שלומי יפרח – להעז לחלום

השחקן שלומי יפרח, המגלם את ראש ארגון הפשע מאור עזרא בסדרה "השוטרים", בהרצאת חייו! שלומי גדל באשדוד, בן לאם חד הורית, סבל מבריונות כילד וחלם על עולם הבמה. 

כילד, עובר שלומי מספר בתי ספר, החברה לא מקבלת אותו והוא חווה חרמות, עד שמגיע לתיכון, שם ממציא את עצמו מחדש כילד שלא מפחד מתגרות ומוצא את עצמו לא פעם בקטטות. כילד בסיכון מוצא שלומי את עצמו מתדרדר בלימודים מתרועע עם חברים בשכונה שיכולים אמנם להרים לו את הבטחון העצמי אבל בד בבד נחשף להתנהגויות סיכוניות.

בכל תקופה הנערות הבמה הייתה מקום המפלט שלו, על הבמה יכל שלומי להמציא את עצמו מחדש לפי איזו דמות שרק דמיין. גם כשבבית הדברים היו לא ממש חלום, אביו השתחרר מהכלא והוא עצמו היה צריך להחליט כל יום מחדש, האם אני הולך ללמוד בביה"ס או שהוא יוצא היום עם חברים, ואם יוצאים עם חברים הכל כל לקרות. הכל מהכל.

צוות ביה"ס שלו עוזר לו מאוד בדרך, מכיר את הסיפור והקשיים שלו מהבית ומסייע לו להרים את הראש, לסיים 12 שנות לימוד ולדעת לחלום. שלומי לומד לסמוך על אנשים.

ברגעי האמת של החיים בגיל הנעורים שלומי עושה את ההחלטות הנכונות, החלטות שמאפשרות לו להתגייס לצבא, ולמרות שהדרך לא תמיד מאירה לו פנים להמשיך קדימה להאמין בעצמו ולא לחשוש, גם אם לפעמים לא מצליחים, או לא מגיעים בדיוק לנקודה אותה דמיינת.

הרצאה מרגשת ומעצימה.

שלומי יפרח בהרצאה מעצימה
קרדיט צלם: אור דנון

נושאים בהם נעסוק במפגש:

למי מתאימה ההרצאה:

שלומי יפרח בטלוויזיה

נגן וידאו
נגן וידאו

שלומי יפרח בטלוויזיה

המלצות על שלומי יפרח:

גלריית תמונות מהרצאות


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press