הרצאות אונליין

אנחנו אתכם גם בימים אלו.

"אם אתה בוכה בגלל שהשמש יצאה מהחיים שלך, הדמעות ימנעו ממך לראות את הכוכבים", 

רבינדרנת טאגור.

בימים אלו של חוסר ודאות אנו מקיימים הרצאות און ליין ונפגשים אתכם עם מיטב המרצים, אצלכם, בסלון, בחדר, בלי לצאת מהבית כמובן, בעלויות חד פעמיות לחירום קורונה.

הרצאה בשידור און ליין בלייב, המאפשר לכם לקחת חלק אמיתי אינטראקטיבי בהרצאה.

"לא צריכים להבין את העולם, אלא צריכים להתאים את עצמנו אליו", אלברט איינשטיין

תוך חודש ימים קפץ העולם עשר שנים קדימה, ברמה הטכנולוגית. ברמה האישית אנחנו לומדים לחיות עם מציאות לא ברורה, מלאה חוסר ודאות, יודעים שלאט לאט נחזור לחיינו אבל אלו יהיו ונים מאוד ממה שהכרנו עד היום.

תחום של הרצאות ידע ולמידה מרחוק הם עניין לכאורה ברור מאליו. מה יותר טבעי מהרצאה און ליין? יחד עם זאת חובה לדעת איך עושים את זה בצורה הטובה ביותר, מה התוכן הנכון והמתאים להרצאה און ליין, מה נכון לזמן לתקופה ולאנשים.

יחד עם המרצים שלנו ישבנו ולמדנו את מודל ההרצאה און ליין. פרטנו מהם הדברים שחשוב שנדע, איך להתנהל מול קהל גדול שלצופים און ליין, עשרות מאות או יותר, איזו הרצאה מתאימה למי, איזה נושא להתאים לכל מרצה. הפורמט מאפשר השתתפות פעילה של הקהל, של הצופים, באיזו מידה ואיך, אלה הם הפרמטרים המשמעותיים כדי שההרצאה תהייה מרתקת, משמעותית  ונכונה בזמנים אלו.

קשה לדמיין מציאות שתחליף את הקשר הבינאישי, את המגע האנושי. נסו לדמיין שעה שבה אתם יושבים בסלון, בחדר העבודה, בחדר שלכם, וצופים עם עוד שלוש מאות משתתפים מהעיר בהרצאה. אתם רואים פרצופים על המסך, מחייכים, יכולים לכתוב הודעות אישיות לאנשים שלא ראיתם הרבה זמן, ולבקש לעלות לשיחה עם המרצה ולהגיד כמה מילים. זה באמת מרגש. ההרצאות המשותפות הן דרך נוספת להגיד שיחד, אפשר לעבור הכל.

גיא הוכמן, קומיקאי תסריטאי ואושיית יוטיוב, פצצת אנגריה מטורפת! משתף במסע מנער עם הפרעות קשב וריכוז ליוצר מוביל ביוטיוב, הטעויות שנעשו בדרך, מה אפשר לקדם ברשת, הרצאה מרתקת ומצחיקה!

דין מירושניקוב, שחקן, לוחם יוצא שייטת 13, על סיפורו האישי יוצא הדופן, זהות ישראלית לחימה לציונות, הרצאה בלתי נשכחת.

קובי אריאלי, סטנדאפיסט ואיש תרבות, הרצאות רלוונטיות מעודכנות לתקופת החירום קורונה, על עולם התקשורת, חילונים ודתיים,  גישור בין העולמות, הרצאה חווייתית ומשעשעת עם המון אנקדוטות על החיים.


גדי וילצ'רסקי, סטנדאפיסט ופעיל חברתי, לצאת מהמטריקס, למה רובנו מעדיפים ליישר קו עם הנורמה במקום לחיות את החיים האמיתיים שלנו, ממה אנחנו פוחדים באמת, מה יקרה אם נסתכל לעצמנו בעיניים וננסה לענות על השאלה, מה אני רוצה באמת.

שלומי קוריאט, שחקן בדרן וסטנדאפיסט, בהרצאה מעוררת  השראה על סיפור חייו, הדרך הקשיים והרצון הגדול ללכת אחרי אחלום. לדעת להעריך את הקיים ולשאוף להגשים את עצמך.

 
דפני ליף, מרצה פעילה חברתית מעוררת השראה, משתפת בסיפורה האישי ומדברת על אומץ, על מנהיגות בזמני לחץ,

על החיים, על איך היינו רוצים  לראות את חיינו ואיך אנחנו חושבים שאפשר להשפיע, אפילו ובעיקר היום, בסביבה הקרובה לנו בחיים שלנו האישיים.

דפני ליף הרצאה מרתקת

זיו שילון, סרן אשר נפצע אנושות בפעילות מבצעית ברצועת עזה, בהרצאה און ליין על סיפורו האישי, על לצמוח מתוך משבר, חוסן נפשי, התמודדות עם קושי, הזדמנות למשתתפים לשאול שאלות בלייב ויחד לצמוח.

זיו שילון הרצאה מרתקת

ליאור רוכמן, אמן החושים, משתתף התכנית של נמרוד הראל, בהרצאה מטורפת און ליין, חשבתם שאי אפשר להשפיע עליכם מעבר למסך? טעיתם! הרצאה שהיא מופע חווייתי עם הדגמות הסברים והמון ערך מוסף. חייבים לראות כדי להאמין.

ברהנו טגניה, כתב הפלילים של חברת החדשות, מאחורי הקלעים של הקורונה, הידיעות והתחקירים, על המציאות החדשה אליה נקלענו והאור שבקצה המנהרה.

מאור שוויצר, שחקן מוערך ומוכר מהסדרות פולמון, אופוריה, גאליס ועוד במפגש מעורר השראה על הדרך להצלחה הסיפור האישי, חיפוש אחר האושר

 והקבלה העצמית והמון תובנות בדרך.


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press