כיתת אמן עופר ומאור – כוחה של חברות

סדנה עופר ומאור

צילום – שי שגיא

עופר ומאור הם יוצרים מובילים ברשת עם עשרות אלפי עוקבים.
ערוץ היוטיוב הפופולרי של עופר ומאור כולל מערכונים, סדרות רשת ופרודיות המגיעות למיליוני צפיות בחודש!
הפרודיה שלהם על "דרך השלום" הגיעה תוך זמן קצר ללמעלה מחמישה מיליון צפיות! יצרה באזז מטורף בכל הרשתות החברתיות וזכתה לסיקור תקשורתי נרחב..

הנושאים בסדנה:

 • חברות – עופר ומאור חברי ילדות מאשדוד שהכל עושים ביחד – (בית ספר, צבא, לימודים ועכשיו גם קריירה משותפת כצמד קומי. עופר ומאור ידברו על כוחה של חברות לעזור בהתמודדות עם החיים.
 • יוזמה – מאין מגיעה ההצלחה ממזל? או מעשייה? תומס ג'פרסון אמר:" אני מאמין גדול במזל וגיליתי שככל שאני עובד יותר קשה ככה יש לי יותר ממנו" הקריירה של עופר ומאור מתאפיינת בדבר אחד בולט יוזמה.
 • עופר ומאור לא חיכו לעולם לאודישן או להצעה מבחוץ אלא יצרו בעצמם תכנים בכל פלטפורמה (פייסבוק,יוטיוב, תיאטרון וכו') כל הדברים הכי טובים שקרו להם במהלך הקריירה קרו מתוך יוזמה של עופר ומאור והפיכת החלום למציאות בעשר אצבעות.
 • עופר ומאור ילמדו איך לקום ו"לקחת את הבמה!!" בכל תחום.
 • לקום בבוקר ולהילחם על החלום – קונפוציוס אמר פעם "תעסוק בדבר שאתה אוהב, ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד" עופר ומאור נאבקו במשך שנים רבות בדעות המשפחה ,החברים והסביבה שאמרו להם שתחום המשחק קשה, בלתי אפשרי, ללא כסף וכו' אבל עופר ומאור התעקשו לעשות את הדבר שהם אוהבים.
 • יצירתיות – איך מפתחים את היצירתיות והדמיון ? איך משתמשים בהם לכל תחום בחיים. עופר ומאור יספרו מקרים בהם היצירתיות עזרה להם במצבים מסבוכים ומאתגרים.
 • יוטיוב ככלי למינוף וקידום עצמך או העסק שלך – עופר ומאור עם ממוצע של מיליון וחצי צפיות לחודש מלמדים את כוחם העצום של סרטוני הרשת .
  יצירה עצמאית ברשת , כלים ליצירת סרטונים ברשת. מהם סרטונים ויראליים? איך יוצרים סרטונים ויראליים שיתפשטו ברשת? מה הופך סרטון לוויראלי? איך לקדם סרטון ויראלי? שיווק ויראלי ברשת- איך משתמשים בסרטון ויראלי לקידום ושיווק המותג / העסק שלי? הנעה לפעולה בסרטונים. כיצד להשתמש ברשתות החברתיות כמנוע להפצת הסרטון? מה גורם לאנשים לשתף (share ברשתות החברתיות)
 • הומור – ההומור ככלי להתמודדות עם החיים. איך מרכיבים "משקפיים" ייחודיות לתפישת עולם חדשה ואופטימית יותר ,כיצד הומור יכול לשפר את היחסים הבין אישיים שלנו בעבודה, בזוגיות וביצרת הזדמנויות עסקיות.
 • הומור כנשק סודי – איך משתמשים בהומור נגד בריונות ברשת או בבית הספר. עופר ומאור יספרו על ההתמודדות שלהם בעזרת הומור מול אלימות מילולית ופיזית בילדותם באשדוד.
 • פרודיות ושירים קומיים – עופר ומאור שיגעו מדינה שלמה עם פרודיות ושירים קומיים שזכו למיליוני צפיות. עופר ומאור ידברו על איך יוצרים שיר קומי? או פרודיה?

עופר ומאור ידגימו קצת מהתהליך היצירה תוך כדי שיתוף הקהל בשילוב הקרנת קטעי וידאו מקוריים ברשת + מערכון במה קורע מצחוק בשיתוף הקהל מתוך מופע המערכונים של עופר ומאור.


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press