ידע במדיה- הרצאות מופעים והפקה

עופר בן דור - הרצאות לחברות וארגונים​

"הבלתי אפשרי- מאוד אפשרי"

אתגר המצוינות: נחישות, אמונה וערכים

עופר בן דור, יזם ואיש עסקים, מאמן אישי, כיהן כמנכ"ל קבוצת חברות מהגדולות במשק.

עוסק בייעוץ אסטרטגי לארגונים וחברות, עוסק באימון באמצעות העצמה ומתמחה ביישוב קונפליקטים (גישור) בתחום העסקי ובעולם הפרטי.
עוסק שנים רבות בספורט אתגרי ובמסעות בעולם וכן בפעילויות התנדבותיות נרחבות.

הקים ואימן את קבוצת הריצה הראשונה לאנשים הסובלים מהלם קרב/פוסט טראומה.

עופר בן דוד

מייסד ויושב ראש "180 מעלות- ספורט ללא גבולות"  = ארגון המקים ומפעיל קבוצות ריצה, הליכה וטיפוס הרים לילדים ואנשים עם מוגבלויות.

מייסד עמותת  "מסעי" לשיקום נערות בסיכון.

מנטור בתוכנית החניכה של בוגרי יחידת החילוץ 669 של חיל האוויר.

מייסד המיזם החברתי : " אכפת לי ממך ".

ההרצאה עוסקת במימוש והשגת  מטרות, רצונות וחלומות שנראים בלתי ניתנים להשגה. דבקות  במטרה, כוח רצון, מצוינות, התגברות על מכשולים, התמודדות עם משברים, חברות אמיתית, אהבה והשראה.

בהרצאה מספר בן דור את סיפור חייו המרתק החל מילדותו כאשר אף אחד לא האמין בו או נתן שום סיכוי הצלחה כאדם בוגר ומה הוביל אותו להתנדב ללוות בחור אתיופי עיוור מלידה ולאמן אותו להיות רץ מרתון המתמודד על השתתפות באולימפיאדה , כאשר כל הדרך הם רצים קשורים יד ביד אחד לשני . 

בן דור מתאר את הקשיים בדרך , את ההתגברות על המכשולים, כנגד כל הסיכויים, ואת ההגעה לשיאים ולפסגות שנראו  בראשית התהליך בלתי מושגים.

בן דור, המלווה נכים ואנשים עם מוגבלויות רבים בפעילויות אתגריות, מוכיח את ניצחון הרוח על המגבלות הפיזיות.

עופר יזם ועמד בראש משלחת הנכים הראשונה בהיסטוריה שיצאה למסע ההעפלה הדרמטי אל פסגת הר הקילימנג'ארו. בהרצאתו משלב סיפורים נוספים  מחייו הממחישים את הניצחונות למרות המכשולים הנראים בלתי עבירים.

הרצאה מרגשת, אנושית, המדברת על ניצחון והתעלות על מוסכמות חברתיות וגבולות היכולת האנושית, תוך הבנה שדווקא הדברים הפשוטים בחיים יכולים להיות בעלי המשמעות הכי עמוקה.

נשמח לענות על כל השאלות שלכם