אימרי ביטון

צילום - אור דנון

השחקן המוערך אימרי ביטון מגיע אליכם להרצאה בלתי נשכחת

שחקן טלוויזיה קולנוע ותיאטרון, כוכב סדרת הטלוויזיה שעת נעילה (כאן), 'המדרשה' (רשת 13), 'עיר מקלט' ,'בני אור', 'בעלת החלומות' , בתיאטרון שיחק בין היתר בהצגות 'אחד משלנו', 'אהבה בין הדקלים' ועוד. אחד מהפרזנטורים של קסטרו 2022.

אימרי נולד וגדל בקרית גת, לאחר שנשר מהלימודים בגיל 17 אימרי מתעורר ומקבל החלטה לא לוותר לעצמו. עובר מסע ומלא אתגרים פיזיים, כלכליים, נפשיים ומנטליים.

דרך השירות הצבאי כלוחם  (שירת כלוחם קרבי בחטיבת הנחל, ובמלחמת לבנון השניה קיבל את אות ההצטיינות מהרמטכל) מדבר על ההתמודדות היום יומית עם פוסט טראומה, נטרול האגו, הדילמות שהחיים מזמנים לנו, ועד הגשמת החלום המאוחר להיום שחקן.

 

למי מיועד המפגש

  • למנהלות תיכונים ורכזות שרוצות להעצים את התלמידים.
  • למנהלות בתי ספר שרוצות להפגיש את צוות המורות והמורים עם סיפור מעורר השראה.
  • למנהלי מחלקות נוער ותרבות בעיריות שרוצים לטעת בנוער ערכי מנהיגות אישית ואחריות.
 

אנחנו כאן דברו אתנו ותנו מתנה אמיתית למישהו אחר! 

"פצעים ונשיקות" כתבה על אימרי ביטון במוסף 7 לילות של ידיעות

חוות דעת והמלצות

אתה מעוררת השראה בסיפור החיים הסוחף שלך, האמביציה והנחישות להצליח בכל מה שאתה עושה מדבקת, כיף לדעת שיש אנשים כמוך שנשארים עם רגליים על הקרקע בתוך כל ההצלחה, ומאמינים בשליחות של לחזק בני נוער. נתת השראה אמיתי תודה רבה.
נערה לאחר הרצאה
מסיימת הרצאה של אימרי ביטון אליה הגענו בסיועה של דיאנה מהרשות וחייבת לשתף... הרצאה מעולה לתלמידי תיכון: נוגעת במטרות, בשירות צבאי, בהתמודדות עם אתגרים הכל בצורה ישירה, אותנטית, הילדים מרותקים והצוות גם, מומלץ ביותר
מקיף י״ג
ראשון לציון
"הייתי היום בהרצאה שלך בבית הכרם ורציתי לומר תודה רבה לא מובן מאליו שככה שיתפת בספור חייך בדברים שבדרך כלל לא שומעים תודה רבה לך על השיתוף"
נערה
בית הכרם
ההרצאה היום הייתה מרגשת, מרתקת מלאת השראה עברתי את כל קשת הרגשות בשעה הילדים נהנו היו מרותקים שאלו שאלות בסוף ההרצאה המשובים מהתלמידים המורות ואף מהורי התלמידים היו מצוינים !
אושרת
מזכרת בתיה

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press