הרצאות ליום האישה – ההרצאות הכי מובילות ואיכותיות ליום האישה

הרצאות ליום האישה - הכי מובילות והכי איכותיות

יום האישה הוא בדיוק ההזדמנות להגיד תודה,
להגיד תודה לעצמנו כנשים, ולהגיש תודה לנשים שאיתנו.
אנחנו מציעים לכם שעה של השראה
שעה של מחשבה
שעה של יצירתיות
שעה של הנאה

אנחנו חיים בתקופה מרתקת, מעניינת ומאתגרת לנשים באשר הן. קריירה ומשפחה
הם הנושאים הכי חמים בשיח של העצמה נשית,
נוסיף לזה עצמאות כלכלית, בריאות, מנהיגות השראה אישית ורוח ונקבל המון המון נושאים
חשובים ומשמעותיים לדבר עליהם כשאנחנו מחפשים הרצאות ליום האישה בנושא מגדר או העצמה נשית.

תנו לנו לעשות לכם סדר ולהתאים לכם
את ההרצאה הכי טובה עבורכם עבור יום האישה
ואם כמונו גם אתם חושבים שלא חייבים לחכות ליום האישה כדי לדבר על העצמה נשית
אתם מוזמנים לדבר אתנו כל השנה.
אנחנו שמחות להיות פה עבורכן תמיד, מנהלות משאבי אנוש, מנהלות רווחה,
מנהלות בתי ספר וקצינות בכירות, מנהלות אגפי חינוך ותרבות עירוניים,
ולהתאים לכן את ההרצאה וההופעה המנצחת!

הרצאות ליום האישה בנושא העצמה נשית ומנהיגות נשית:

הרצאה ליום האישה – לינוי בר גפן

עיתונאית בכירה מגישת טלוויזיה ומגישת רדיו,
מגישת תכנית התחקירים בערוץ כאן 11, בעברה מגישת התכנית עושות חשבון,
חברת תא העיתונאיות ופעילה בנושא מגדר וזכויות נשים
מרצה בנושא מגדר תקשורת ועמידה מול קהל' מרצה בנושא העצמה נשית
ההרצאה של לינוי בר גפן היא הרצאה בלתי נשכח, משנה תודעה,
גורמת לקהל לכעוס לצחוק ולהיות מודעים למניפולציות של שעושה עולם התקשורת
בשטיפת המח האינסופית שלנו, קהל הצופים והצרכנים,
ואיך שטיפת מוח זאת קשורה למגדר, לשוויון בין גברים לנשים, ולזכויות נשים.

 

לינוי בר גפן-מרצה ידע במדיה

הרצאה ליום האישה – טליה פלד קינן

עיתונאית בכירה בערוץ 10, זוכת פרס העיתונאיות,
החלה את דרכה העיתונאית ככתבת רווחה בערוץ 10,
בלטה כעיתונאית המקדמת נושאי רווחה וחינוך אשר לא היו על סדר היום עד אז
ערכה כתבות לתכנית "פנים אמיתיות" עם אמנון לוי, והגישה את התכנית עושים שינוי, תכנית העוסקת בנושאים חברתיים
עם דגש לזכויות עובדים וזכויות נשים.
בשנת 2014 זכתה באות תא העיתונאית על פועלה בנושאים חברתיים וזכויות נשים.
בשנת 2002 נקלעה טליה עם בעלה ובתה לקניו ערים בכפר סבא, בו מחבל מתאבד פוצץ עצמו בחנות בה שהו.
בתה של טליה נפצעה בפיגוע, בזמן ששהתה טליה איתה בבית החולים, בזמן ביקורו של הרמכל דאז שאול מופז,
התעמתה טליה מול מצלמות עם הרמטכל, עם הדרך בה הוצגה ביתה בעיתונים בסיקור הפיגוע
והחליטה לעשות שינוי לעסוק בתקשורת ולהיות בצד המשפיע
על הצד המחליט כיצד דברים ידווחו, ייראו, מה יישמע ומה יוסר בסיקור התקשורתי

 

טליה פלד קינן - מרצים מעניינים

הרצאה ליום האישה – הדס שטייף

עיתונאית ושדרנית רדיו, ראש תא העיתונאיות של גלי צהל,
כתבת משטרה כ 30 שנה, הייתה ממקימי תא העיתונאיות,
הדס נודעת בתחקיריה וחשיפותיה על הטרדות מיניות מצד בכירים בעולם התקשורת ומצד אנשי ציבור צבא ומשטרה
בעקבות התחקירים הנוקבים של הדס יושבים מאחרוי סורג ובריח עבריינים, בניהם עברייני מין.
הדס שמה לעצמה למטרה למגר את תופעת ההטרדות המיניות והיא נחושה לעשות זאת.
בזמן מלחמת לבנון השנייה הייתה הדס לאישה היחידה שנכנסה ללבנון
והייתה עדה לפינוי גופות חיילים.
בשנת 2016 ובשנת 2017 נבחרה הדס שטייף לאחת מ 10 האנשים המשפיעים ביותר על החברה הישראלית

 

הרצאות העשרה - הדס שטייף

הרצאה ליום האישה – טיטי איינאו

טיטי עלתה לארץ עם אחיה מאתיופיה לאחר שהתייתמה מהוריה, למדה בפנימייה סמוך לנתניה, והתחנכה בבית משפחה שעלתה לפניהם לארץ. לאחר שרשמה אותה חברתה בהפתעה לתחרות מלכת היופי טיטי עברה את המיונים ובאותה שנה זכתה טיטי בתחרות מלכת היופי של ישראל 2013
טיטי התגייסה לצה"ל ושירתה במשטרה צבאית, יצאה לקורס קצינות והשתחררה מהצבא בדרגת סגן.
טיטי הייתה לבת העדה האתיופית הראשונה שזכתה בתואר מלכת היופי של ישראל.
בזכות הצלחתה הצליחה טיטי להעלות לארץ קרובי משפחה שנשארו באתיופיה ומסעה תועד בערוץ 2 בסרט תעודי שנעשה עליה על הדרך שלה ועל המסע חזרה לאתיופיה.
טיטי השתתפה התכנית הישרדות והצליחה להגיע למקום השני בגמר התכנית.
בשנת 2017 יצאה טיטי למסע בארצות הברית, בין אוניברסיטאות ומכללות והייתה לשגרירת ישראל בשיח והרצאות מול סטודנטים בנושאים הקשורים לישראל, לחברה הישראלית, כשייצגה את המדינה במפגשים עם צעירים הצפון אמריקה. במהלך המסע טיטי נפגשה עם דעות רבות, שונות על החברה הישראלית והייתה לנציגה נשית משמעותית בהסברה הישראלית.
בנוסף לדוגמנות ומשחק עוסקת טיטי ב- הרצאות ליום האישה, לנשים ובני נוער, מתוך המקום של השמעת הקול השונה שלה קול חזק משמעותי ובלתי מתפשר.

 

הרצאה ליום האישה – רוסלנה

דוגמנית ושחקנית ישראלית, רוסלנה מביאה לבמה הרצאה חזקה וסוחפת על התמודדות עם עלייה מאוקראינה, על זהות ישראלית והחשיבות של לשמור על הזהות שלך על השם שלך על סממני זהות שילכו איתך כל החיים, רוסלנה משתפת בסיפור חייה, כילדה שעלתה מאוקראינה עם הוריה, משפחתה התיישבה בחדרה ושם גדלה. רוסלנה משתפת בדמותה כאחות לאח נרקומן, על ההתמודדות של משפחה עם קושי שכזה והצורך להגן ולגונן, מה קורה כשצומחים מלמטה, כשלא נותנים לחיים להוריד אתכם למטה, כשמתמודדים על הקושי בלי הרף ולבסוף מוצאים את הדרך בה לוקחים אחריות, בוחרים בלהנהיג ולא מתפשרים. רוסלנה לקחה אחריות על עצמה כל חייה ומשתפת את הקהל באחריות הזו שיש לכולנו, נשים וגברים, מבוגרים וצעירים, לקחת אחריות על חיינו. רוסלנה מודעת ל דימוי התקשורתי ולכח של התקשורת, ומשתפת את הקהל בהבדל העצום בין מה שהקהל מכיר, שומע וסופג, לעומת המרחק מהמציאות. לפעמים נדמה לנו שאנו מכירים מישהו, יודעים מי הוא, על סמך מידע שמועות או סיפור תקשורתי במידה ומדובר בדמות ציבורית. אבל במרחק בין הציבורי לפרטי, בין בציבורי לאינטימי הוא עצום. כדאי ורציו לגלות סובלנות, חמלה ולא למהר לשפוט אף אחד.
רוסלנה הנחתה את התכנית "מה אתם אומרים" בערוץ 2 לצד חיים אתגר וסיוון קליין, השתתפה בתכניות "אנשים" "סלבריישן" אמבוש, חדשות הבידור וחיות לילה, העפילה למקום השלישי בתכנית הטלוויזיה הישרדות. בשנת 2016 שיחקה במחזמר מגילת אסתר לצד רינת גבאי, ושיחקה בתכנית "פולמון" בהוט.

 

הרצאה של רוסלנה

הרצאה ליום האישה – רדיר מריח

עיתונאית ישראלית דרוזית, מגישת מהדורת החדשות המרכזית בערבית בערוץ "מכאן"- תאגיד השידור הישראלי, המשודרת בישראל ונקלטת גם במדינות המזרח התיכון. בעלת תואר ראשון במדע החברה והדימות הרפואי, ותואר שני ביחסים בין לאומיים, נשואה ואמא לשני בנים, גרה בדלית אל כרמל.
כעיתונאית ישראלית, כאישה דרוזית החיה בחברה שמרנית, עבור רדיר השמיים הם הגבול! לא חוששת מאתגרים, אוהבת ללמוד, לשנות, להכיר אנשים ולהפוך את העולם למקום טוב יותר!

הרצאה מרתקת רדיד מריח

הרצאה ליום האישה – לירז צ'רכי

 שחקנית וזמרת ישראלית, נולדה ברמלה למשפחה יוצאת איראן, השתתפה בפסטיבלים הצגות ומחזות זמר, השתתפה בסרט סוף העולם שמאלה, בסרט לחיות מחדש, ובהפקה האמריקאית משחק הוגן, שיחקה בסדרות טלוויזיה ובתאטרון, לירז מגיעה עם הרצאה משולבת במוסיקה ומספרת את סיפורה האישי דרך שירים שהם ביצועים חדשים לשירים עליהם גדלה בבית הוריה.

 

הרצאה ליום האישה – נטלי דדון

דוגמנית ומנחת טלוויזיה ישראלית, החלה את קריירת הדוגמנות כשהשתתפה בתחרות מלכת היופי, מביאה לבמה את סיפורה האישי, סיפור מעורר השראה, מדברת על הגשמת חלומות, על עולם הדוגמנות, על העצמה נשית ובחירות שנשים עושות, על לעמוד מאחורי הבחירות שלך,

 

הרצאה ליום האישה – יעל פפר

יעל אחת מנשותיו של גואל רצון, הצטרפה לכת כשהייתה צעירה בשנות ה 20 שחיפשה את דרכה בעולם, בהרצאה חזקה ביותר ובלתי נשכחת על הדרך שעשתה מנערה לאישה ואם בהרמון של גואל רצון, איתו הביאה לעולם 8 ילדים, על שבי הפסיכולוגי לעומת השבי הפיזי, על ההחלטה שלה לצאת עם ילדיה מהבית ולהתחיל חיים חדשים. יעל משתפת את הקהל בהחלטות שלקחה, בתובנות אליהן הגיעה, בדרך בה כל אחת ואחד מאתנו יכולה ויכל לעשות שינוי בכל רגע נתון בחיים. שום דבר אינו סופי. שום דבר אינו מוחלט. בעניין של בחירות בחיים אפשר תמיד לבחור…בחיים.

 

יעל פפר - מרצים מעניינים

הרצאה ליום האישה – תמר מעוז

כדורסלנית ומאמנת כדורסל, כבעברה קפטנית נבחרת ישראל בכדורסל נשים, אמא לשני ילדים, רואת חשבון, שמביאה לבמה את סיפורה האישי, סיפור לא יאומן על חוזקות עוצמה אישית הדרך בה ספורט נותן לנו כל החיים כלים לעתיד גם כשאנו לא יודעים מה מגיע, כשאחיה רצח את שני הוריהם בביתם בירושלים נאלצה תמר לשבת לידו בזמן השבעה, עד שלמשטרה היו מספיק הוכחות להעמידו לדין. תמר מביאה לקהל הנשים והגברים תובנות רבות על עוצמות אישיות, חזקות, מנהיגות אישית וקבלת החלטות בחיים.
ההרצאה של תמר תהייה בלתי נשכחת עבורכם, סיפורה המדהים מסופר ממקום של כח חזקות גדולות ואמת בלתי מתפרשת בנוגע לכוח האנושי להתגבר להמשיך ולבחור בחיים.

הרצאה ליום האישה – עמי אנידג'ר

שחקן קומיקאי וסטנדאפיסט ישראלי, במפגש סופר מצחיק מלווה בהמון תובנות וערך, מופע צחוק קורע לפעילות במסגרת אירועי יום האישה כנסים וימי עיון, דרך מושלמת לסיום פעילות, כולם כולם יוצאים תמיד צוחקים ומחוזקים. שלא כמו במופעי סטנדאפ במופע הצחוק של עמי הקהל לוקח חלק בלתי נפרד מהמופע, במערכונים קורעים ותרגילים שבהתחלה חושבים- אין סיכוי שנעשה את זה- אבל אח"כ כולם זורמים ומרגישים שמעולם מעולם לא חוו כזה צחוק.
המופע של עמי נולד מהצורך לצחוק, לקחת את החיים קצת יותר בקלות, לדעת שאחרי סופה וגשם תמיד יוצאת וזורחת השמש, המופע נבנה כחלק מהחיפוש של עמי בעצמו בצורך הזה לצחוק.
את המופע אפשר לראות על במות ברחבי הארץ, בארגונים, משרד הביטחון, משטרה וחברות מובילות במשק, ביום האישה, בכנסים וערבי גיבוש.

עמי אנידג'ר - סדנאות צחוק

הרצאה ליום האישה – ליאור רוכמן

אמן חושים ושחקן מופיע בתכנית של נמרוד הראל, במופע מטורף של אומנות חושים, דרך מדהימה לפעילות סיום עבור יום האישה עבור כנסים עבור ימי עיון, מופע שמשאיר את כל הנוכחים בהלם מוחלט, המשתתפים שואלים את עצמם כל הזמן איך הוא עושה את זה, מה קרה פה,
מופע חווייתי ומקצועי המותאם לכל סוגי הקהלים, במופע אומנות חושים יש מקצועיות ויצירתיות שלא רואים הרבה על במות, ליאור נותן מופע חושים מעולה וגם בידור צחוק והומור.

ליאור רוכמן - מופע על חושי

הרצאה ליום האישה – אלמה דישי

שחקנית ישראלית זוכת פרס האקדמיה הישראלית על משחקה בסדרה איש חשוב מאוד, בהרצאת העצמה נשית על דימוי עצמי דימוי גוף וללכת אחרי החלומות שלך, על יצירתיות בחיים וכמה חשוב להקשיב לאינטואיציה שלנו. אלמה מביאה את ניסיונה כשחקנית ומעבירה את המשתתפים והמשתתפות מסע בחייה של שחקנית עם דגש על בצורך שלנו בביטוי עצמי משמעותי וכמה הכרחי ללכת אחרי הקול הפנימי שלנו.

הרצאות מרתקות - אלמה דישי

הרצאה ליום האישה – שרה בק

אשת תקשורת מגישת טלוויזיה וזמרת ישראלית, בעברה כתבת חינוך וחברה בחברת החדשות של ערוץ 2, וכן בתכנית התחקירים 360 של רשת, מונתה למגישת חדשות בתכנית ערב חדש ובעלת טור שבועי בעיתון מערבי סופהשבוע, שרה בק מרצה על מאחורי הקלעים של עולם החדשות, מרצה על יהודים בקהילות בעולם, על מקומו של האחר בחברה, הרצאות משלבת אמיתות אנקדוטות וסיפורים מחיי היום יום.

שרה בק - מרצים לתקשורת

הרצאה ליום האישה – רן אפלברג

החיים כסיפור – הגיע הזמן לספר את חייך מחדש.

סופר, תסריטאי, מחזאי, מרצה ומדריך סדנאות לכתיבה וטיפוח הרגש.
אפלברג נולד בפתח-תקווה ב-1973.

הרצאה רן אפלברג

הרצאה ליום האישה – עידית נוידרפר

שחקנית מוכרת (רמזור, פולישוק, וכמובן סדרת הילדים האהובה- "קופיקו"), עידית מלווה מנכלים בכירים, יזמים, אנשי עסקים, יועצי נדל"ן ואף עורכי דין לפיתוח ושכלול כישורי הפרזנטציה העסקית שלהם בהצלחה רבה באמצעות הטכניקה הייחודית שיצרה The Red Head Technique  טכניקה ג'ינג'ית ומרעננת, המשלבת בתוכה את עולם המשחק עם עולם השיווק והמכירות.

הרצאה עידית נוידרפר

הרצאה ליום האישה – דפני ליף

יוזמת ומנהיגת המחאה החברתית שפרצה בקיץ 2011, אשת השנה של ליידי גלובס 2011, אבירת התנועה לאיכות השלטון שנת 2014, מאז המחאה החברתית ממשיכה דפני לפתח ולקדם תכנים, ערכים ורעיונות בנושאים חברתיים הן כיזמית, כדוברת, כיועצת וכמרצה, במקביל ממשיכה לעסוק בקולנוע כעורכת ובימאית דוקומנטרית.

הרצאה מרתקת דפני ליף

הרצאה ליום האישה – עדי ברקן

עדי ברקן הינו צלם דוגמניות ומייסד עמותת simply you המתנגדת לעידוד אידיאל היופי.

כמו כן, עדי מקדם ב-12 שנים האחרונות את החוק נגד העסקת דוגמניות בתת משקל.

עד היום, עזר עדי לאלפי נערים ונערות להתגבר על בעיות דימוי גוף והפרעות אכילה.

הרצאה ליום האישה – ריי שגב

בהרצאה מגיעה ריי עם השאיפה להעניק השראה וכוח לנערות ולנשים ולאפשר לייחודיות שלהן לצאת החוצה ולפרוץ לעולם, לצייד אותן בכלים לעבודה עצמית לקבלה עצמית ואהבה עצמית ולנפץ מיתוסים שיעזרו להפסיק עם השנאה והמחשבות השליליות ויותר מכל כדי לצעוק בכל הארץ: נשים ונערות! לימדו לאהוב את גופכן.
הערך העצמי שלכן הוא הנכס הכי גדול שלכן!

עד היום, עזר עדי לאלפי נערים ונערות להתגבר על בעיות דימוי גוף והפרעות אכילה.

הרצאה ליום האישה – נועם לוגסי

נועם לוגסי, בת 23 , שחקנית. בת לשני הורים והאחות הקטנה ל2 אחיותיי. אחת זיכרונה לברכה. בגיל 17 השתתפה בסדרה "השמיניה", עם שחרורה מהצבא שיחקה בסדרות "נעלמים" 3 עונות בניקולודיאון, "משפחה שולטת" בערוץ הילדים, "בתולות" בהוט, הרמון ברשת, "פאנץ'" יס, ובסרטים "פוקסטרורט" ו "והנשף". בימים אלו עובדת על מספר פרויקטים לשידור.

לתיאום הרצאה מעצימה או לפרטים נוספים התקשרו עכשיו או השאירו פרטים

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

בן גוריון 17, בני ברק | yeda.bamedya@gmail.com 
כל הזכויות שמורות לידע במדיה- הרצאות מעניינות, סמינרים, מופעים ועוד

שיווק באינטרנט – Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press