אמיר הורוביץ – מופע סטנדאפ

אמיר הורוביץ - מופע סטנדאפ

מופע סטנדאפ

אמיר הורוביץ, סטנדאפיסט סופר מוכשר, כוכב "הצחוקייה", בסטנדאפ ייחודי שלא תראו בשום מקום אחר!

יכולותיו הווקאליות של אמיר בשילוב סטנדאפ קורע ברמה הגבוהה ביותר הם חוויה מטורפת!

סטנדאפ נקי מגסויות (כן, יש דבר כזה!!!)  מותאם לילדים, בני נוער, משפחות וצעירים ברוחם, בשילוב מכונת קצב אנושית מטורפת

אלפי ילדים ובני נוער כבר ראו ונהנו מעל במות ברחבי הארץ במהלך חנוכה, פורים והחופש הגדול, צופי ערוץ הילדים מכירים אותו מקרוב, וכמובן כל מי שראה מופע של הווקה פיפל

יוכל לזהות את הגוון המיוחד של אמיר, שמאחוריו ניסיון אדיר על הבמה ועל המסך.

נשתף אתכם בסיפור של אחד הלקוחות שלנו: אחרי שנבנה אמון ביננו שיתף אותנו אחד הלקוחות שהוא מתכנן אירוע שאזור פתח תקווה לבני נוער חילונים ודתיים, יש צורך באמן שאני יכל לסמוך עליו, הוא ספיר לנו, אמן שאני יודע שאם נזמין אותו אני יכל להיות שקט ולא לדאוג כל רגע אם הוא יגיד משהו גס או יעליב קבוצה זו או אחרת. מאחר והוא יודע שאפשר לסמוך עלינו, ומאחר ותמיד תמיד נדאג לתאם בין האמן לקהל, מיד שילבנו את אמיר הורוביץ בערב, זה היה ברור שזה ימליח. למחרת בבוקר קיבלנו טלפון שמח, רגוע, שסיפר על ההצלחה האדירה של הערב, כולם יצאו מרוצים, כולם צחקו. הלקוח היה רגוע, זאת הייתה התעודה שלנו שאנחנו במקום הנכון!

סדנת מופע הומור ביטבוקס וסטנדאפ- למצוא את הקול שלך

אנחנו יודעים כמה חשוב לשלב בין חוויה לערך, בין הומור למשהו הנוסף הזה שכשיוצאים איתו מפעילות מרגישים מעודדים, מרגישים השכל אפשרי, מרגישים שיכולים לצאת ולכבוש את העולם. לכן ייצרנו עבורכם סדנה ייחודית ומשמעותית, סוחפת, סדנה מנצחת עם אמיר הורוביץ, סדנה שמשלבת בין הומור, ביטבוקס, ערכים, וסיפור אישי. סדנה חווייתית על חשיבות השמחה וההומור בהתמודדות עם חיי היום יום, דרך הסיפור האישי נדבר על הקשר שבין ביטוי עצמי להתמודדות עם קשיים, יחד נחווה כלים לביטוי עצמי- מוסיקה, הומור, ביטבוקס הסדנה מדגישה את חשיבות היצירתיות כביטוי אישי, ללכת עם האמת שלך, לא לפחד להיות שונה, התנסות- כל אחד יכול, איך למקסם את הדברים המיוחדים שבך את היצירתיות לעשייה.

השתתפות פעילה של כל הנוכחים! כולם נקרעים מצחוק!!! 

 

 

למי מתאים המופע:

  • פעילות מסיבת סוף שנה לילדים ונוער, פעילות כיתה, שכבה, מנהלות בתי ספר שרוצות להביא מופע נקי, ללכת על בטוח ולדעת שהתלמידים לא יפסיקו לדבר על המופע המטורף שראו, הצלחה בטוחה תמיד! אם הילדים יספרו להורים וההורים יתקשרו לפרגן אל תתפלאו, הפעם מדובר באמת במשהו מיוחד. מנהלות ורכזות, מתי בפעם האחרונה הזמנתן מופע סטנדאפ לביה"ס ויצאתן מרוצות? אנחנו יודעים כמה חשוב להזמין מופע בידור ולדעת שהתלמידים מקבלים תוכן מצחיק ולא פוגע, הפעם תוכלו לשבת להירגע ולהרגיש בטוחות במופע שהזמנתן. אחריות עלינו!
  • פעילות קיץ במרכזי הילדים והנוער, מנהלות ומנהלי אגפי ומחלקות נוער, מנהלות מחלקות תרבות בעיריות, זה המופע שיבטיח לכן פעילות קיץ איכותית וטובה, במרכזי הנוער, מועדוני הנוער, קייטנות הילדים, סופר איכותי עם כוכב שעולה על כל הציפיות ועונה על כל הקריטריונים- גם קורע, גם מוסיקה, וגם תמיד רוצים לשמוע עוד.
  • מנהלות רווחה ומשאבי אנוש, אנחנו יודעים שהקיץ בפתח, אתן מארגנות נופשים למשפחות העובדים, רוצות לפנק את העובדים בטוב ביותר, יודעות שעובדים מרוצים הם עובדים שהקשר בינם לבין מקום העבודה חזק יותר. אחד הדברים הכי חשובים עבורנו. לכן, כשאתן מארגנות נופש למשפחות העובדים, או את הטיול בארץ ובחו"ל, מארגנות אירועי קיץ לילדים העובדים בבתי הספר וגם במסגרת כנס מתגייסים, זה המופע עבורכם! מופע מצחיק, נקי, קורע וסופר איכותי.

וכמה מילים טובות שקיבלנו למייל: 

"אמיר יוצר קשר נפלא עם ילדים בגיל החטיבה. הוא מפעיל אותם נפלא. מצחיק ומשעשע. יודע להחזיק נפלא קהל גם מספר רב יחסית של ילדים בבת אחת.
אמיר בעצם מגיע אדם אחד כאילו עם תזמורת שלמה שאת כולה הוא משמיע בעזרת קולו כאילו יש לו סינטיסייזר בפה.
הוא מתחבר נפלא לילדים והיה להם כיף גדול להפגש איתו.
מוצלח מאוד!
ורדית סהר חטב עתידים הוד השרון"
 

כנסו ותראו בעצמכם

חוות דעת והמלצות

אמיר היה אצלנו היום ופשוט הרים את כל האווירה!! ידע לקלוע בול לקהל ולבדר אותו (דבר כמעט בלתי אפשרי). הבחירה בו הייתה מצוינת ההופעה שלו נהדרת היה באמת מושלם כל הכבוד!!
חן
בסיס תקשוב
אמיר הורוביץ הופיעה באירוע סטנדאפ לילדים חולים בשערי צדק. האיש וירטואוז, השימוש שלו בכלי הביטבוקס, המימיקה המגוונת, התקשורת המצוינת, שהותאמה לקהל הבאים (הן הורים והן ילדים 10-18), הגיוון החן, וההומור המשובח, הם מתכון מצוין לערב מצחיק ומדויק,
ליאור נבו
מנהל שיווק S-AP- אריות ציון
שלום, ברצוני לציין לחיוב את אמיר הורוביץ על ביצוע הופעה מושלמת, מצחיקה, קלילה ומרתקת לכלל חיילי ומפקדיי יחידת מגלן. הזמנו את אמיר לאחר המלצות ואכן זכינו לערב מהנה ומיוחד עם אומן שמפתיע ומגלה את עצמו מחדש בכל פעם פעם. קטעי ההומור והמקצבים שלו מותאמים לתכנים של החיילים שנאמר "בגובה העיניים" ויש לציין שגם בקרב המפקדים המופע גרף תשואות. בקיצור אסכם בכך שהייתה חוויה מדהימה ליחידה ובהחלט אני שמח על הבחירה - התקשורת עם חברת "ידע במדיה" היה מקצועי ואמין כמצופה . יישר כוח.
סמג"ד ב'
יחידה 212
"אמיר יוצר קשר נפלא עם ילדים בגיל החטיבה. הוא מפעיל אותם נפלא. מצחיק ומשעשע. יודע להחזיק נפלא קהל גם מספר רב יחסית של ילדים בבת אחת. אמיר בעצם מגיע אדם אחד כאילו עם תזמורת שלמה שאת כולה הוא משמיע בעזרת קולו כאילו יש לו סינטיסייזר בפה. הוא מתחבר נפלא לילדים והיה להם כיף גדול להיפגש איתו. מוצלח מאוד!"
ורדית סהר
חטיבת עתידים הוד השרון
"אמיר הופיע בכנס שערכנו בתחילת השבוע, 120 קצינים עייפים אחרי יום מלא פעילות גופנית, הליכה במדבר ומה לא. תוך 3 דקות אמיר הרים את האווירה . הכישרון הייחודי והמשונן. אמיר שיתף את הקהל באופן אקטיבי בהופעה ללא ירידות נמוכות והמשיך להפתיע ככל שנמשכה ההופעה. הייתה הופעה מרתקת, מצחיקה, ייחודית ושווה כל רגע. מבחינתנו - אמיר הינו הבחירה האידיאלית לאירועים שנקיים בעתיד!
חיילים
סדנה בחוות אורלייה
ההופעה של אמיר היתה מהממת . הילדים נהנו בטירוף . תמסרו לאמיר המון תודה על מסיבת סוף השנה המוצלחת ביותר .
סטלה
ביהס יחד אשדוד ועד הורים​
הילדים מאוד נהנו מהמופע, המופע היה מצחיק וכייפי
שירי
הנהגת הורים קריית אתא

בר כוכבא 14, בני ברק | [email protected]

כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

הצהרת נגישות  | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press