קובי מחט

סדנה והרצאה עמידה מול קהל רטוריקה ושפת גוף | קובי מחט משמש כ 18 שנים מנחה בתכניות טלוויזיה במגוון ערוצים, תסריטאי ועורך תוכן, בוגר החוג לפסיכולוגיה אוניברסיטת תל אביב ולימודי תואר שני בהתנהגות ארגונית בפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב, במאי קולנוע ויוצר סרטי קולנוע, מנחה סדנאות עמידה מול קהל רטוריקה ושפת גוף, מרצה בנושאי שפת גוף ופרזנטציה.

שפת גוף הנה אחד הכלים המשמעותיים ביותר בתקשורת בין אישית, כולנו משתמשים בכלי הזה באופן בלתי מודע, בפגישות עבודה, עם חברים, בשיחה עם בני משפחה, הרצאה על שפת גוף ועמידה מול קהל הנה הרצאה חשובה ומשמעותית עבור כולם.

ולנו נדרשים לעמוד מול קהל, בין אם זה במהלך יום העבודה מול לקוחות, בין אם אנו עוסקים במכירות, בין אם אנו מתכוננים להרצאה משמעותית עבור חברים לעבודה, חברים לכיתה או כל מסגרת אחרת.

קובי מחט מביא את הניסיון הבימתי שלו של שני עשורים לבמה שלכם, בהרצאה מעניינת סוחפת בלתי נשכחת, המועברת באופן ייחודי ומרתק, ועוסקת ברטוריקה, עמידה מול קהל ושיפור יכולות תקשורת בין אישית תוך דגש על שפת גוף. הרצאה חובה לכל מי שמעוניין לשפר את היכולות האישיות והמקצועיות שלו, הרצאה חשובה ומשמעותית לכל הקהלים.

קובי מחט
קרדיט צלם: שי אשכנזי

נושאים בהם נעסוק במפגש:

ניתן לבחור בין הרצאה מרתקת בנושא שפת גוף רטוריקה ועמידה מול קהל, או סדנה דינאמית חווייתית בהשתתפות הקהל בנושא רטוריקה ועמידה מול קהל.

למי מתאימה ההרצאה:

קובי מחט בהרצאות

המלצות על קובי מחט:


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press