שגיא ברייטנר

שגיא ברייטנר בהרצאה מרתקת לבני נוער
צילום - סער בן אדרת

אמן ביטבוקס, שחקן ודוגמן שפרץ בעזרת הרשתשגיא מנחה ביס קידס, שיחק בסדרות, השתתף בהשרדות וגם עשה שיתופי פעולה מוסיקליים עם סטטיק ובן אל, אליעד, התקווה 6, איזי ועוד.

שגיא מגיע לכיתת אמן ומדבר על הדרך להצלחה, על להיות כוכב רשת, על ההשתתפות בהישרדות 2017, על הקשיים שלו כנער כבד משקל שחווה דחייה חברתית, דימוי עצמי ודימוי גוף, בטחון עצמי חיצוני לעומת בטחון עצמי פנימי, למצוא את הקול שלך והדרך לבטא את עצמך, לחיות ברשת החברתית ולהצליח דרך ביטבוקס,  והדרך ללכת אחרי החלום.

שגיא מספר על "לגדול ברשת", איך זה להצליח דרך עשייה ברשתות החברתיות, מספר על הפעם הראשונה שעשה ביטבוקס ואיך בכלל הגיע לזה, על תחילת הפעילות בעולם הרשת ועד הפריצה הגדולה. כנער ישב שגיא וכתב לעצמו מכתב, על כל הדברים עליהם הוא מודה, למרות שסבל מעודף משקל ודחייה חברתית, על הדברים הטובים בחייו ועל החלומות שלו, להיכן היה רוצה להגיע ואיפה הוא רואה את עצמו בעוד כמה שנים…     

הנושאים בהרצאה:

  • מוטיבציה פנימית לעומת מוטיבציה חיצונית.
  • דימוי עצמי ודימוי גוף.
  • שיימינג ברשתות החברתיות.
  • מה גורם לנו לבייש, להעליב, לקחת חלק.
  • ערכים של חברות עזרה הדדית והעצמה.
  • איך מרגישים כשחווים שיימינג או פגיעה, למי לפנות, מה לעשות.
  • על התנדבות לקהילה ונתינה כערך.

למי מתאימה הסדנה:

√ מנהלי מחלקות נוער ורכזי נוער במועצות עיריות ומתנסים, שרוצים לראות את בני הנוער במרכז, זו סדנה שתביא את בני הנוער, גם הנוער מתנועות הנוער, גם הנוער שכמעט לא מגיע, גם מנהיגות הנוער וגם הנוער שאתם יודעים שתמיד מקבלים הודעות אבל אף פעם לא בא. בסדנה הזו מקבלים בני הנוער כלים להסתכל על עצמם מחדש, לגלות את עצמם מחדש, לדבר במקום הכי לא צפוי על בריונות ואלימות, על הכוח החזק שיש למילים שלנו וההשפעה על אחרים.

√ בני נוער כחלק מפעילות העצמה בכל הנוגע לביטחון עצמי, חיזוק האמונה בעצמך, חיזוק המקום היצירתי שלך, לשמוע את הקול הפנימי ולהקשיב לאינטואיציה, ללכת אחרי הגשמת החלום ולא לוותר!

√ תלמידים בחט"ב ותיכונים כחלק מפעילות בנושא העצמה אישית ומנהיגות, ימי אומנויות, ימי מגמה ייחודיים.

√ מנהלי תכנית עיר ללא אלימות ומנהלי הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול השותפים לעשייה העירונית ומקדמים את נושא המלחמה בבריונות ושיימינג במסגרת פעילות ילדים ונוער בערים וברשויות המקומיות. 

@sagibraitnerתגובות כמו ״תתחדש / בהצלחה / השמנת?״ יתקבלו בברכה. באתי לעזור קצת עם ביטחון עצמי ❤️

חוות דעת והמלצות

ב 11/9 שגיא ברייטנר הגיע לאילת לסדנת אורח לבני הנוער. ברצוני להודות לשגיא על הרצאה מעניינת ומרתקת, מלאת תוכן אותנטי חינוכי. שגיא ספר על תקופות שונות בחייו ודאג לשתף את הקהל תמיד בשאלות הקשורות באופן ישיר לחייהם כבני נוער. היה מאוד נעים איתו ובגובה העיניים. תודה רבה לאילנית המקסימה על הרצון להביא את הטוב ביותר לבני הנוער ועל האכפתיות. מצפה להמשך קשר בעתיד
איילת מאירסון טובול
מנהלת מרכז הילדים והנוער מתנ"ס קולייר
שגיא ברייטנר היה אצלנו במרכז נוער ב-21.3, השיח בגובה העיניים שיצר עם הבני נוער היה מדהים הוא הראה רגישות, ניגש לאחת הנערות שבכתה במהלך ההרצאה בעקבות ההרצאה שלו, אחת הנערות מהמרכז – נערה שעברה דחייה חברתית באחד מביתי הספר שלמדה, והיא בעצמה גם עשתה חרם. החליטה להוביל פרויקט שנקרא "חרם משני הצדדים". בשיתוף עם צוות המדריכים במרכז אנחנו מסייעים לה בהכנה של מצגת, והיא מתכננת להעביר את זה מול תלמידים. באותו הערב של ההרצאה של שגיא, בני הנוער ישבו בחצר של המרכז במעגל ונפתח שם שיח מאוד משמעותי על חרם, כל אחד שיתוף על הסיפור האישי שלו. אין ספק שללא ההרצאה שלי שגיא הנוער לא היה יוזם שיחה כזאת. חשוב לי ולצוות שלי להעביר לשגיא מסר- שהמפגש שלו מתוקף היותו "מפורסם", מאוד משמעותית . בני נוער מאוד מושפעים היום ממה שהם רואים במדיה, ולראות דמות כמו שגיא מגיע בזמן הפרטי שלו לצד כל עולם הזוהר ולא שוכח להעביר מסר חינוכי זה פשוט מדהים! ומוערך! זה מסייע לנו עובדי הנוער בעבודת שטח שאנחנו עושים בשיגרה להראות לבני הנוער שלא משנה מי ומה אנחנו יש ערכים וקווים מנחים להתנהג בחברה בה אנו חיים. תודה רבה.
כוכב פרידר
מנהלת מרכז הנוער קמפוס רשת קהילה ופנאי, חולון
הזמנתי לבני הנוער בנצרת עלית את ההרצאה של שגיא ברייטנר, היה מושלם, אפילו ההורים נשארו לשמוע את ההרצאה של שגיא, נגעה לכולם והייתה רלוונטית וקלילה ומעל לכל המסר ליאור רכז הנוער נצרת עלית
ליאור
רכז הנוער נצרת עלית
הייתה הרצאה מעניינת ושגיא הצליח לרתק ולדבר עם ואל התלמידים בגובה העיניים. מאמין שהתלמידים מהדברים יפנימו ויעשו, תודה
רכז
תיכון נעמת חדרה
שגיא ברייטנר, אמן ביטבוקס ואושיית רשת, הופיע בבית ספר שער הנגב בפני תלמידי שכבה ח'. שגיא חשף בפני התלמידים את הקשיים עמם התמודד, החרם החברתי, ההצקות, הפגיעות הרגשיות והפיזיות מהם סבל במהלך התבגרותו. הוא הסביר לילדים כיצד הוא התמודד, החשיבות של בטחון עצמי, הנעה פנימית, הצורך לקבל את עצמם כמו שהם ועוד... התלמידים שאלו שאלות וקיבלו כלים וטיפים להתמודדות עם האתגרים הרגשיים המורכבים איתם הם מתמודדים. היה מהנה, רלבנטי ומשמעותי
מרים, רכזת
תיכון שער הנגב
ההרצאות של ידע במדיה מאוד ערכיות, בעלי תוכן רלוונטי ועדכני , המרצים תמיד קשובים לקהל ומנהלים שיח אמיתי בגובה העיניים. זו ההרצאה הרביעית שאני מזמינה לתלמידים שלי- והפעם הרצאתו של שגיא ברייטנר שהייתה מרתקת! שגיא משוחח עם התלמידים בגובה העיניים, הרצאה לערכים והתמודדות עם כל מה שרלוונטי לנוער היום. מומלץ!
דנה, רכזת
אופקים

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press