לינוי בר גפן הרצאות לחברות

לינוי בר גפן - הרצאות לחברות וארגונים
צילום - דויד סקורי

לינוי בר גפן, עיתונאית ואשת תקשורת מובילה מזה 18 שנה, ביולם העיתונות טלוויזיה רדי ואינטרנט.

החלה את הקריירה העיתונאית שלה בגלי צה"ל, מאחוריה מאות תחקירים עיתונאיים, הגישה את תכנית הבוקר של ערוץ 10, הגישה בקשת ערוץ 2 את התכנית "מה קורה", הגישה את תכנית התחקירים 360 ברשת ערוץ 2, ואת הסדרה הדוקומנטרית "הסיפור". לינוי בר גפן היא מרצה מרתקת, סוחפת, ההרצאה משנה תפיסה וחובה לכולם!

ההרצאה מלווה בסרטוני יו טיוב מצגת ודוגמאות מוחשיות מעולם התרבות המדיה והטלוויזיה בארץ ובעולם.

ההרצאה מציגה בפני הקהל את עולם המדיה והתקשורת ומוכיחה כיצד התקשורת, באמצעות דימוי מגדרי באמצעות פרסומות תכניות טלוויזיה ותוכן למעשה משמרת את המצב החברתי הקיים, בכל הנוגע לשוויון מגדרי בין נשים וגברים.

כולנו צורכים תקשורת, 24/7, פרסומות מקיפות אותנו מכל עבר, בבית בסלולר במחשב בעבודה ובבית באינסטגרם בפייסבוק ללא הפסקה. אין ספק שהפרסומות מחלחלות לתודעה שלנו וגורמות לשינוי. שינוי בתפיסה, שינוי באמונות האישיות שלנו, ועוזרות לנו למצב את עצמנו ולתפוס את עצמנו בדרך מאוד מיוחדת, ספציפית.

גם התוכן משפיע, בנוסף לפרסומות. התוכן המוצג לנו במדיה, התוכן שמוצג לנו בחדשות לכאורה אובייקטיבי, התוכן בתכניות הטלוויזיה, בסדרות, בריאלטי, בכל תוכן אפשרי. וגם התוכן מחלחל ומשפיע.

וזה משפיע. משפיע על בחירת מקצוע, על הבדלי שכר בין גברים ונשים, על זכויות בעבודה, על התנהלות משפחתית, על ביטוחי חיים, ועל איך אנחנו תופסים ותופסות את עצמנו מבחינת מסוגלות איישת ומקצועית. בשילוב הפרסומות מדובר בפצצה תודעתית מתקתקת.

לינוי מגיעה עם המון ניסיון חיים, ניסיון מקצועי, ניסיון אישי, ומראה שלב אחרי שלב איך כולנו ללא הבדל חיים את חיינו לפי תפיסות חברתיות מאוד מוגדרות ומובנות, אותן אנו צורכים במדיה לה אנו חשופים.

אי אפשר להישאר אדישים! ואי אפשר להתווכח!

לינוי לא משאירה אותנו כך, המומים לאור המצב. לינוי מציגה ארגז כלים, מה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב הקיים?

הרצאה שהיא בבחינת חובה אמיתית, לגברים ונשים כאחד.

למי מתאימה ההרצאה

  • עובדים בחברות וארגונים
  • עובדים במהלך ימי עיון וכנסים
  • מנהלות משאבי אנוש כנס מקצועי
  • מנהלות הדרכה לשילוב בפעילות השנתית של העובדים
  • עובדי מדינה
  • פעילות בנושא מגדר ושוויון מגדרי
  • פעילות בנושא יום האישה וזכויות נשים
  • פעילות בנושא זכויות אדם ודמוקרטיה

חוות דעת והמלצות

בתאריך 4.4.16 ערכנו ערב צוות בבית ספרנו, בערב זה הרצתה בפנינו לינוי בר-גפן. נושא הרצאתה היה מעניין ורלוונטי לחיינו כנשים היום, הרצאתה הייתה מעניינת, גובתה בדוגמאות מהחיים כיום, לינוי אינטליגנטית ביותר, רהוטה מאוד, הרצאתה קלחה ועניינה את רוב אנשי הצוות. תודה לכם על פנייתכם לוועד בית ספרנו ותודה ללינוי על ערב אינטלגנטי, מעניין ומגרה מחשבתית.
ועד מורים
ביה"ס גורדון
היה פשוט מרתק ומצויין לינוי בר גפן ריתקה את שומעיה והביאה נושאים רבים ומעניינים השאירה בלב כולנו חמרים למחשבה. ישר כוח נשמח לעוד כמוה.
איריס קדושים
ועד מורים, ביה"ס תל חי
בתאריך 6.6 התקיימה הרצאה של לינוי בר גפן, ההרצאה היתה נפלאה, מרתקת ועניינית. לינוי בעלת אישיות מרתקת ושמחנו לארח אותה אצלנו בבית הספר.
איריס ניסנבוים
מרכז טיפולי שמע, ב"ש

בר כוכבא 14, בני ברק | office@yeda-bamedya.com

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press