ידע במדיה- הרצאות מופעים והפקה

עדי ברקן - הרצאות לחברות וארגונים​

עדי ברקן צלם דוגמניות, צלם אופנה מוביל מעל 30 שנה בארץ ובחו"ל, מייסד עמותת סימפלי יו.

ב 15 השנים האחרונות מקדם את החוק נגד העסקת דוגמניות בתת משקל, עזר לאלפי נערים ונערות להתגבר על בעיות דימוי גוף והפרעות אכילה.

עדי מגיע בהרצאה מטלטלת ובלתי נשכחת, בה חושף בפני הקהל את האמת מאחורי עולם הפרסום, את המניפולציות שעושים עלינו, הצרכנים, את ההשפעה של חברות האופנה על נשים וגברים בכל הנוגע לדימוי עצמי ודימוי גוף, נגלה מי מכתיב לנו את האופנה, מה יפה ומה מכוער, על השיטה ההרסנית של מעצבי האופנה ההופכים אותנו לעבדים של פרסום, לעבדים של גופנו.

רובנו לא מרוצים מאיך שאנחנו נראים ומהדרך בה אנו תופסים את עצמינו. זה הזמן לקחת אחריות, לקחת את המושכות חזרה לידנו ולהבין את הכח העצום שיש בידנו לשינוי המצב הקיים!

נדבר על מודלים של יופי, על עיוותים של המציאות, על השקר בו אנחנו חיים ואנו צורכים ועל הדרך שלנו לאהוב את עצמנו! הרצאה חובה

עדי ברקן - הרצאות לארגונים וחברות
צילום - אריאל בשור

מאיפה מגיע התשוקה האדירה להרצאה?

לאחר שעסק בצילום אופנה בבירות העולם חזר עדי לישראל בשנת 1998. בארץ פתח סוכנות דוגמניות בתל אביב. לאורך התקופה נחשף עדי לבעיות של תפיסת גוף ודימוי עצמי בקרב הדוגמניות אותן צילם. עדי התחיל לשנות את אופן הצילום וביקש לשכנע את חברות האופנה איתן עבד להעניק תשומת לב ולשנות את הצילום והצגתו בפרסומות כך שיתאים למסת הגוף הבריאה לפי ה- BMI

בשנת 2004 יחד עם ענבל גבריאלי הגיש את הצעת החוק המחייבת את כל סוכנויות הדוגמנות בישראל להשתמש במבחן ה BMI.

החוק שקידם עדי יחד עם חברי כנסת ידוע כ"חוק הפוטושופ" אשר השפיע על חברות האופנה וחולל שינוי משמעותי בדרך בה מוצגות דוגמניות בפרסומות.

עדי הוא מרצה מבוקש אשר מעביר את ההרצאות באופן בלתי מתפשר, ומעביר את הקהל שינוי

למי מתאימה ההרצאה

  • עובדים בחברות וארגונים
  • ימי עיון וכנסים
  • יום האישה
  • העצמה אישית בנושא דימוי עצמי
  • הרצאה שוברת שגרה למהלך יום העבודה
  • הרצאה מגבשת ומעצימה
  • הרצאה ללקוחות החברה

נשמח לענות על כל השאלות שלכם