובים
חברות וארגונים המחפשים הרצאה מעוררת השראה
מפגשים חברים חוגי בית
פעילות העצמה נשים
כל אדם שרוצה קצת השראה

שנועם הייתה מדהימה! הנערים נהנו מכל רגע והיא הייתה סופר רגישה לנוער שנכח בסדנה שהיה בחלקו מחינוך מיוחד. הנערים נהנו בטירוף צחקו השתתפו ובאמת באמת יצאו מאוד מאוד מרוצים ומרוגשים. אשמח שזה גם יגיע לנועם באמת תודה ענקית מהצוות כולו שנדהם לראות איך בסדנה כזאת פעילה היא שילבה את הנוער שלנו כל כך לא מובן מאליו ומאודדד מרגש עבורנו.
נוער נתניה

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press