יוני זיכהולץ

יוני זיכלהוץ - הרצאות לחברות

שחקן תיאטרון טלוויזיה וקולנוע, במאי ישראלי מוכר ואהוב, יוצר הסדרה "קינגים" בקשת, יוצר הסדרה "מושלמת", שיחק כארבע עונות ב"חברים של נאור", שיחק ב"שטיסל" בערוץ יס, "מתים לרגע", "לא הבטחתי לך". כתב וביים סרטים לקולנוע, "קינגים" ו"להתעורר בסנואולנד".  כתב את אופרת הרוק "שרוליק" עבור הקאמרי, "אמא שמש ומולדת" עבור תיאטרון בית לסין. לקטור בקרן לקולנוע, מלווה פרויקטים טלוויזיוניים וקולנועיים כתסריטאי במאי ועורך.

מרצה ומנחה סדנאות העצמה והשראה מהטובות בארץ עבור מנהלים, צוותי חינוך והוראה, תלמידים ונוער, צעירים וקהילה, וכל מי שנפש הילד שהיה עדיין פועמת בליבו.

בהרצאה ובסדנה נותן יוני משמעות לחשיבות עבודת הצוות והפיכת מקום העבודה/הלימודים לבית כשכל אחד בו מרגיש שייך, חיוני ואהוב. 

נקודות מרכזיות בהרצאות ובסדנה:

פרטנר – החשיבות של להיות פרטנר אמיתי בעבודה , כמה חשוב להביט בעיניים ולתת תחושת שייכות לכל הסובבים אותנו,  ברגע שאנחנו פרטנרים מדהימים למי שמולנו 50 אחוז מהעבודה כבר הסתיימה מראש . נדגים בעזרת תרגול משחקים פשוטים את יתרונות הפרטנריות הלכה למעשה . 

אמונה בעצמי – לדעת "לדבר" אל הילד שבי שנשאר בן 5 בגן חובה ולא פחד מכלום, לשמור תמיד על אותו ילד. לדבר ולא לתת לו למות אף פעם, להישאר ילד נצחי . בדיוק כמו שענה ש"י עגנון כששאלו אותו מתי הוא כבר ימות, הוא ענה – "אמות כשהילד הפנימי שבי ימות.." 

מסע כישלון וחלום – דרך מסע חייו של יוני והכישלונות הרבים שצבר ועליהם מדבר בסדנא ,מדבר יוני על הנקודות המשמעותיות וכלים להתמודדות  – לדעת שאני במסע ושהוא רק שלי, להשאיר טביעת אצבע ולהאמין בכישרון וביכולות שלי.  לא לפחד מכישלון! כישלון הוא דבר נהדר , הוא משכלל אותנו ולוקח אותנו קדימה ומדייק אותנו, מה אנחנו באמת רוצים ואיך נשאיר כאן טביעת אצבע בעולם, טביעת אצבע שהיא רק שלנו. כי לא יעזור כלום ,אחרי 100 כישלונות מגיעה הצלחה ענקית למי שמאמין בחלומות שלו ובמסע אותו הוא חווה .

הכלים והתובנות מועברים באמצעות תרגילים ייחודיים ובלתי נשכחים אשר פותחו עבור הסדנה ומתקיימים בהצלחה רבה בסדנאות כבר יותר מעשור.

מזל –כל אחד יפגוש בדרך את האדם שיאמין בו ויהיה חלק במסע שלו, צריך לדעת לזהות מתי אותו אדם מגיע, מתי מגיעה ההזדמנות הזו, לראות אותה לתפוס אותה, ומהם הצעדים שאנחנו יכולים לעשות 

כדי לקדם את אותה הזדמנות.  "המזל דבק באמיציי הלב" – אותם אמיצים שמאמינים בדרך ובחלום שלהם .

בסדנה ובהרצאה נדבר ונעבוד דרך הכלים האנושיים שאיתם נולדנו ודרכם גדלנו – זיכרונות, חפצים אישיים, מוסיקה וצבעים. עבודה מעשית והתנסות בכלי השחקן המשפיעים ותורמים לחיים שלנו. 

יוני מדגיש את החשיבות של תקשורת אפקטיבית, אמון וכבוד הדדי בבניית שותפויות חזקות. הצורך בהקשבה פעילה ובאמפתיה כדי להבין את נקודות המבט של אחרים ולטפח סביבה תומכת. בנוסף, דגש נשים דגש משמעותי את החשיבות של אחריות ולקחת אחריות על מעשיו והחלטותיו.

יוני דן גם בתפקיד של יצירתיות וחדשנות בעבודת צוות, ומעודד את הקהל שלו לחשוב מחוץ לקופסה ולאמץ רעיונות חדשים. בהרצאה משתף יוני בחוויות שלו בשיתוף פעולה עם אחרים כדי לפתח פתרונות יצירתיים ולהשיג מטרות משותפות.

ההרצאה הינה משאב וכלי משמעותי לכל קבוצה, בית ספר, מקום עבודה, המעוניין לשפר את כישורי עבודת הצוות של התלמידים והעובדים, ולהיות שותפים יעילים יותר בפיתוח סביבת עבודה וסביבת לימודים מיטבית חזקה ומשמעותית. ארגז הכלים שמועבר במפגש מספק אסטרטגיות מעשיות שניתן להשתמש בהן במגוון הקשרים כדי לקדם שיתוף פעולה והצלחה.

מפגש דינמי קצבי ובלתי נשכח, המשלב חוויה אדירה, תוכן ומשמעות, וכלים אמיתיים פרקטיים.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים סדנה להנעת עובדים פיתוח אישי ותקשורת בין אישית:

הניסיון של המרצה – האדם שעומד מול הקבוצה ומנחה אותה בסדנה או ביום הסדנאות עושה למעשה את כל ההבדל בין סדנה מעוררת השראה ובלתי נשכחת לבין סדנה שרק מעבירה את הזמן. 
הניסיון של המרצה או המנחה יכול לגשר בין כל הקונפליקטים והבעיות שיכולות להתגלות במהלך הסדנה. 
ליוני זיכהולץ ניסיון של עשרים שנה בתחום התקשורת קולנוע טלוויזיה ועבודה עם שחקנים וניסיון של עשור פלוס בתחום ההרצאות והנחיית קבוצות בתחום התקשורת הבין אישית, עבודת צוות, הנעת עובדים ופיתוח אישי. 

מרצה טוב מדייק את התוכן עבור קהלי היעד שלו, למרצה טוב היכולת להתחבר עם כל סוגי הקהלים ולהיות קשוב לצרכי הלקוח בזמן הזמנת הסדנה וצרכי הקהל בזמן אמת. 
מרצה ומנחה שעוסק בתחום ההנחייה פיתוח אישי ועבודת צוות חייב לדעת להיות קשוב, חייב ביכולות תקשורת בין אישית מעולות וחייב לדעת כיצד להניע קבוצה מנקודה אחת לשניה. 
אם רוצים להצליח להעביר מסרים ומטרות – העוסקים בפיתוח מנהלים, עבודת צוות ויכולות אישיות חייבים להיות הטובים ביותר בתחום.

חוות דעת מלקוחות אחרים – לפני שבוחרים סדנה ובעיקר כזו העוסקת בפיתוח אישי רצוי מאוד ליצור קשר עם לקוחות שחוו סדנאות, שמטרות הפעילות שלהם היו דומות למטרות הפעילות של הארגון שלכם, ולשמוע את חוות דעתם, הן על המרצה והמנחה, והן על תוכן הסדנאות. 
התקשרו לשמוע חוות דעת מהשטח ותוכלו לדעת שבחרתם את הטוב ביותר עבור הארגון שלכם.

שיתוף מטרות הפעילות עם צוות המשרד – כשאתם יוצרים קשר עם צוות המשרד שתפו במטרות הפעילות, שתפו במטרות הארגון והחברה שלכם, ככל שיהיו בידנו יותר פרטים רלוונטיים נוכל לדייק, לדעת בדיוק מה אתם צריכים ולהתאים את הסדנאות הטובות ביותר עבורכם. 
החל ממטרות הפעילות, דרך קהל היעד, מסגרת יום העיון או יום הפעילות, מיקום וכמובן תקציב הפעילות. 

אנו מבטיחים לתת לכם את הטוב ביותר שיתאים לארגון שלכם.

חוות דעת והמלצות

בתאריכים 6-25 לדצמבר קיימנו סדנת מפקדים בבית גולדמינץ נתניה. לערב מפקדים, חיפשתי מרצה אורח שירתק את המפקדים, יעביר מסר ויעבירו בצורה דינאמית שלא תכביד על האנשים לאחר יום ארוך ועמוס בתכנים. לאחר התייעצות אתך, בחרתי את יוני זיכהולץ להרצאה. ואכן המלצתך הייתה מדויקת לצרכים ולציפיות שלי. משלב הומור, תכנים עם מסרים חשובים לחיים ולנו כמפקדים . יוני, בשילוב יכולותיו התיאטרליות העביר סדנה מרתקת שסחפה את המפקדים תוך שהוא בבוקר שלמחרת בפתיחת היום השני המפקדים סיפרו על העוצמות והתובנות שיצאו מההרצאה של יוני ואז הבנתי שמטרתי הושגה אף מעל למה שציפיתי. מעבר לכך, יש לציין כי יוני בשיחות המקדימות שלי איתו ויום אחרי הרצאתו, התגלה לי כאדם חם, אכפתי שחשובה לו העברת המסרים והצלחת הסדנה אין לי אלא להמליץ בחום על יוני כמרצה לסדנאות דומות למפקדים ולמנהלים ובטוחני שיידע להתאים עצמו לכל קהל בחליפה אישית. תודה רבה ולהמשך שיתוף פעולה
איתמר גמליאל
מקד נפת שרון, פקע"ר
"יוני הוא דוגמא לאמן שמסמן מטרה, מסתער עליה וכובש אותה! מחזה. יש! השתתפות בסדרה. יש! סרט קולנוע? יש! הרצאות. יש! קשה לא להידבק מהאנרגיות של יוני כששומעים אותו ונמצאים לצידו"
יובל אברמוביץ'
הבעלים ומייסד 'הרשימה'
"סדנה סוחפת ומרגשת"
עודד סומר
המשנה למנכ"ל חברת רנואר
"סדנה מעולה! חשובה מועברת בדרך חווייתית וקלילה, המסר של עבודת צות עובר בצורה חדה, מומלץ!"
רותם
קצינת חינוך בית ספר למקצועות החי"ר, צה"ל
"סדנה מרתקת ומצוינת תוך הפעלה ושיתוף הקהל באופן מדהים שמייצר אינטימיות וחיבור, נהנו מאוד וממליצים בחום"
אלישע
קצין בכיר בית ספר למקצועות החי"ר
"היה מצוין סדנה משמעותית וחזקה"
מור
רמ"ד ארגון חיל חינוך צה"ל
"סדנה מדהימה מעצימה ומעשירה בכל רמות הניהול"
אורטל
קצינת ניהול חיל אוויר
"סדנה מצוינת ממליץ בחום לכל העוסקים בהדרכה"
ניר
קצין חיל אוויר פיקוד דרום
יוני היה מדהים, הרצאה מרתקת משעשעת ומלאה במוסר השכל, המון רשמים חיוביים מההרצאה
איריס
חשבות משטרת ישראל
המופע של יוני עוסק בהעצמה וחיזוק האמונה בעצמך, התוכן מועבר בכריזמה מדבקת, בתחושה שיש מאחורי השחקן אדם רגיש עם נשמה ענקית. הדוגמא האישית והסיפור האישי המרגש מעצים את החיבור הפרטנרי של הקהל לג'וני. התלמידים יצאו מההרצאה בתחושה של אמפתיה, הזדהות והערצה. תודה רבה
אילנה
רכזת ראשון לציון
מפגש מדהים עם יוני! כמו בכל שנה,שומעת אותו פעם רביעית..עדין מרגש,מחדד מסרים,מהנה,מצחיק. מסע שכל אחד צריך לעבור-התמודדות עם כישלון והצלחה,אגו,עבודת צוות,אמונה בדרך,לא לוותר על חלומות ולהתפשר על בינוניות. תודה❤
אווה
ראשון לציון
בחודש נובמבר 2022 ערכת הרצאה לסגל בכיר של ביס"ר גלבוע. מדובר בהרצאה עוצמתית, מלאת אנרגיות ומשמעות, בעלת תוכן יישומי שמעניקה כלים לבניית צוות מנצח. דבריך נגעו בליבם של אנשי הסגל, הותירו חותם כביר, העניקו כלים יישומיים ליצירת מסגרת מלוכדת, ערכית ומגובשת. שמעתי הרבה הרצאות במעלה הדרך אך אין לי ספק שחוויתי משב רוח של מוטיבציה, הערכה ותוכן משמעותי בזכות יכולת מיוחדת וכישרונית בהעברת מסרים אך לא פחות בזכות מידת האוטנטיות ועומק הדברים שהעברת.
ביס"ר גלבוע

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press