ידע במדיה- הרצאות מופעים והפקה

נועם לוגסי - הרצאות לחברות וארגונים​

נועם לוגסי, בת 23 , שחקנית. בת לשני הורים והאחות הקטנה ל2 אחיותיי. אחת זיכרונה לברכה. בגיל 17 השתתפה בסדרה "השמיניה", עם שחרורה מהצבא שיחקה בסדרות "נעלמים" 3 עונות בניקולודיאון, "משפחה שולטת" בערוץ הילדים, "בתולות" בהוט, הרמון ברשת, "פאנץ'" יס, ובסרטים "פוקסטרורט" ו "והנשף". בימים אלו עובדת על מספר פרויקטים לשידור.

זהו סיפור על מסע של ילדה בת 17, שלא ידעה שקיים " לא " בעולם. לא ידעה שיש תקרת זכוכית. אך מהרגע שהתוודעה לקיומה של תקרת הזכוכית, החליטה לשבור אותה כל פעם מחדש, בכל תחום בחיים. גם כשהחיים הפנו לה עורף, אושפזה בבית חולים פעמיים עקב מחלה זיהומית בשיא הצלחתה, איבדה את אחותה הגדולה בגיל 21, לא וויתרה לעצמה ונצחה את עצמה ואת החיים כל פעם מחדש.
" אין דבר כזה, אין דבר כזה " " never say never "
הרצאה מעוררת השראה על לקיחת אחריות ושינוי תפיסת המציאות שלנו. הרצאה על אמונה, על ההבנה שהכל אפשרי. על שבירת תקרת הזכוכית של עצמנו מתוך לקיחת אחריות אישית, הצבת מטרות, אמונה בעצמינו. אנחנו נמצאים איפה שהמחשבות שלנו נמצאות. מיקוד ובהירות. סנכרון בין המחשבה, פעולה ואמונה מבפנים. אם אתה יכול לדמיין את זה, אתה יכול להשיג את זה. התמודדות עם אתגרים. כל קושי הוא הזדמנות לשינוי.

נועם לוגסי הרצאה מעניינת
צילום - ראובן קסטרו​

הנושאים במפגש:
⦁ שבירת תקרת הזכוכית שלנו

⦁ שינוי תפיסת המציאות שלנו

⦁ הסוד שטמון בהצלחה

⦁ כוח רצון ואמונה עצמית

⦁ היכולת לנצח את עצמינו כל פעם מחדש, גם כשקשה

⦁ איך מתמודדים עם משברים בחיים, עם אבל, עם כישלונות

⦁ איך בוחרים בחיים למרות הכול

⦁ גישה חיובית לחיים

השגת תוצאות טובות יותר על ידי שינוי מערכת האמונות שלנו.
במפגש נעשה גם ניסוי של טוני רובינס שמדגים שברגע שמדמיינים משהו, מנטרלים את מערכת האמונות שלנו, ומגיעים לתוצאות טובות יותר, למרות שהפוטנציאל היה קיים עוד קודם לכן.
מפגש מעורר השראה עם שחקנית צעירה שחוותה כל כך הרבה, בדרכה הייחודית מעבירה נועם את המסרים המשמעותיים לחיים, באמצעות כשרונה מעולם המשחק כל הנוכחים יוצאים נפעמים.

למי מתאים המפגש:
חברות וארגונים המחפשים הרצאה מעוררת השראה
מפגשים חברים חוגי בית
פעילות העצמה נשים
כל אדם שרוצה קצת השראה

נשמח לענות על כל השאלות שלכם