עופר דומינגז

עופר דומינגז - מרצים מעניינים

עופר דומינגז, שדר רדיו ובמאי, ניהל את מכללת התקשורת של רדיו חיפה בחסות אוניברסיטת חיפה, מרצה אורח באוניברסיטת חיפה בנושא תקשורת ורדיו, בעבר שדר בתחנת "רדיו קול רגע", שידר במשותף עם סלוצקי את תכנית הבוקר "סלוצקי ודומינגז" ברדיו ת"א, משתתף העונה הראשונה של תכנית הריאליטי "גולסטאר" בהוט, משתתף הסדרה "היחידה", מנחה ומרצה מבוקש.

אינטימיות. הכלי הרגשי החזק ביותר להעברת מסרים. אינטימיות היא המפתח ליכולת שלנו לספר את הסיפור שלנו ולרכוש מהצד השני הזדהות רגשית אמון חיבה ואפילו קרבה ושותפות גורל. האינטימיות דורשת מרחב נכון תנאים מסוימים אבל בעיקר הקשבה. הקשבה של שני הצדדים.

הרצאה אישית ומרתקת על סיפור חייו המטלטל מנקודת המבט הכובשת והמצחיקה שייחודית רק לעופר.

עופר, שהתייתם מאב בגיל קטן וראה את משפחתו קורסת לנגד עיניו יספר על הדרך שעשה כילד חוץ שגדל לבד בקיבוץ על גבול לבנון, על תקופת התבגרות אבודה שיצרה חוויות מרתקות ומסעירות ואיך הפך להיות איש תקשורת מצליח ואהוב.

הקהל נשאב אל תוך המסע של תחנות חייו נע בין מנעד של רגשות, ומקבל מופע חד ושנון שמעניק כלים להתמודדות והישרדות עם האירועים הקשים בחיים, וכמובן איך להסתכל אחורה על הכל ולהיות מסוגל גם לצחוק על זה.

מה במפגש "מפגש העצמה" ?

  • הסיפור האישי
  • מילד פנימייה בקיבוץ לעולם הגדול- איך מתמודדים עם העולם שבחוץ
  • השירות הצבאי- שירות קרבי התנדבותי
  • מנהיגות אישית ושאיפה למצוינות
  • על יצירה, ביטוי אישי, הצלחה ושמירה על ערכים אישיים
  • התמדה והגשמת חלומות- להתגבר על המבוכה ולהשקיע בכל הכוח
  • על ההשתתפות בתכניות טלוויזיה- גולסטאר, רדיו, תכניות ספורט- ללכת אחרי החלום!

 

למי מתאים המפגש:

✓ חברות וארגונים בימי עיון וכנסים

✓ פעילות גיבוש לעובדים

✓ פעילות גיבוש לצוותי חינוך והוראה

✓ פורום מנהלים בחברות וארגונים

✓ חוגי בית

 

חוות דעת והמלצות

ההרצאה עם עופר הייתה מדהימה, הוא העביר אותה עם המון חוש הומור והתחבר לקהל המורים שלנו. הוא פתח עם סיפור חייו המרתק וחיבר אותו לילדים בבית הספר, נושא מאוד רגיש אשר נוגע לכלל המורים. האווירה הייתה קלילה, שאלנו שאלות ועופר מצידו ענה בשמחה על כולן. כן ירבו הרצאות מסוג זה. תודה על הכל
גל אבדני
בית ספר "בן גוריון" - חיפה
ברצוני להמליץ בחום על הרצאתו של עופר דומינגז בנושא : "אינטימיות ותקשורת בין אישית", שנערכה בבית ספר "חופים" שביד מרדכי בתאריך 24/2/16. ההרצאה הייתה מרתקת והפתיעה את כולנו בסיפור חייו של דומינגז. הרצאה על סיפור חייו הלא פשוט שהועברה בהומור רב. עופר הצליח לרתק אותנו עד סוף ההרצאה ויצאנו עם תובנות רבות. תודה רבה על מתנה זאת לבית ספרינו.
מלי שפיר
וועד ביה"ס חופים יד מרדכי
בתאריך 2.5 היינו שותפות בערב מיוחד שהועבר ע"י המרצה המקסים עופר דומינגז. ההרצאה בנושא "אינטימיות ותקשורת בין אישית" היתה מרתקת וגרמה לכל אחת מאיתנו, המורות, לעשות בדק אישי לגבי התנהלותה החינוכית. כולנו יצאנו בהרגשה כי עלינו להקדיש יותר זמן להיכרות עם כל ילד וסביבת חייו, לפני שאנו שופטות את יכולותיו. המסר החשוב שהועבר ע"י עופר היה כי יצירת אינטימיות והיחס האישי בין מורה לתלמיד לפעמים חשובים יותר מהישגיו הלימודיים. עופר שיתף אותנו בסיפור חייו הלא פשוט, אשר גרם להתרגשות רבה של כל המשתתפות. בזכות אישיותו המדהימה של עופר בעיקר חוש ההומור שלו, מאוד נהנינו ונתרמנו רבות.
צוות חינוכי
ביה"ס רמז
מופע מרגש, חד ושנון. אפשר ללמוד הרבה מעופר על התמודדות עם החיים. מומלץ!
אלון גל
המאמן הלאומי
ההרצאה הייתה מרתקת ומעוררת השראה, ונראה כי כל מנהלי הקליטה הקשיבו בשקיקה, בקשב רב ובהתפעלות
טליה ארצי
מנהלת מרכז קליטה בסוכנות היהודית

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press