אירה דולפין – הרצאה בנושא כלים לשמירת אורח חיים בריא, תזונה והעצמה אישית

הספורט כדרך חיים | אירה דולפין, גורו הכושר הספורט והתזונה, שינתה במהירות את נשות תל אביב והכניסה את כולנו לעולמות הכושר תוך שינוי אורח חיים והעצמה נשית מאתגרת. אירה היא הבעלים של הפינק רום, רשת סטודיו לאימוני נשים, בעלת פינת כושר בערוץ 2, משתתפת בעונה האחרונה של "הישרדות".
בהרצאה תדבר אירה דולפין על איך הגיעה לתחום הכושר, למה החליטה להתמקד באימון נשים, על כלים לשמירת אורח חיים בריא, עם דגש על תזונה כושר והעצמה אישית.

הרצאה אירה דולפין
קרדיט צלם: שי פרנקו

קצת על אירה | אירה התחילה לעסוק בספורט בגיל 4-5. אבא שלה היה מאמן אתלטיקה בברית המועצות ובתור ילדה קטנה התלוותה אליו לאימונים, כך שההתחלה הייתה מאוד טבעית.
אבא של אירה היה דמות להערצה עבורה, הוא היה ספורטאי מוכר בתחום האתלטיקה ואחרי שפרש הפך למאמן. הוא היווה דמות לחיקוי, אבא דומיננטי שדוחף אותה ואת אחותה קדימה לא לוותר. הספורטאים הגדולים של התקופה היוו מקור להשראה עבור אירה, אלה שעשו היסטוריה ופרצו דרך, בניהם הטניסאים שטפי גראף ואנדרה אגסי, וכמובן הגדול מכולם דאג, סרגיי בובקה, הקופץ במוט האגדי של ברית המועצות.

אירה גדלה במולדובה, בעיר בלץ, מאחר ולא היו הרבה אתגרים בעיר, נאחזה אירה בספורט במקור למוטיבציה ועניין. אירה עלתה עם משפחתה בגיל 11 לארץ והערכים של עולם הספורט שספגה בילדותה הלכו איתה גם בישראל. כנערה הייתה בנבחרת האתלטיקה, בצה"ל שירתה כספורטאית מצטיינת ובריצת 400 מטר הייתה בחמישייה המובילה בארץ.

אחרי הקמת משפחה וקריירה בתחום העיתונות והשיווק אירה מחליטה לחזור לחלום שלה, לחזור לתשוקה האמיתית, עולם הספורט, הכושר והתזונה.
בשנים האחרונות הפכה אירה לגורו ספורט ותזונה, מאמנת כושר ומובילה בתחום הבריאות עם דגש על פעילות לנשים. בבעלותה רשת ה" פינק רום" סטודיו לאימונים לנשים בלבד, אירה מגישה פינת כושר בתכנית בוקר בערוץ 2 ובעלת ערוץ יו טיוב משלה.
בעקבות החשיפה התקשורתית גילתה אירה את המקום שלה בהשפעה והעצמה לנשים בתחום הספורט והתזונה.

נושאים בהם נעסוק במפגש:

למי מתאימה ההרצאה:

אירה דולפין בטלוויזיה

המלצות על אירה:

גלריית תמונות מהרצאות


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press