קובי אריאלי – הרצאה משעשעת, קלילה ומתובלת בהומור על נושאים אקטואליים חברתיים וערכיים

סטנדאפיסט פנומנלי ואיש תרבות, מלא בהומור כשרון יצירתי ומגיש הרצאות משעשעות קלילות מתובלות בהומור על נושאים אקטואליים חברתיים וערכיים.
קובי נולד בירושלים ומתגורר בעיר, בוגר החינוך החרדי ולמד בנעוריו בישיבת 'חברון' המפורסמת. 
הרצאותיו בנושאי חברה ותקשורת מועברות בהצלחה רבה בחברות, ארגונים ,קהילות וכוחות הביטחון. בנוסף מנחה קובי אירועים וכנסים מכל הסוגים.

מלבד ההומור היצירתי, כושר המשחק והכישרון הרטורי והמוסיקלי, מביא קובי לבמה גם את המקום המיוחד שהוא תופס בישראל כאיש רב-שבטי וכגשר בין דתיים לחילונים.

בשנת 2011 יצא לאור ספרו 'רומן בכתובים' בהוצאת כנרת-זמורה ובימים אלה הוא שוקד על כתיבת ספרו הבא. כאיש תקשורת, פעילותו לאורך השנים הייתה עשירה ומגוונת; הוא כתב ב'מעריב', הנחה את תכנית הבוקר בערוץ 10, הנחה את התכניות 'הפשקוויל' (ערוץ התכלת ז"ל), 'המהפכנים', 'פרשה לא סגורה' (שידורי קשת), ויצר והגיש את סדרת תכניות האוכל האהודה והמוערכת שמשודרת עד היום.

כמו כן השתתף בתכניות רבות כמו 'משחק מכור', 'הרצועה', 'פעם בחיים', 'גב האומה' ועוד ושיחק תפקידי אורח בסדרות 'מה שנחוץ לרווק', וזוכת פרס האמי 'נבסו'. כיום מגיש קובי את תכנית הרדיו המיתולוגית 'המילה האחרונה' לצידה של עירית לינור בגלי צה"ל ויוצר ומגיש תכניות תרבות, פנאי וסגנון חיים במגוון ערוצים.

קובי אריאלי פרוטפוליו
קרדיט צלם: ינאי יחיאל

נושאים והרצאות לבחירה:

הרצאה בת 50 דקות, פרונטלית או בזום

למי מתאימה ההרצאה:

קובי אריאלי בטלוויזיה

המלצות על קובי אריאלי:

גלריית תמונות מהרצאות


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press