ידע במדיה- הרצאות מופעים והפקה

ארז מגן - הרצאות לחברות וארגונים​

ארז מגן מומחה לאבטחת מידע והגנה בסייבר, בעל ידע וניסיון של 25 שנות שירות בצה״ל (סא״ל מיל׳). שימש כסגן ראש מחלקת ביטחון המידע של צהל, קצין ביטחון המידע של פיקוד הדרום וראש ענף חקירות, סיכול וניטור דלף מידע בדגש על אירועים במימד הסייבר. 

כיום מוביל מאמצי הגנה ויועץ במערכת הביטחון, חברות ביטחוניות וגופים עסקיים בארץ ובעולם. במסגרת פעילותו בצה״ל היה אחראי לחשיפת התקיפות של גורמים עוינים את חיילי צהל באינטרנט והוביל את המערכה להעלאת המודעות של חיילים ומפקדים לאיומים ולסכנות בעידן הסייבר.

שם ההרצאה: ״קרב ציידים״ – מהקסאם הקינטי לאיום קיברנטי – סיפורו של מבצע מתגלגל

  • הרצאה מרתקת הלוקחת את המשתתפים בה למסע בעולם איומי הסייבר בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות והאתגרים העומדים בפני ארגונים, עובדים ואזרחים המעוניינים לשמור על הארגון, מערכות המידע שלו ועל פרטיותם.
  • במסגרת ההרצאה יוצגו דוגמאות מאירועים אמיתיים בהם הייתה קיימת סכנה לשמירת ה״סוד״ והמערכות בארגונים וחברות, בדגש על אירועי הנדסה חברתית והונאה בסייבר.
  • שיתוף הקהל במגמות ותובנות מאיומי הסייבר בשנים האחרונות כבסיס להכוונת מענה הגנה לרציפות תפקודית ועסקית.
  • התמקדות בהתפתחות האיומים הטכנולוגיים והמודיעיניים על הסלולאר והרשתות החברתיות ודרכי ההתמודדות של עובדים ואזרחים עם איומים אלו, תוך נקיטה של צעדי זהירות ומודעות ביטחונית ( המרצה ניהל את מבצע הסיכול על אירועי תקיפה מסוג זה).
  • מתן ארגז כלים, חשיבתיים ופרקטיים, להתנהלות ביטחונית נבונה, בראייה של ניהול סיכונים, והימנעות מסכנות עולם הסייבר והאינטרנט ברמת הארגון וברמת הפרט.
  • בהתאם לקהל היעד, התמקדות באיומים על אנשים פרטיים ובפרט על ילדים, תוך מתן כלים לזיהוי איום, לאופן הטיפול וכלים לבקרה של ההורים.

אופציה לביצוע תהליך של כריית מידע אודות קהל היעד הרלוונטי, טרם ההרצאה, כבסיס להצגת משטחי התקיפה והמחשת האיום וקלות מימושו (איסוף ממקורות גלויים/פתוחי בלבד). כמו כן, ניתן לשלב בהרצאה נושאים נוספים החשובים לארגון או לחברה בהתאמה לקהל היעד של ההרצאה.

ארז מגן, בעל ידע נרחב ומומחיות בתחום אבטחת המידע, משתף באופן מהנה ומעשיר את הקהל בניסיונו הרב בעולם הביטחון (מרמת אבטחת נתונים בסיסית, בפעילות מבצעית ועד אבטחת מידע בסייבר) תוך הכוונת ההרצאה ומיקוד תכניה על פי תיאום מקדים עם הלקוח.

הרצאה ארז מגן - סייבר

נשמח לענות על כל השאלות שלכם