יוני זיכהולץ

שחקן תיאטרון טלוויזיה וקולנוע, במאי ישראלי מוכר ואהוב, יוצר הסדרה "קינגים" בקשת, יוצר הסדרה "מושלמת", שיחק כארבע עונות ב"חברים של נאור", שיחק ב"שטיסל" בערוץ יס, "מתים לרגע", "לא הבטחתי לך". כתב וביים סרטים לקולנוע, "קינגים" ו"להתעורר בסנואולנד".  כתב את אופרת הרוק "שרוליק" עבור הקאמרי, "אמא שמש ומולדת" עבור תיאטרון בית לסין. לקטור בקרן לקולנוע, מלווה פרויקטים טלוויזיוניים וקולנועיים כתסריטאי במאי ועורך.

מרצה ומנחה סדנאות העצמה והשראה מהטובות בארץ עבור מנהלים, צוותי חינוך והוראה, תלמידים ונוער, צעירים וקהילה, וכל מי שנפש הילד שהיה עדיין פועמת בליבו.

בהרצאה ובסדנה נותן יוני משמעות לחשיבות עבודת הצוות והפיכת מקום העבודה/הלימודים לבית כשכל אחד בו מרגיש שייך, חיוני ואהוב. 

יוני זיכלהוץ - הרצאות לחברות
קרדיט צלם: שי פרנקו

נקודות מרכזיות בהרצאות ובסדנה:

יוני מדגיש את החשיבות של תקשורת אפקטיבית, אמון וכבוד הדדי בבניית שותפויות חזקות. הצורך בהקשבה פעילה ובאמפתיה כדי להבין את נקודות המבט של אחרים ולטפח סביבה תומכת. בנוסף, דגש נשים דגש משמעותי את החשיבות של אחריות ולקחת אחריות על מעשיו והחלטותיו.

יוני דן גם בתפקיד של יצירתיות וחדשנות בעבודת צוות, ומעודד את הקהל שלו לחשוב מחוץ לקופסה ולאמץ רעיונות חדשים. בהרצאה משתף יוני בחוויות שלו בשיתוף פעולה עם אחרים כדי לפתח פתרונות יצירתיים ולהשיג מטרות משותפות.

ההרצאה הינה משאב וכלי משמעותי לכל קבוצה, בית ספר, מקום עבודה, המעוניין לשפר את כישורי עבודת הצוות של התלמידים והעובדים, ולהיות שותפים יעילים יותר בפיתוח סביבת עבודה וסביבת לימודים מיטבית חזקה ומשמעותית. ארגז הכלים שמועבר במפגש מספק אסטרטגיות מעשיות שניתן להשתמש בהן במגוון הקשרים כדי לקדם שיתוף פעולה והצלחה.

מפגש דינמי קצבי ובלתי נשכח, המשלב חוויה אדירה, תוכן ומשמעות, וכלים אמיתיים פרקטיים.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים סדנה להנעת עובדים פיתוח אישי ותקשורת בין אישית:

הניסיון של המרצה – האדם שעומד מול הקבוצה ומנחה אותה בסדנה או ביום הסדנאות עושה למעשה את כל ההבדל בין סדנה מעוררת השראה ובלתי נשכחת לבין סדנה שרק מעבירה את הזמן. 
הניסיון של המרצה או המנחה יכול לגשר בין כל הקונפליקטים והבעיות שיכולות להתגלות במהלך הסדנה. 
ליוני זיכהולץ ניסיון של עשרים שנה בתחום התקשורת קולנוע טלוויזיה ועבודה עם שחקנים וניסיון של עשור פלוס בתחום ההרצאות והנחיית קבוצות בתחום התקשורת הבין אישית, עבודת צוות, הנעת עובדים ופיתוח אישי. 

מרצה טוב מדייק את התוכן עבור קהלי היעד שלו, למרצה טוב היכולת להתחבר עם כל סוגי הקהלים ולהיות קשוב לצרכי הלקוח בזמן הזמנת הסדנה וצרכי הקהל בזמן אמת. 
מרצה ומנחה שעוסק בתחום ההנחייה פיתוח אישי ועבודת צוות חייב לדעת להיות קשוב, חייב ביכולות תקשורת בין אישית מעולות וחייב לדעת כיצד להניע קבוצה מנקודה אחת לשניה. 
אם רוצים להצליח להעביר מסרים ומטרות – העוסקים בפיתוח מנהלים, עבודת צוות ויכולות אישיות חייבים להיות הטובים ביותר בתחום.

חוות דעת מלקוחות אחרים – לפני שבוחרים סדנה ובעיקר כזו העוסקת בפיתוח אישי רצוי מאוד ליצור קשר עם לקוחות שחוו סדנאות, שמטרות הפעילות שלהם היו דומות למטרות הפעילות של הארגון שלכם, ולשמוע את חוות דעתם, הן על המרצה והמנחה, והן על תוכן הסדנאות. 
התקשרו לשמוע חוות דעת מהשטח ותוכלו לדעת שבחרתם את הטוב ביותר עבור הארגון שלכם.

שיתוף מטרות הפעילות עם צוות המשרד – כשאתם יוצרים קשר עם צוות המשרד שתפו במטרות הפעילות, שתפו במטרות הארגון והחברה שלכם, ככל שיהיו בידנו יותר פרטים רלוונטיים נוכל לדייק, לדעת בדיוק מה אתם צריכים ולהתאים את הסדנאות הטובות ביותר עבורכם. 
החל ממטרות הפעילות, דרך קהל היעד, מסגרת יום העיון או יום הפעילות, מיקום וכמובן תקציב הפעילות. 

אנו מבטיחים לתת לכם את הטוב ביותר שיתאים לארגון שלכם.

יוני זיכהולץ בהרצאה

המלצות על יוני זיכהולץ:

גלריית תמונות מהרצאות


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press