הרצאות לתלמידים

תלמידים ובני נוער הם הסטארטאפ שלנו, הם החזון, העתיד והדרך לחברה ישראלית דמוקרטית חזקה, סובלנית, איכותית, ערכית, הם אלה שיובילו את מדינת ישראל להישגים ויגשימו את הציפיות שכולנו תולים בהם.

ידע במדיה, המרצים והאמנים כולם, כולנו כאן להבטיח שאמנם כך!

עבור תלמידים ובתי ספר בנינו מספר מודלים של השראה, של ניצוץ, של תוכן, שנותנים מענה לתכניות הלימודים בתחום החברתי, בתחום הייעוצי, בתחום מגמות מקצועיות ייחודיות, באופן מקיף ואיכותי שמאפשר לבית הספר לקבל את מקסימום התוכן מערר ההשראה עבור מקסימום תלמידים.

אנו מציעים לכם מספר מודלים של פעילות עבור התלמידים בבתי הספר התיכוניים וחטיבות הביניים, מתוך השאיפה להשפיע בדרך שלנו בכל הנוגע לתוכן משלים עבור התלמידים, תוכן שבעבודה קשה ומדויקת הותאם לתכניות הלימודים הבית ספריות של משרד החינוך.

את כל העבודה הקשה השנתית מקיים הצוות החינוכי בבית הספר כל השנה, אנו באים לחדד, להעניק ניצוץ, לתת השראה ולהגיע עם תוכן ייחודי לבית הספר עצמו, תוכן שמשלים את העבודה הקשה כל כך של מורים ומנהלים לאורך השנה כולה.

בנוסף לתוכן, ניתן לקבל מערכי שיעור מותאמים להרצאות והסדנאות לעבודה עצמאית בכיתה.

הרצאה לתלמידים במודל פעילות עבור התכנית החברתית והתכנית הייעוצית

הרצאה לתלמידים ובתי ספר – מודל פעילות הנותן מענה לנושאים המופיעים בתכנית הלימודים החברתית, בתכנית הייעוצית של שפ"י וכן בתכנית הלימודים לבחירה של בתי הספר.

הפעילות מורכבת מהרצאות בודדות שמגיעות לאורך השנה, ומיועדות לשכבה אחת בכל פעם, או מיום שיא אחד ייחודי, עבור בית הספר כולו או עבור קבוצת תלמידים לבחירת המנהל/ים והצוות החינוכי.

הרצאות לתלמידים בנושאים מעוררי השראה לבחירה כתכנית שנתית, שמגיעים לבית הספר

מנהיגות אישית ומנהיגות חברתית

אתגר לא פשוט עומד בפנינו, כיצד להשפיע על בני נוער ותלמידים לקחת צעד אחד קדימה לקראת קבלת אחריות אישית, לגלות מנהיגות אישית, לצאת מעצמם ולתת לחברה? תכנית מנהיגות בית ספרית וקבלת תעודת בגרות חברתית מבקשות לתת מענה מסודר, ואנו מגיעים אליכם עם מרצים מובילים בעלי השפעה ומובילי דעה בחברה הישראלית, שיכולים לחזק את הדברים, לתת השראה ולטעת זרע קטן של אחריות ומנהיגות אישית גם מהצד שלנו.

 

הרצאה על דמוקרטיה, אלימות, גזענות וסובלנות

מגדר הרצאות לתלמידים בנושא מגדר

כרוב נשי במערך החינוכי, זוהי חובתנו להעניק חשיבות יתרה לנושא זה, לא לפחד לדבר, לא לפחד להעלות את הנושאים, ולדעת שכך אנו משפיעות ומשפיעים על חברה סובלנית יותר, דמוקרטית יותר וחזקה יותר.

יחד עם עיתונאיות מובילות בתחום התקשורת יצרנו מערך של הרצאות תוכן, המותאם ללימודי המגדר ולנושאים החשובים והבלתי מתפשרים שמערכת החינוך מקדמת בכל הנוגע לשוויון בין המינים.

הרצאות בנושא התנהגויות בסיכון

כבר מזמן הוסכם כי כדי לדבר על אלכוהול וסמים לא חייבים לדבר על מספרים,עמרי - הרצאה מומלצת

צריך לדבר על מיטביות, על חיזוק הביטחון העצמי, על חיזוק עמוד השדרה האישי שלנו וחיזוק העמידות בפני מצבי לחץ ומצבי קיצון.

בתחום התוכן הזה אנו מתייעצים כל הזמן עם אנשי מקצוע מתחום החינוך, עם יועצות בתי ספר ויועצים חינוכיים, לגבי מה מותר ומה אסור לומר, מה עובד ומה פחות, ויחד מייצרים את ההרצאות והסדנאות הכי טובות ויעילות בתחום.

שימוש בסמים ואלכוהול, אלימות, דימוי גוף, כל אלה מקבלים מענה באופן האיכותי ביותר ע"י המרצים הכי טובים בארץ.

הרצאות מעניינות לתלמידים – כי גם כייף צריך בחיים

מופעים ברמה הגבוהה ביותר עבור בתי ספר, מותאם לקהלי היעד לפי שכבות, באופן שנותן אפשרות לחסוך קצת יותר ולהרוויח יותר מהתקציב השנתי הבית ספרי.

הרצאות, סדנאות, ימי עיון וסמינרים לתלמידים במודל פעילות עבור מגמות ייחודיות

מגמות טכנולוגיות תקשורת ומגמות קולנוע

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינויים משמעותיים בבחירה התלמידים את מגמות הלימוד.

מאחר ויש לנו הזכות לעבוד עם מספר רב של בתי ספר, האמת היא שאתם לא לבד! תלמידים מעדיפים פעמים רבות לימודים הכוללים רובוטיקה, טכנולוגיות חדשות, כששאלנו תלמיד באופן אקראי אך הוא בוחר את מגמת הלימוד הוא ענה לנו "איפה שאני חושב שיהי לי סיכוי להרוויח הכי הרבה כסף אחרי הצבא".

מגמות הלימוד נמצאות בתחרות עקבית אחת עם השנייה, בזמן שהאחת מבטיחה הכנסה עתידית גבוהה, השנייה מבטיחה תשוקה ויצירתיות, וכל רכז ורכזת מגמה מוצאים את עצמם אחראים גם על שיווק המגמה ועידוד התלמידים להרשמה, זאת בנוסף לעבודה הקשה השנתית של הטמעת התוכן והלימוד של המקצוע.

בנינו עבורכם מספר מודלים של פעילות תוכן המותאמת אך ורק למגמות התקשורת שתעיף את התלמידים לחוויה בלתי נשכח של כיף ולימודים!

לבחירתכם, מספר אפשרויות של מודל פעילות, לפי גודל המגמה, מטרות ותקציב שנתי

  • הרצאה/ סדנה המגיעה לבית הספר עצמו – בתחום התקשורת והקולנוע, לפי תכנית הלימודים, כולל תקשורת המונים, עיתונות, תחקיר, משחק מול מצלמה, כתיבה, ניו מדיה, צילום וסאונד בקולנוע, מפגשים משמעותיים עם מיטב האנשים המשפיעים בתחומם בהרצאות תוכן וסדנאות ייחודיות שנבנו עבור מטרה זו ממש! עבור תלמידי מגמת התקשורת באופן ייחודי שיותאם לתכנית הלימודים ויעניק חוויה בלתי רגילה של תוכן ממוקד, איכותי ומשמעותי!
    תמונה
  • יום עיון בתוך בית הספר – עבור יום שכזה יש להתארגן עם אולם הרצאות או חדר מספיק גדול המאפשר יום עיון בבית הספר. יום העיון כולל שלושה תכנים מתחלפים, כולל הרצאה, סדנה, סרט ולעיתים אף מופע סיום בתוך בית הספר עצמו. כל התלמידים בבית הספר רואים את מיטב אנשי התוכן, הידועים ומוכרים להם מהטלוויזיה והקולנוע, מגיעים לבית הספר עבור תלמידי התקשורת בלבד.
    אם רציתם באז זה הדבר עבורכם!
  • סמינר תקשורת יומיים פעילות – סמינר איכותי, של יומיים פעילות בבית הארחה עבור תלמידי מגמת התקשורת, ישנים בבית הארחה, הכולל אירוח לינה וארוחות מלאות, כיבוד קל לאורך כל הכנס, כולל כל התוכן, כולל כל המפרט הטכני הדרוש, אבל תיזהרו- אם הולכים על סמינר אחר כך אי אפשר להפסיק.

התלמידים מחכים כל השנה, לפעמים אפילו מדפיסים חולצות לכבוד הסמינר, שולחים לחברים שלהם בווטסאפ שנשארו בבית, או כאלו שלומדים במגמות אחרות, שהכי שווה להיות בתקשורת וקולנוע!

 

 


בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press