רוי מילר

שחקן טלוויזיה קולנוע ותאטרון, משתתף בסדרות הטלוויזיה "מלכות", אבא מטפלת, בני ערובה, רמזור ועוד, ובהצגות הבימה "גבעת חלפון", "הסוחר מוונציה" ועוד.

רוי מילר גדל בחדרה, עם אבא שעזב אותו לגרמניה כשהיה בן 6, ואימא שעבדה בשלוש עבודות כדי לפרנס אותו, את אחיו ואת אחותו. הוא לא וויתר על חלום המשפחה המאוחדת, ואחרי שחיפש את אבא שלו בכל דוד, חבר, ברחוב או במגרש כדורגל, הוא התעקש לנסוע אליו לגרמניה. הניסיון כשל.

רוי היה הילד הכי נמוך בכיתה, עם עין עצלה, ברווזון מכוער ולא מקובל שרק בתיכון פרח ומצא את המקום החברתי שלו. אמנם שנא את בית הספר אבל היה תלמיד מצוין. למרות שלא הגיע לשם הרבה, כי בהעדר אבא, יצא רוי לעבוד כבר בגיל אחת עשרה, ובשאר הזמן גלש על הסקייטבורד. 

קרדיט צלם: אור דנון

גיוס לצבא לא ממש היה על סדר היום, כי הושפע מהחבורה שהסתובב איתה בתקופה ההיא, ודפק בכוונה את המיונים בצו הראשון. כשהבין כשטעה כבר היה מאוחר מדי, אבל בשביל רוי אין דבר כזה מאוחר מדי ו"לא" היא אף פעם לא תשובה. רוי הפך את העולם, כתב מכתבים לרמטכ"ל, התחנן לקצינת המיון לקבל מיונים חוזרים והגיע ליום מיון לשייטת. אחרי שעבר עוד שלב ועוד שלב, זכה להגשים חלום, ולהתגייס לשייטת 13. הוא השתחרר כלוחם, חמש שנים לאחר מכן, עם חברים לכל החיים, וחברים טובים שאיבד בדרך. 

עם השחרור מהשייטת, בזמן שכל החברים שלו מהיחידה בחרו ללכת ללימודי מנהל עסקים ופתחו עסק אחרי עסק, רוי הולך אחרי הנשמה והלב ובחר ללמוד משחק ולהגשים חלום. עם סיום בית ספר למשחק, התחיל לשחק בהבימה, וקיבל תפקידים קטנים בסדרות ובסרטים, אבל הפריצה הגדולה לא הגיעה. הוא חיכה בסבלנות, האמין בעצמו והיה נחוש להצליח, עד שקיבל את התפקיד של גיא פרנסיס ב"מלכות". לפעמים צריך רק אדם אחד שיאמין בך.. מאז הוא קוטף תפקידים בסדרות וסרטים כמו "האופה מברלין" "מלכת היופי של ירושלים" "אבא מטפלת" "הילדה הכי יפה בירושלים" ועוד. 

במפגש נדבר על הגשמת חלומות לדעת לא לוותר ולאמין בעצמך, על עקשנות והתמדה, גיוס משמעותי ועוד.

רוי מילר בטלוויזיה

המלצות על רוי מילר:

גלריית תמונות מהרצאות


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press