ישראל אטיאס

ישראל אטיאס
צילום - עדי אדרי

ישראל אטיאס, שחקן ישראלי מוערך שחקן בסדרה המוערכת ביותר "השבאבניקים" המשודרת בהוט ונחשבת לסדרה הנצפית ביותר בטלוויזיה. כוכב "זגורי אימפריה" המשודרת ב HOT משחק את אביה (אביתר) זגורי, זמר צעיר שהחלום שלו הנו לזכות באיש השנה ולהוציא סינגל עם ליאור נרקיס. בקרוב העונה הבאה, השתתף בסדרת הדרמה של ערוץ 2 "על קצות האצבעות", שיחק בתפקיד אורח בסדרה "פצועים בראש", כוכב המחזמר "מרי לו" המציג בקאמרי, בקרוב עולה בתכנית "השבבניקים" וקטף את אחד התפקידים הראשיים במחזמר החדש של אמיר פיי קוטמן שיעלה בקרוב.


בעקבות תפקידו כ"מאיר" בסדרה השבאבניקים  מצרף ישראל אטיאס להרצאה שלו את אלירן מלכה יוצר הסדרה. בהרצאה משותפת נוספת בנושא קירוב לבבות חילונים ודתיים בחברה הישראלית .

ישראל פותח את הלב על הבמה ומשתף את הקהל בסיפור חייו, מילד ספורטאי שכל חייו היו כדורגל וחברים, שעובר שינוי מהותי ברגע שמתגלה מום בליבו. לאחר ניתוח לב ישראל גדל ועובד בחייו דרך מפותלת של ניסוי וטעייה, עד שמגיע לגלות את תחום המשחק. הבמה כאילו נוצרה עבורו וישראל הולך לעבר החלום בכל הכח, ישראל משתף בתפקידים אותם הוא משחק, בליהוק ל"זגורי אימפריה" שסללה לו את הדרך לקדמת הבמה, ומעביר באופן מדוייק ומשמעותי את כל הערכים ואבני הדרך שעבר ולמד בדרך להצלחה.

כמה חשוב לפעול באופן חיובי ובלתי אנוכי בחיים, כמה חשוב לקחת פסק זמן קצר, אפילו ברמה היומית, ולהתבונן באיך עבר עלינו יומנו, כמה משמעותי להבין את חשיבות ערכי המשפחה, לזכור כי ללכת אחרי החלום יכל להיות מפחיד אבל צריך להתגבר על הפחד מכשלון ולתת את כל כולך בכל רגע נתון, להיות חיובי ולתת לזולת ממקום של אהבה ונתינה אמיתית ולראות את האחר בך. אם נזכור את כוחן של מילים וכמה הן יכולות להוריד או להפיל את מי שעומד מולינו נדע להעריך ולשקול דברים, נדע לקחת אחריות על עצמינו במילים שלנו ובמעשינו.

אחרי כל הרצאה מקבל ישראל הודעות מתלמידים ונוער לחשבון האינסטגרם הפרטי שלו, כמה חשובה ומשמעותית הייתה ההרצאה עבורם, איך הוא אפשר להם להסתכל מנקודת מבט אחרת על חייהם, איך סיפור חייו והתובנות השפיעו עליהם. וזו הרוח הגבית שנותנת לו ולנו את ההבנה שאנחנו בדרך הנכונה בהחלט.

הרצאה חווייתית שיוצאת עם המשתתפים למסע בין הצלחות לכישלונות, התמודדות עם קשיים שבדרך, לדעת להתמקד בדברים המשמעותיים בחיים, חיזוק הערכים דרך סיפור של הצלחה, ללכת עם האמת שלך, ניתן לשלב התנסות במשחקי תפקידים ואימפרוביזציות בסיטואציות חברתיות שונות (לחץ חברתי, סמים ואלכוהול, תקשורת בין אישית, התמודדות עם משימות שטח, יחסים בעבודה ועוד) וכמובן סימולציות מעולם המשחק.  

 

לכתבה על ישראל אטיאס בחדשות mako לחצו על התמונה >>

חוות דעת והמלצות

חוות דעת והמלצות

המפגש עם ישראל היה מדהים הילדים היו מרותקים, ישראל ישב איתם והרגיש שבמפגש לא היה סלב, היה אחד שדיבר איתם בגובה העיניים והעביר את כל המסרים החשובים. הילדים שיתפו פעולה ומאוד מאוד התרגשו.
מרסל
מרכז ניצנים ראשל"צ
נהנינו מאוד מהשיחה עם ישראל והנערים ממש אהבו והתחברו אליו. אני מאמין שהשיחה הזאת הייתה משמעותית להם ותרמה הרבה ליום שלנו להראות איך שהוא נראה. באופן אישי היה לי מאוד כיף לדבר עם ישראל ולהכיר אותו. ולדבר איתך ולעבוד איתך לאורך התקופה הקצרה הזו. שתזכו לעוד הרבה אירועים טובים ומשמעותיים.
אבי דובלין
רכז הנוער ההסתדרות הציונית בית שמש
ההרצאה הייתה מצויינת, הילדים וגם המורים נהנו מהכרזמטיות של ישראל אטיאס, מהשיתוף של התלמידים במהלך ההרצאה (שאלות ופעילות משחק) ובכלל מהמסרים שעברו דרך ההרצאה - בהחלט הרצאה מעצימה. תודה רבה נשתמע.
סיגל חזק
רכזת מבר - הרצוג בית חשמונאי
המפגש עם ישראל אטיאס היה מוצלח ביותר. בהרצאה שלו הוא השלים תכנים שעסקנו בהם במשך יום השיא שערכנו (אפילו מבלי לתאם מראש). הוא דיבר בשפה המתאימה לתלמידים ונוגעת בהם. תודה.
טלי צ'מני
מנהלת תיכון נעמת חדרה
ישראל דיבר על כך שכולנו בני אדם וכולנו חווים כישלונות, ועד שחווה הצלחה חווה המון כישלונות בדרך, ישראל עם רגליים על הקרקע האופן שבו דיבר נגע ללב הנוער ומקביל לכל הפעילות והשפה שבה אנחנו משתמשים פה המרכז נוער שלנו. הרבה תודה
דרור
מרכז נוער המחנה - פתח תקווה
"תודה רבה על ההרצאה בשדרות נהנינו מאוד איתך מהסיפור שלך מהדרך בה שוחחת אתנו תודה על השיתוף"
נוער שדרות

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press