ישראל אטיאס

שחקן ישראלי מוערך שחקן בסדרה המוערכת ביותר "השבאבניקים" המשודרת בהוט ונחשבת לסדרה הנצפית ביותר בטלוויזיה.

כוכב "זגורי אימפריה" המשודרת ב HOT משחק את אביה (אביתר) זגורי, זמר צעיר שהחלום שלו הנו לזכות באיש השנה ולהוציא סינגל עם ליאור נרקיס. בקרוב העונה הבאה, השתתף בסדרת הדרמה של ערוץ 2 "על קצות האצבעות", שיחק בתפקיד אורח בסדרה "פצועים בראש", כוכב המחזמר "מרי לו" המציג בקאמרי, בקרוב עולה בתכנית "השבבניקים" וקטף את אחד התפקידים הראשיים במחזמר החדש של אמיר פיי קוטמן שיעלה בקרוב.

בעקבות תפקידו כ"מאיר" בסדרה השבאבניקים  מצרף ישראל אטיאס להרצאה שלו את אלירן מלכה יוצר הסדרה. בהרצאה משותפת נוספת בנושא קירוב לבבות חילונים ודתיים בחברה הישראלית.

ישראל אטיאס
צילום - עדי אדרי

ישראל פותח את הלב על הבמה ומשתף את הקהל בסיפור חייו, מילד ספורטאי שכל חייו היו כדורגל וחברים, שעובר שינוי מהותי ברגע שמתגלה מום בליבו. לאחר ניתוח לב ישראל גדל ועובד בחייו דרך מפותלת של ניסוי וטעייה, עד שמגיע לגלות את תחום המשחק. הבמה כאילו נוצרה עבורו וישראל הולך לעבר החלום בכל הכח, ישראל משתף בתפקידים אותם הוא משחק, בליהוק ל"זגורי אימפריה" שסללה לו את הדרך לקדמת הבמה, ומעביר באופן מדוייק ומשמעותי את כל הערכים ואבני הדרך שעבר ולמד בדרך להצלחה.

כמה חשוב לפעול באופן חיובי ובלתי אנוכי בחיים, כמה חשוב לקחת פסק זמן קצר, אפילו ברמה היומית, ולהתבונן באיך עבר עלינו יומנו, כמה משמעותי להבין את חשיבות ערכי המשפחה, לזכור כי ללכת אחרי החלום יכל להיות מפחיד אבל צריך להתגבר על הפחד מכשלון ולתת את כל כולך בכל רגע נתון, להיות חיובי ולתת לזולת ממקום של אהבה ונתינה אמיתית ולראות את האחר בך. אם נזכור את כוחן של מילים וכמה הן יכולות להוריד או להפיל את מי שעומד מולינו נדע להעריך ולשקול דברים, נדע לקחת אחריות על עצמינו במילים שלנו ובמעשינו.

אחרי כל הרצאה מקבל ישראל הודעות מתלמידים ונוער לחשבון האינסטגרם הפרטי שלו, כמה חשובה ומשמעותית הייתה ההרצאה עבורם, איך הוא אפשר להם להסתכל מנקודת מבט אחרת על חייהם, איך סיפור חייו והתובנות השפיעו עליהם. וזו הרוח הגבית שנותנת לו ולנו את ההבנה שאנחנו בדרך הנכונה בהחלט.

הרצאה חווייתית שיוצאת עם המשתתפים למסע בין הצלחות לכישלונות, התמודדות עם קשיים שבדרך, לדעת להתמקד בדברים המשמעותיים בחיים, חיזוק הערכים דרך סיפור של הצלחה, ללכת עם האמת שלך, ניתן לשלב התנסות במשחקי תפקידים ואימפרוביזציות בסיטואציות חברתיות שונות (לחץ חברתי, סמים ואלכוהול, תקשורת בין אישית, התמודדות עם משימות שטח, יחסים בעבודה ועוד) וכמובן סימולציות מעולם המשחק.  

ישראל אטיאס בטלוויזיה

נגן וידאו

ישראל אטיאס בעיתונות

"עליתי תשעה קילו במסת שריר לקראת
התפקיד, ישנתי בחדר כושר"

המלצות על ישראל אטיאס

גלריית תמונות מהרצאות


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press