נועם לוגסי

נועם לוגסי בהרצאה מעניינת
צילום - שי פרנקו

נועם לוגסי, שחקנית. בת לשני הורים והאחות הקטנה ל2 אחיותיי. אחת זיכרונה לברכה. בגיל 17 השתתפה בסדרות "השמיניה, "נעלמים" , "משפחה שולטת" בערוץ הילדים, "בתולות" בהוט, הרמון ברשת,  "פאנץ'" יס, המפקדת, ובסרטים  "פוקסטרורט" ו "והנשף". בימים אלו עובדת על מספר פרויקטים לשידור.

זהו סיפור על מסע של ילדה בת 17, שלא ידעה שקיים " לא " בעולם. לא ידעה שיש תקרת זכוכית. אך מהרגע שהתוודעה לקיומה של תקרת הזכוכית, החליטה לשבור אותה כל פעם מחדש, בכל תחום בחיים. גם כשהחיים הפנו לה עורף, אושפזה בבית חולים פעמיים עקב מחלה זיהומית בשיא הצלחתה, איבדה את אחותה הגדולה בגיל 21, לא וויתרה לעצמה ונצחה את עצמה ואת החיים כל פעם מחדש. 

" אין דבר כזה, אין דבר כזה " " never say never "

הרצאה מעוררת השראה על לקיחת אחריות ושינוי תפיסת המציאות שלנו. הרצאה על אמונה, על ההבנה שהכל אפשרי. על ניפוץ אמונות מגבילות של עצמנו מתוך לקיחת אחריות אישית, הצבת מטרות, אמונה בעצמינו. לפעמים תקרת הזכוכית לא נמצאת שם בחוץ, לפעמים היא שלנו לחלוטין. אנחנו נמצאים איפה שהמחשבות שלנו נמצאות. מיקוד ובהירות. סנכרון בין המחשבה, פעולה ואמונה מבפנים. אם אתה יכול לדמיין את זה, אתה יכול להשיג את זה. התמודדות עם אתגרים. כל קושי הוא הזדמנות לשינוי.

כתבות נבחרות על נועם לוגסי

שנועם הייתה מדהימה! הנערים נהנו מכל רגע והיא הייתה סופר רגישה לנוער שנכח בסדנה שהיה בחלקו מחינוך מיוחד. הנערים נהנו בטירוף צחקו השתתפו ובאמת באמת יצאו מאוד מאוד מרוצים ומרוגשים. אשמח שזה גם יגיע לנועם באמת תודה ענקית מהצוות כולו שנדהם לראות איך בסדנה כזאת פעילה היא שילבה את הנוער שלנו כל כך לא מובן מאליו ומאודדד מרגש עבורנו.
נוער נתניה

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press