דפני ליף – הרצאות בנושא מנהיגות, אחריות והגשמה עצמית

דפני ליף הרצאות מעניינות
צילום - דן חיימוביץ'

דפני ליף 

יוזמת ומנהיגת המחאה החברתית שפרצה בקיץ 2011, אשת השנה של ליידי גלובס 2011, אבירת התנועה לאיכות השלטון שנת 2014,מנטורית במכון מנדל למנהיגות, מפתחת תכנים, ערכים ורעיונות בנושאים חברתיים הן כיזמית, כדוברת, כיועצת וכמרצה, במקביל ממשיכה לעסוק בקולנוע כעורכת ובימאית דוקומנטרית.

החוויה והתובנות הייחודיות שצברה הולידו סדרת הרצאות מרתקות בנושאים של שינוי חברתי, מנהיגות, הנעה לפעולה ועוד. דפני מרצה בפני מסגרות חינוכיות ארגונים עסקיים וחברתיים בארץ ובחו"ל. 
בין היתר הרצתה בכנס לענייני עבודה של התאחדות התעשיינים, השתתפה בפאנלים בוועידת גלובס לעסקים, הפרלמנט האירופי, ג'וינט ישראל, תיכונים רבים בארץ, תגלית ועוד.

הנושאים בהרצאות:

מנהיגות ומעורבות חברתית

מה צריך כדי לעשות מעשה? ומאיפה מוצאים את האומץ לעשות שינוי? האם כל אחד יכול?
בואו להקשיב לסיפורה האישי של דפני ליף, על הרגע בו החליטה לעבור לגור באוהל בשדרות רוטשילד בתל אביב, מה למדה על עצמה, על החברה הישראלית, על מנהיגות ומחיר המנהיגות באותו קיץ של מחאה חברתית.

ההרצאה מלווה בקטעים מסרטה של דפני "לפני שהרגליים נוגעות בקרקע" העוסק בחוויה שלה מאותה התקופה ומראה את העוצמה של המחאה החברתית.

 • ההרצאה מיועדת לתלמידים בחטיבות ביניים ותיכונים העוסקים בנושאי מנהיגות
 • ההרצאה מיועדת לתלמידים כחלק מקבלת תעודת בגרות חברתית
 • ההרצאה מיועדת לתלמידים במסגרת פעילות בנושא דמוקרטיה
 • לבני נוער העוסקים בנושאי מנהיגות
 • לבני נוער כחלק מפעילות מועצות עיריות ומתנסים

אחריות של מנהלים ומנהיגים

מנהיגות כוח ומה שבניהם, מפגש המיועד למנהלים, מה קורה כשיש כוח בידיים? כמה מהר מתרגלים לכח? האם מנהיגות היא תמיד הובלה? מה קורה כשהמנהיג מתרגל למקום שלו? איך מתמודדים עם האגו, או כשמתאהבים בתפקיד? כיצד ניתן להוביל טוב יותר?
הרצאה חשובה איכותית וסוחפת במסגרת פיתוח מנהלים ופיתוח המשאב האנושי בחרות וארגונים.                     מפגש אמיתי כנה ורווי תובנות, יחד עם פורום המנהלים נדבר על הערך המוסף שמביא המנהל, על זמן עובדים ושחיקת עובדים, על מדידת איכות מול כמות, להיות מנהל לדעת להוביל ולהישאר עם הרגליים על הקרקע למרות ובגלל משרת המפתח בה נמצא המנהל.

​​

 • ההרצאה מיועדת למנהלים בחברות וארגונים
 • ההרצאה מיועדת למנהלים באגפי עיריות ומועצות
 • מנהלי בתי ספר בפורומים וימי עיון
 • צוותי חדרי מורים

הגשמה עצמית והגשמת חלומות

הרבה מדברים על הפשרה כחלק מתהליך ההתבגרות, העולם אינו מקום לאנשים נאיבים. האמנם?
במפגש הופך המושג חלום לכלי פרקטי. למשהו חשוב שנותן לנו חמצן, דוחף אותנו קדימה ומשאיר אותנו בחיים. כיצד מעבירים את החלום הכוח לפועל?
דרך סיפורה האישי של דפני ודרך התובנות שאספה בדרך נגלה כיצד חלום מלכד אנשים, רותם אותם לעבודת צוות וליצירה משותפת. האם יש לחלום מקום בשוק הפרטי ובמערכות גדולות?

 • ההרצאה מיועדת לעובדים בחברות וארגונים הרצאה מעוררת השראה
 • ההרצאה מיועדת למנהלים בחברות וארגונים
 • ההרצאה מיועדת למנהלים בתחום החינוך
 • ההרצאה מיועדת להורים
 • ההרצאה מיועדת לפעילות במסגרת חוגי בית וחברים

 

לכתבה בליידי גלובס דפני ליף אשת השנה 2011 לחצו כאן

קרדיט לתמונות: רומי כהן

חוות דעת והמלצות

ההרצאה של דפני מול בני/ות השירות הלאומי של עמותת שלומית - הייתה חוויה מעניינת, מלמדת ומרעננת. דפני יצרה עם בני/ות השירות שיח פתוח, כנה, נטול חשיבות עצמית אך עם כיוון ברור ותפיסה חברתית מעוררת מחשבה. היא אִפשרה דיון שעורר גם לא מעט התנגדות, שיתפה מהידע והניסיון שלה ועודדה את הצעירות/ים לשאול שאלות ולבחון בעין ביקורתית את המציאות הכלכלית והחברתית בישראל. המדד הטוב ביותר (מלבד המשוב הכמותי) – הוא כמות בני/ות השירות שניגשו אל דפני בתום ההרצאה (שמעתי שאפילו פתחו איתה קבוצת ווטסאפ!) והשיחות שקיימתי עם חלק מהן/ם – שהעריכו והוקירו תודה על המפגש עם דפני. מומלץ בחום!
דקלה
רכזת הדרכה ארצית עמותת שלומית
הרצאה מצוינת עבור קבוצת מנהיגות הנוער, אחת המרצות הטובות ביותר שחווינו
חוה
רכזת מנהיגות רמלה
ההרצאה עם דפני ליף עבור מנהיגות הנוער בעיר הייתה מצוינת
רועי
נוער יבנה
ההרצאה הייתה נהדרת, דפני מקסימה ואינטיליגנטית מאוד
גילי
חברת קלאודיפיי
הזמנו את דפני ליף לשדרות להרצאה בנושא זכויות חברתיות ואקטיביזם, ההתנהלות היתה יוצאת מן הכלל, ההרצאה הייתה עבור סטודנטים ותושבי העיר, מרתקת ונגעה לכולם, דפני נהדרת ומדברת בגובה העיניים, מומלץ ומתאים לכולם
נועם
אוניברסיטת בן גוריון
ארחנו את דפני ליף לסמינר חברה וכלכלה במנור כברי, היכולת לסחוף את התלמידים הייתה מפתיעה ומדהימה, בסמינר גדוש הרצאות וסדנאות הם אמרו שדפני הייתה המשמעותית ביותר, מתכננים להזמינה עוד פעמים רבות"
הדס
מנור כברי

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press