ידע במדיה- הרצאות מופעים והפקה

ליאור רוכמן - הרצאות לחברות וארגונים​

שחקן, אמן חושים, מאסטר בחשיבה חיובית, משתתף התכנית "העוקץ" בערוץ 10 עם נמרוד הראל. מרצה במסגרת פעילויות ייחודיות עבור בני נוער, מחשבה יוצרת מציאות, מודל להצלחה מעורר השראה, תקשורת בין אישית ועמידה מול קהל ומופיע במופע חושים חוויתי ובלתי נשכח.

בנינו עבורכם מפגש מנצח- הרצאה שהיא למעשה מופע, או מופע שהוא למעשה הרצאה

ההרצאה הכי חווייתית שאתם יכולים לדמיין, בשילוב המון ערך מוסף בכל הנוגע לאמונה עצמית וההבנה שאנחנו למעשה משפיעים באופן ישיר ביותר על המציאות של עצמנו באמונות שלנו, במודעות שלנו, בציפיות שלנו מעצמינו והדעה שיש לנו על היכולות או האי יכולות שלנו בתחומים מסויימים, וכשליאור על הבמה כולם שואלים את עצמם כל הזמן: איך הוא עושה את זה???

ההרצאה משלבת את הערך המוסף יחד עם חוויה, ליאור מזמין נציגים מהקהל לקחת חלק במפגש ומוכיח לכולם שכל עוד הדברים תלויים בנו, המשתתפים- המציאות עולה על כל דמיון!

ליאור מצליח להרגיש ולרגש את הקהל ולהתאים כל מופע וכל הרצאה לקהל היעד, מה נאמר? יש לו ממש טלפתיה עם הקהל!

ליאור רוכמן הרצאות
צילום - אילן סימנטוב

הרצאה המשלבת את אמנות חושים עם מסרים חזקים בנוגע להצלחה ואמונה עצמית הנה הרצאה שמשאירה את הקהל מופתע, פעור פה, נרגש, כל המשתתפים והאורחים יוצאים עם חיוך גדול המומים ולא מפסיקים לחשוב "איך הוא עושה את זה???".

על הבמה ליאור מציג במהירות ובזריזות אירועים מופלאים ומדהימים שאי אפשר להסביר או לתפוס בחושים הרגילים שלנו. ליאור מבלבל, משגע את החושים ומשאיר אותנו סקרנים, מחכים לרגע הבא, מלאי התפעלות. מה בעצם קורה על הבמה?

הזזת חפצים באמצעות כוח המחשבה, טלפתיה, קריאת מחשבות ושתילת מחשבות, אלה רק חלק ממה שמוצג על הבמה בזמן ההרצאה. אנחנו לא יודעים איך ליאור רוכמן מצליח לעשות זאת, לא מצליחים לתפוס את זה בחושים שלנו! ההרצאה מלאה חדשנות, רעננות והפתעות. בזכות היכולת להפתיע ולחדש הצופים נמצאים בחוויה מעניינת ומסקרנת.

ליאור רוכמן מציג מופע מדהים המשלב אלתור בידור והומור ומסר חזק ובלתי מתפשר בנושא לאמונה עצמית הצלחה ומסוגלות.

מה במפגש: מחשבה יוצרת מציאות

  • על כוחו של דמיון מודרך, אינטואיציות וכוח ההשפעה
  • סוגסטיה במצבים חברתיים
  • באיזו מידה אנו מודעים להשפעה של הסביבה עלינו בסיטואציות חברתיות
  • חוויות מעולם הטלפתיה, קריאת מחשבות, העברת מחשבות
  • זריזות ידיים
  • קריאת שפת גוף בסיטואציות חברתיות

המפגש הנו חוויתי ומלווה כולו בהדגמות והשתתפות פעילה של כל הנוכחים!

למי מתאימה ההרצאת מופע?

מנהלות תיכונים ורכזות חברתיות שמעוניינים להעניק לתלמידים את התובנה שבכל הנוגע ליכולות ושאיפות- הכל תלוי בהם!

מנהלי מחלקות נוער ורכזי תחום נוער שרוצים להעניק לבני הנוער שעה של חווייה יוצאת דופן בכל הנוגע לדמיון מציאות ופעיולת סופר חווייתית כייפית שמשלבת פאן וערך

סיירות הורים וצוותי חינוך שמחפשים תוכן פגז לערבי גיבוש

מנהלות רווחה ומשאבי אנוש שמעוניינות לקחת את המושג "לצאת מהקופסא" ולהעניק לו משמעות ענקית עבור העובדים

מנהלות הדרכה שיודעות כי המשאב האנושי הוא החשוב ביותר בכל חברה ולכן אם נגרום לעובדים להאמין בעצמם, באופן חווייתי עבור כל אחד מהנוכחים, לא רק בדיבורים אלא גם במעשים, האפקט של המילים יהיה חזק ומשמעותי מתמיד.

חוות דעת והמלצות

אני רוצה להודות על ההרצאה שתיאמתם עבורנו של ליאור רוכמן. ההרצאה היתה מדהימה, חווייתית ומרתקת. באופן לא רגיל פנו אלי המורים אחרי ההרצאה והודו לי שהבאתי את ההרצאה לבית הספר אפילו עד כדי כך שבת זוג של אחד המורים ששמעה על ההרצאה מבן זוגה ורוצה להזמין את ליאור לבית ספר שבו היא מלמדת. אני ועוד מספר מורים בבית הספר נעזרנו בתכנים שקיבלנו בהרצאה של ליאור וביצענו את הרעיונות בכיתה עם התלמידים, ההצלחה היתה גדולה והמסר עבר בצורה נפלאה. תודה רבה ממליצה בחום
סבטלנה זלוטסקי
וועד מורים קרית חינוך יפו
הי אילנית בתאריך 24.10 במסגרת טיול יחידה של כלא צלמון התקיימה הופעה של אומן החושים ליאור רוכמן. ברצוני לציין כי הסגל נהנה מאוד מההופעה ,חו"ד שקיבלנו היו חיוביות וניכר כי הצליח לעמוד ברף הצפיות . להמשך עשייה משותפת וברוכה
ורד
קצינת רווחה כלא צלמון
ליאור רוכמן הגיע אלינו למושב. היה מאוד מצחיק, הנערים נהנו והאווירה הייתה תמיד חיובית. כל הכבוד לכם, תמשיכו ככה
אדריאן
רכז שילת
הרצאה / הופעה מצוינת השוטרים מאוד אהבו ונהנו ממנה ואף המלצתי ליחידות אחרות גם בזמן גם בשיתוף הקהל
שמואל
תחנת אריאל

נשמח לענות על כל השאלות שלכם