ידע במדיה- הרצאות מופעים והפקה

קובי אריאלי - הרצאות לחברות וארגונים​

קובי אריאלי הוא סטנדאפיסט פנומנלי ואיש תרבות, מלא בהומור כשרון יצירתי ומגיש הרצאות משעשעות קלילות מתובלות בהומור על נושאים אקטואליים חברתיים וערכיים.
קובי נולד בירושלים ומתגורר בעיר, בוגר החינוך החרדי ולמד בנעוריו בישיבת 'חברון' המפורסמת. 
הרצאותיו בנושאי חברה ותקשורת מועברות בהצלחה רבה בחברות, ארגונים ,קהילות וכוחות הביטחון. בנוסף מנחה קובי אירועים וכנסים מכל הסוגים.

מלבד ההומור היצירתי, כושר המשחק והכישרון הרטורי והמוסיקלי, מביא קובי לבמה גם את המקום המיוחד שהוא תופס בישראל כאיש רב-שבטי וכגשר בין דתיים לחילונים.
בשנת 2011 יצא לאור ספרו 'רומן בכתובים' בהוצאת כנרת-זמורה ובימים אלה הוא שוקד על כתיבת ספרו הבא. כאיש תקשורת, פעילותו לאורך השנים הייתה עשירה ומגוונת; הוא כתב ב'מעריב', הנחה את תכנית הבוקר בערוץ 10, הנחה את התכניות 'הפשקוויל' (ערוץ התכלת ז"ל), 'המהפכנים', 'פרשה לא סגורה' (שידורי קשת), ויצר והגיש את סדרת תכניות האוכל האהודה והמוערכת שמשודרת עד היום. 
כמו כן השתתף בתכניות רבות כמו 'משחק מכור', 'הרצועה', 'פעם בחיים', 'גב האומה' ועוד ושיחק תפקידי אורח בסדרות 'מה שנחוץ לרווק', וזוכת פרס האמי 'נבסו'. כיום מגיש קובי את תכנית הרדיו המיתולוגית 'המילה האחרונה' לצידה של עירית לינור בגלי צה"ל ויוצר ומגיש תכניות תרבות, פנאי וסגנון חיים במגוון ערוצים.

קובי אריאלי - הרצאה
צילום - נועם יוסף

נושאים והרצאות לבחירה

  • 50 גוונים של שחור היכרות מעמיקה עם המגזר החרדי ב 60 דקות- החרדים הם הקבוצה החמה ביותר בישראל – אבל אין לכם באמת מושג מה בדיוק קורה שם. קובי אריאלי מגיע בהרצאת פרזנטציה מושלמת, ממצה ומשעשעת על המגזר החרדי. כל מה שרציתם לדעת ולא היה את מי לשאול. מתאים לכל סוגי הקהלים.
  • רצח רבין והחברה הישראלית- הכל השתנה אז, ב 04/11/1995. כולם הבינו שהחברה הישראלית כבר לא תהיה מה שהייתה. מה קרה מאז? איך ניתן להבין ולנתח את החברה הישראלית כיום? מה למדנו מהרצח ההוא? קובי עושה סדר בפאזל הישראלי ומעמיד נוסחת קיום מומלצת, תוך נגיעה נוקבת בכל העצבים החשופים.
  • תיקון ליל שבועות- תיקון ליל שבועות הוא אירוע ישראלי חדשני המותאם לימים הסמוכים לחג השבועות. קובי, מחלוצי ה"מתקנים" וממייסדי הז'אנר בהרצאה אישית סוחפת המוקדשת לעקרונות העולים מעשרת הדיברות. על אמונה ועבודת אלילים ושבת ורצח וגניבה וניאוף וחמדה של כאן ועכשיו.
  • התקשורת באמת אשמה- קובי אריאלי מנתח בעוקצנות משעשעת מאוד את מפת התקשורת בישראל ותוך כדי כך מבקר אותה בחריפות וכמעט כורת את הענף עליו הוא יושב. מי שהגיש את תכנית הבוקר בערוץ 10 ואינספור תכניות מדע ושיח בכל ערוץ אפשרי, אומר לכם: אל תאמינו לאף מילה שלנו.
  • מבוא לשיטת הלימוד הישיבתית- מהם "חפצא" ו"גברא"? איך נראית חקירה תלמודית? למה לומדים גמרא ולא משנה או תורה? ובעיקר: מה בדיוק הם עושים שם, תלמידי הישיבות שתורתם אומנותם ומתי הם כבר יסיימו את החומר, לעזאזל? קובי, בוגר ישיבת חברון מעביר סדנת לימוד תלמודית-ישיבתית: כך לומדים סוגיה בישיבה.

ות בעולם

חוות דעת והמלצות

קובי העביר מסרים מעולים על כור ההיתוך הישראלי, שילב הומור תוך כדי הרצאה ויצר שיח עם המשתתפים, היינו מאוד מרוצים
משטרת ישראל

נשמח לענות על כל השאלות שלכם