ידע במדיה- הרצאות מופעים והפקה

דפני ליף - בהרצאה מרתקת לחברות וארגונים

אבירת התנועה לאיכות השלטון, אשת השנה של ליידי גלובס, פעילה חברתית יזמית ויועצת, בהרצאה בלתי נשכחת מעוררת השראה וסוחפת.

נושאים בהרצאות:

– הרצאות ופורום מנהלים וראשי מחלקות

ארגונים וחברות רבות היום עוסקים בגיבוש הצהרת כוונות ערכית של הארגון, מתוך ההבנה כי כל חברה או ארגון נדרשים לאחריות חברתית, ובכדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר יש לפעילות יחד עם פורום המנהלים לכתיבה משותפת של הערכים המובילים את הארגון. דפני מלווה ארגונים וחברות בכתיבת הצהרת כוונות חברתית זו מתוך הניסיון הרב שלה, הן האישי והן המקצועי.

מנהיגות כוח ומה שביניהם, מפגש המיועד למנהלים, מה קורה כשיש כוח בידיים? כמה מהר מתרגלים לכח? האם מנהיגות היא תמיד הובלה? מה קורה כשהמנהיג מתרגל למקום שלו? איך מתמודדים עם האגו, או כשמתאהבים בתפקיד? כיצד ניתן להוביל טוב יותר

שחיקת עובדים וזמן בעבודה- בכמה ניתן למדוד יעילות?, נדבר על זמן בעבודה לעומת תפוקה

גיבוש צוות ורתימת אנשים לרעיון, אתגרים של מנהלים בהנעת עובדים

הרצאה חשובה איכותית וסוחפת במסגרת פיתוח מנהלים ופיתוח המשאב האנושי בחברות וארגונים. 

 

דפני ליף הרצאות מעניינות
צילום - דן חיימוביץ'

– הגשמה עצמית והגשמת חלומות

דפני יוצאת מסיפורה האישי ומדברת על הגשמת חלומות, האם להגשמה עצמית יש גיל? האם בשוק הפרטי בשוק הציבורי במקומות עבודה יש מקום להגשמת חלומות.? 
האם החלומות האלו יכולים להוות בסיס ליצירת חזון משותף לחברות, ארגונים, ברמה האישית של העובדים וברמה המקצועית, דפני מדברת על התעוזה להגשמת החלום ועל האומץ ללכת אחרי החלומות שלך ולהיות ישר עם עצמך לאורך הדרך.

– הרצאות ועדי עובדים

בהרצאה נשוחח על שלב הקמת הארגון, שלבי הקמת ועד העובדים
דפני משתפת בחוויות האישיות שלה, נדבר על תפקיד לעומת זהות, נדבר על אתגרי ההובלה בוועד העובדים, על מקרים של משבר אמון בין ראשי ועדים לעובדים, על כלים להתמודדות עם אתגרי התפקיד, על כח ועדי העובדים ועוד.

– הרצאה ליום האישה

כיזמית מובילת שינוי פעילה חברתית ויוצרת, דפני מגיעה עם סיפור חייה הייחודי, עם אישיות כובשת וסיפור מעורר השראה, דפני לא משאירה אף אחת אדישה. 
הרצאה מבוקשת ליום האישה.

קרדיט לתמונות: רומי כהן

חוות דעת והמלצות

ההרצאה הייתה נהדרת, דפני מקסימה ואינטיליגנטית מאוד
גילי
חברת קלאודיפיי
הזמנו את דפני ליף לשדרות להרצאה בנושא זכויות חברתיות ואקטיביזם, ההתנהלות היתה יוצאת מן הכלל, ההרצאה הייתה עבור סטודנטים ותושבי העיר, מרתקת ונגעה לכולם, דפני נהדרת ומדברת בגובה העיניים, מומלץ ומתאים לכולם
נועם
אוניברסיטת בן גוריון
ההרצאה של דפני מול בני/ות השירות הלאומי של עמותת שלומית - הייתה חוויה מעניינת, מלמדת ומרעננת. דפני יצרה עם בני/ות השירות שיח פתוח, כנה, נטול חשיבות עצמית אך עם כיוון ברור ותפיסה חברתית מעוררת מחשבה. היא אִפשרה דיון שעורר גם לא מעט התנגדות, שיתפה מהידע והניסיון שלה ועודדה את הצעירות/ים לשאול שאלות ולבחון בעין ביקורתית את המציאות הכלכלית והחברתית בישראל. המדד הטוב ביותר (מלבד המשוב הכמותי) – הוא כמות בני/ות השירות שניגשו אל דפני בתום ההרצאה (שמעתי שאפילו פתחו איתה קבוצת ווטסאפ!) והשיחות שקיימתי עם חלק מהן/ם – שהעריכו והוקירו תודה על המפגש עם דפני. מומלץ בחום!
דקלה
רכזת הדרכה ארצית עמותת שלומית

נשמח לענות על כל השאלות שלכם