נועה הילזנרט

נועה הילזנרט היא יזמת חברתית, כותבת, מרצה, דוברת דור ה-זי וחוקרת חינוך ויצירתיות.

מרצה על מנהיגות, יזמות חברתית והצלחה, יועצת שיווקית, מומחית בדור ה Z

נועה היא מיוזמות מתחם היזמות לנוער "שרונהאב" בתל אביב ומנהלת קהילת יזמים ומשפיעים צעירים בישראל.

בקרוב יוצא ספרה "השיעורים שלא תלמדו בבית הספר" לאור בהוצאת כנרת זמורה ביתן.

נועה הילזנרט

נושאים בהרצאות:

THINK Z:

מי אנחנו דור ה-Z? אחת ולתמיד הגיע הזמן לגשר על פער הדורות שלנו.

בהרצאה תבינו את צורת החשיבה של בני נוער וצעירים, מה הגורמים העיקריים שבנו אותה, מה הערכים שעומדים מאחורי הפעולות שלנו, מה חשוב לנו, איפה אנחנו נמצאים ומה השאיפות שלנו, וכל אלה דרך סיפור אישי ודוגמאות אותנטיות מהחיים של נועה ושל חבריה, ההרצאה מתובלת בהומור קלילה מהנה ומלאה בערך ומסר משמעותי.

ההרצאה מתאימה לכל מי שרוצה להבין את העולם החדש מנקודת המבט של נוער וצעירים ולתקשר עם קהל היעד בצורה חיובית ויעילה.

ההרצאה מתאימה לאנשי עסקים, חברות, מנהלים, אנשי אקדמיה, צוותי חינוך ועוד.

כי העולם שייך לצעירים ולמי שמבין אותם.

השיעורים שלא תלמדו בבית הספר:

בהרצאה משתפת נועה את קהלה בסיפורה האישי : איך מנערה שרצתה לפרוש מבית הספר ונכנסה לדיכאון הגיעה למצב של אופטימיות, צמיחה ומימוש פוטנציאל שלקח אותה למקומות שאפילו לא ידעה שהיא מסוגלת להגיע אליהם בשילוב השיעורים הרבים והחשובים שלמדה בדרך מאנשים משפיעים ומצליחים מרחבי העולם.

נועה מסבירה על האומנות המדהימה של ללכת עם האמת שלך ועל איך אפשר להפוך את החלומות הכי גדולים שלנו למציאות, לתרגם את היכולות שאנחנו יודעים שיש בנו בפנים, החוצה.

אתם לא צריכים לשנן את החומר של ההרצאה הזאת. אתם צריכים ליישם ולפעול. אתם לא הולכים להיבחן ולקבל ציון, התוצאות האמיתיות הן החיים שלכם.

ההרצאה מתאימה במיוחד לאנשי חינוך, תלמידים והורים.

ניתן לקיים את ההרצאה בעברית ובאנגלית

נועה מגיעה עם ניסיון רב בהרצאות עבור בנק הפועלים, אמדוקס, משרד החינוך, אוניברסיטת תל אביב, הסוכנות היהודית, פרויקט הילה, ארגון קמ"ה, גלובס , רוטרי, בינ"ת, רשות המתנסים, עמיתי דילר, תגלית, blackbord (כנס חינוך ניו אורלינס) , סמינר הקיבוצים, Hootsuite (קנדה), TECH 7 ,  שרונהאב, בתי ספר רבים וחממות יזמות.

חוות דעת והמלצות

"בכנס התקשוב המחוזי האחרון, אשר עסק בנשים פוגשות פדגוגיה יזמות וטכנולוגיה, היתה דוברת אחת שאיש לא נשאר אדיש אליה.נועה הילזנרט, יזמת, רק בת 19, עלתה לספר את סיפורה בפני אנשי החינוך שהגיעו לכנס. אף עין לא נותרה יבשה.עכשיו היא משתפת את סיפורה גם עם בני נוער"השיעורים שלא לימדו אותי בבית ספר ושינו לי את החיים" - ממליצה לפנות לנועה ולהזמין אותה לפגוש את התלמידים שלכם.
יעל ירון
משרד החינוך
נועה היקרה, החלטתי להזמינך לקורס רכזי מעורבות חברתית כדי שישמעו נערה צעירה שסיימה יב לפני כשנה. ואת בדרכך הצלחת להרשים את כולנו. ההרצאה הייתה מעניינת, הרכזים היו קשובים ומרותקים ובעיקר מופתעים לשמוע איך יזמות חברתית נתנה לך משמעות והעצימה אותך. כתלמידה מצטיינת הרגשת שחסר לך משהו... ומצאת את המשהו הזה בדרך של אחריות ועשייה חברתית. את יפה מבפנים ובחוץ. חידשת לנו, עוררת מחשבות ובעיקר דיברת בגובה העיניים. ללא כעס על עולם המבוגרים וללא התנשאות על כל כשרונותייך. למרות גילך הצעיר נתת לנו כלים יישומים לעבודה עם הנוער ובכלל. ההרצאה שלך בהחלט מומלצת ומתאימה גם לנוער וגם למבוגרים. זכיתי להכירך לאורך שנים ואת כל הזמן ממשיכה להפתיע. יישר כח
גולי אורטל עברי
מנחה מחוזית למעורבות חברתית המנהל לחינוך התיישבותי.
"ברגישות ובחוכמה שובי לב חושפת נועה בפני צעירים מגיל העשרה ועד 120 את תהליך ההתבגרות וההתגברות שעברה דרך משבר וקשיים מול המסגרות החינוכיות והמשפחתיות וגילוי המפתחות והתעצומות על מנת להוביל את עצמה ואת סביבתה לדרך חדשה של שינוי, חידוש ופתיחות. בהרצאתה היא מעוררת השראה ותקווה ומעניקה כוח לצעירים רגישים ויצירתיים שטרם מצאו את מקומם בעולם ומוקירה את מובילי השינוי במערכת החינוך המקדישים עצמם למען ההצלחה והמיצוי של כל תלמיד ותלמיד. זאת היא הרצאה חיונית לכל צעיר וצעירה המבקשים להגשים את עצמם ולכל העוסקים בחינוך המבקשים לאפשר הגשמה עצמית לתלמידיהם."
בועז ארד
מנכ"ל מרכז איין ראנד ישראל
נועה הילזנרט. שם שלא אשכח והרצאה שהותירה בי רושם עז. במשך כל ההרצאה, מעבר לזה שהחכמתי ולמדתי מחוויותיה האישיות של נועה את בית הספר, פשוט חשבתי על רבבות תלמידות ותלמידים, לא מעטים ולא נדירים, שמרגישים כך בבית הספר. לא יום אחד ולא יומיים, חיי ילדות ונערות שלמים. כך- משועממים, מתוסכלים, מדוכאים, לא ממומשים, ולפעמים אפילו לא נספרים. הקשבתי לנועה והרגשתי כאב עמוק כ"מבוגרת אחראית" שמתנהלת בעולם ההוראה ובעולם בכלל, עם ידיעה על מגוון אינטליגנציות ושונות, וחזקות.. מושגים שלומדים וקוראים בספרים על חינוך ובמחקרים מובילים, אבל בלי באמת אפשרויות ותנאים מערכתיים ליישם. כשהסתיימה ההרצאה חשתי מעודדת ומלאת תקווה, מכיוון שנועה כל כך חרוצה ונחושה לשפר את החינוך, זה החלום שלה ואיתו היא הולכת ופועלת באומץ ובהתלהבות כל יום מחדש. אני שמחה שההרצאה הזו איננה חד פעמית, אלא ממשיכה בגאון מעל כל במה אפשרית ולכל הגילאים. בזכות הכנות של נועה והדרך הייחודית אך המאוד אנושית שעשתה- נלמד ונתעורר כולנו למציאות טובה יותר. בידינו הדבר.
מיכל מדמון
מנהלת קהילת חינוך 2020
חשוב שתשמעו את הרצאתה של נועה כדי שתבינו מה מרגישים בני נוער בבית הספר, שתבינו לאן יכולה להוביל אותם מערכת החינוך, מה היא לא עושה למענם, ומה יש בה. איזה כוחות יש להחלטה לפעול ולשנות , כמה חשוב שיש כוכבים מאירים בדרך ויכולת לפעול. ובעיקר, מה זה אומר לקחת את גורלך בידיך ולעשות. לא מחר לא אחר כך לא כשתגדלי... עכשיו ! בנחישות ביוזמה וללא מורא. אל תחמיצו....
הדס דקל
מנהלת מרכז היזמות סמינר הקיבוצים

לתיאום הרצאה מעצימה או לפרטים נוספים התקשרו עכשיו או השאירו פרטים

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

בן גוריון 17, בני ברק | yeda.bamedya@gmail.com 
כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press